Daiya no ace (Diamond no ace)

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
11
31%
Nie
21
58%
Może
4
11%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Abrakadabra93
Adept
Posty: 121
Rejestracja: sob cze 14, 2014 10:24 pm
Status: Offline

Daiya no ace (Diamond no ace)

Post autor: Abrakadabra93 » sob lis 04, 2017 12:33 pm

Daiya to złoto <3 Brałabym, ale taka długa seria raczej nie ma szans na wydanie :C

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Daiya no ace (Diamond no ace)

Post autor: Kocurzyca » sob lis 04, 2017 2:23 pm

Myślałam że DnA ma już temat z propozycją, czyżby jednak nie? O:
Tak czy inaczej bralabym bez zastanowienia, moja ukochana sportówka. Jest mi tak żal, że pewnie nigdy nie zostanie wydana, a jest wydawane KnB które jest dużo słabsze.

Ale jakie wydawnictwo pchaloby się w sportówke o mało popularnym w Polsce baseballu mająca 47 tomów i wychodzącą kontynuację...
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Avalon2140
Posty: 2
Rejestracja: pt lis 16, 2018 10:14 pm
Status: Offline

Daiya no ace (Diamond no ace)

Post autor: Avalon2140 » pt lis 16, 2018 10:22 pm

Najlepsza sportówka jaką oglądałam, mimo że na początku nie chciałam jej oglądać i się zagłębiać w temat, postanowiłam dać szansę i nie pożałowałam, już po pierwszym odcinku strasznie się wciągnełam i byłabym naprawdę szczęśliwa, gdyby wydali ją w Polsce, bo poza świetnymi postaciami z którymi się zżyłam, jest też wciągająca fabuła, oraz świetna oprawa graficzna, chyba jedna z najlepszych grafik, z jakimi się spotkałam w mangach o tematyce sportowej (a wiele osób nie kupuje mang o sporcie ze względu na kreskę, z tego co wiem)
Tak więc pozostaje mi żyć złudną nadzieją, że kiedyś doczekam się tego cudeńka w Polsce :')

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości