Nanairo Kakumei

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy ten tytuł Cię interesuje?

Tak
4
27%
Może
2
13%
Nie
9
60%
 
Liczba głosów: 15

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Nanairo Kakumei

Post autor: Kuroneko » pn paź 30, 2017 6:10 pm

ObrazekObrazek

Tytuł alternatywny: Rainbow Revolution
Liczba tomów: 8
Status: zakończona
Autor: Mizuka Yuzuhara
Wydawca: Shueisha
Rodzaj: shojo, romans, dramat, szkolne życie

Opis: Nana i Yuyu od dzieciństwa się przyjaźnią. Zawsze robią wszystko razem. Nana nie była towarzyska, więc Yuyu zaprosiła ją do grona swoich przyjaciół. Minęły już lata, ale nadal to Yuyu jest w centrum zainteresowania. Za jej namową Nana naśladuje jej styl ubierania, kupuje te same rzeczy.

Kolega z klasy zwraca Nanie uwagę, że powinna znaleść swoje miejsce w życiu, nie tylko kierować się tym, co chce przyjaciółka. Azusa i Chihomi najpierw wspierają decyzję Nany. Lecz odsuwają się od Yuyu, chcą się nawet nad nią znęcać. Gdy Nana protestuje, dziewczyny przechodzą znowu na stronę Yuyu.

Yuyu odwraca kota ogonem i udaje, że to ona musi wybaczyć Nanie. Nana nie chcąc być przez wszystkich odtrącona, wątpi w słuszność swojej decyzji. Lecz znajduje wsparcie w Shioka. On pomaga jej być samodzielną. Jednak Yuyu nie może pogodzić w przegraną. Zaczyna flirtować z chłopakiem i robi to tak, że wszyscy w klasie czują się zobligowani ją wspierać. Czy Nana zrezygnuje ze swoich uczuć i czy nadal będzie się zgadzać na wszystko, co powie Yuyu?

Moja opinia: Zaciekawiła mnie postać Yuyu. Zgrywa miłą i pomocną, lecz wszystko ma być po jej myśli. Zawsze udaje się jej znaleść uznanie całego otoczenia. Styl rysowania jest ładny.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Nanairo Kakumei

Post autor: Kuroneko » pn paź 30, 2017 6:22 pm

Pozostałe okładki:
► Pokaż Spoiler
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Skolopendrokot
Adept
Posty: 383
Rejestracja: ndz sie 27, 2017 8:38 am
Status: Offline

Nanairo Kakumei

Post autor: Skolopendrokot » pn paź 30, 2017 9:19 pm

Zaznaczyłam "Może", bo może być ciekawe, ale moje zainteresowanie serią w dużej mierze zależałoby od tego, jak zostałby poprowadzony wątek przyjaźni obu dziewczyn.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości