Ohayou, Ibarahime

Zablokowany

Czy ten tytuł Cię interesuje?

Tak
13
48%
Może
10
37%
Nie
4
15%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Ohayou, Ibarahime

Post autor: Kuroneko » wt paź 10, 2017 5:08 pm

Obrazek

Tytuł alternatywny: Good Morning, Sleeping Beauty
Liczba tomów: 6
Status: zakończony
Autor: Mei Morino
Wydawca: Kodansha
Rodzaj: dramat, fantasy, shojo, psychologiczne, romans, mystery

Opis: Uczeń Tetsuo Misato chce zarabiać własne pieniądze, więc zaczyna pracować jako ogrodnik. W posiadłości, na terenie której pracuje, nie może zbliżać się do pewnego budynku, w którym mieszka córka właściciela. Pewnego dnia z przemęczenia zasypia. Gdy się budzi, widzi dziewczynę i ucieka. Jednak zgubił portfel i gdy nie potrafi go znaleść na miejscu spotkania z dziewczyną, wchodzi do jej domu. Shizu Karasawa już na niego czeka i oddaje mu zgubę. Zaintrygowany tajemniczą dziewczyną chłopak obiecuje, że będzie ją odwiedzał. Shizu zdaje się nie opuszczać posiadłości. Dlatego Tetsuo w nocy zabiera ją na spacer. Dziewczyna wydaje się być szczęśliwa. Przy następnym spotkaniu jednak Shizu zdaje się nie poznawać chłopaka...

Shiyu opowiada, że nocne spotkanie przeżyła nie ona, tylko Haru, która w niej mieszka. Tetsuo początkowo jej nie wierzy, jednak z czasem realizuje, że osobowość dziewczyny regularnie się zmienia. Haru, w której Tetsuo się prawie zakochał, to Harumichi, chłopiec, w którego zmienia się prawdziwa Shizu. Tetsuo jest rozczarowany, że Shizu nie jest nim zainteresowana.

Tetsuo powoli godzi się z sytuacją i postanawia nadal dotrzymywać dziewczynie towarzystwa. Chłopak odkrywa, że różne osobowości pojawiają się o stałych porach. Nie wszystkie są jednak tak przyjazne jak Haru...

Moja opinia: Opowie poprzez różne osobowości dziewczyny jest ciekawa i nie staje się monotonna. Znajdziemy wątek romansu, horroru i zagadki. Kreska jest ładna i pasuje do klimatu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Ohayou, Ibarahime

Post autor: Kuroneko » wt paź 10, 2017 5:12 pm

Dalsze okładki:
► Pokaż Spoiler
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Maur
Adept
Posty: 421
Rejestracja: śr sie 16, 2017 3:48 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status: Offline

Ohayou, Ibarahime

Post autor: Maur » wt paź 10, 2017 5:28 pm

Zazwyczaj nie jestem zainteresowany romansami, ale ten opis wzbudził moją ciekawość. Okładki ładne, to na plus. Pierwszy tomik kupiłbym na pewno, jestem na tak.

Awatar użytkownika
Skolopendrokot
Adept
Posty: 383
Rejestracja: ndz sie 27, 2017 8:38 am
Status: Offline

Ohayou, Ibarahime

Post autor: Skolopendrokot » wt paź 10, 2017 5:49 pm

Zaznaczyłam "Może". Na pewno kupiłabym pierwszy tomik na próbę, ale nie byłoby to dla mnie żadnym must-havem.

Glandire
Status: Offline

Ohayou, Ibarahime

Post autor: Glandire » śr paź 11, 2017 1:45 pm

Może. Brzmi ciekawie, mała ilość tomów też zawsze kusi, ale na pewno nie jest to coś na co czekałabym z wypiekami na twarzy.

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości