DR.Stone

Zablokowany

Czy kupiłbyś/kupiłabyś ten tytuł gdyby ukazał się w Polsce

Tak
25
51%
Nie
12
24%
Być może
12
24%
 
Liczba głosów: 49

Liwienna
Status: Offline

DR.Stone

Post autor: Liwienna » pt sie 04, 2017 11:19 am

Obrazek
Autor: Inagaki Riichiro, Boichi
Gatunek: Przygodowy,Sci-Fi, Shounen
Ilość Tomów: 1+
Status: Trwa
Wydawnictwo: Shounen Jump
Opis: Pewnego dnia ludzie na świecie zostają zamienieni w skalne posągi. Ooki Taiju oraz Senkuu (DR Stone) postanawiają znalesc sposób na to by wydostać ludzi ze skał oraz odbudować cywilizacje. Muszą zacząć od nowa tak jak by cofnęli się do epoki kamienia łupanego...


Manga młoda ale chcę zachęcić was do zapoznania się z tytułem. Świetną jest też komedią. Troche przypomina mangową wersje gre w Alchemie gdzie jedno od drugiego jest zależne by coś stworzyć np Piasek+Ogień=Szkło. Opis jest mój a mi nie wychodzą opisy wiec zachęcam do czytania :D Scenarzysta jest ten od Eyeshield 21 :D

pati
Status: Offline

DR.Stone

Post autor: pati » sob sie 05, 2017 12:02 am

O ostatnio zainteresowałam się tą mangą - postaci przypadły mi do gustu. Jak wyjdzie to zapewne kupować będę (w sumie na razie czytnęłam chyba jeden rozdział.. i już mi się całkiem spodobało, więc jak dalej zbyt nudno się nie zrobi, to na pewno bym kupiła, ale na razie jest może - muszę jeszcze z twa/trzy tomy pobadać tą mangę :angel: )

Awatar użytkownika
MarcinManga
Wtajemniczony
Posty: 611
Rejestracja: śr lip 26, 2017 9:46 pm
Gender:
Status: Offline

DR.Stone

Post autor: MarcinManga » śr sty 30, 2019 3:44 pm

Okładka tomu 9
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

DR.Stone

Post autor: Bukafo » śr sty 30, 2019 8:17 pm

Świetna kreska, cudne okładki i w miarę zachęcający opis. Dodatkowo przekonuje fakt, że jest to seria od autora Eyeshield 21. Jestem na tak! :D

PS W lipcu startuje anime, więc może Waneko by się pokusiło na tą mangę. ;)
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

DR.Stone

Post autor: Fani » śr sty 30, 2019 8:50 pm

Krótko i treściwie - nie. Przeglądałem, historia mnie nie zaciekawiła, a bohaterowie nie wzbudzili mojej sympatii. I ogólnie uważam, że styl rysowania Boichiego nie pasuje do tego typu historii. Tutaj kreska jest zbyt miękka w porównaniu do innych jego prac.

Awatar użytkownika
KossteK
Posty: 39
Rejestracja: pt lis 06, 2015 10:41 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

DR.Stone

Post autor: KossteK » czw lut 07, 2019 11:05 pm

Trochę odbiłem się od 2-3 początkowych tomów, ale w wakacje wychodzi anime, także jeśli będzie duży hype na bajkę, (na co jest duża szansa) to któreś wydawnictwo pewnie się za to zabierze. Na razie zostaję przy opcji "być może".
Mój profil na Last.fm http://www.last.fm/pl/user/kosst3k

Awatar użytkownika
MarcinManga
Wtajemniczony
Posty: 611
Rejestracja: śr lip 26, 2017 9:46 pm
Gender:
Status: Offline

DR.Stone

Post autor: MarcinManga » sob cze 29, 2019 6:18 pm

Okładka tomu 11
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

DR.Stone

Post autor: Bukafo » sob cze 29, 2019 8:38 pm

Genialna okladka. :lol:
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Robso 98
Posty: 34
Rejestracja: wt maja 29, 2018 10:22 pm
Gender:
Status: Offline

DR.Stone

Post autor: Robso 98 » ndz cze 30, 2019 12:14 am

Będę szczery - jestem na nie.
Choć początkowo manga bardzo mnie wciągnęła, to z czasem kompletnie straciłem nią zainteresowanie. Dalej przeglądam wychodzące co tydzień rozdziały, jednak robię to raczej z przyzwyczajenia niż zaciekawienia, jako że z czasem przestało mnie obchodzić co się stanie z bohaterami czy w jaką stronę pójdzie sama historia.

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości