Busou Shoujo Machiavellianism

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy jesteś za wydaniem tej mangi?

Tak
20
47%
Może
5
12%
Nie
18
42%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
MikQa12
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 26, 2016 10:25 pm
Status: Offline

Busou Shoujo Machiavellianism

Post autor: MikQa12 » czw cze 08, 2017 4:45 pm

Tytuł: Busou Shoujo Machiavellianism
Wydawca: Kadokawa Shoten
Gatunek: Akcja, Komedia, Ecchi, Harem, Romans, Szkolne życie, Shounen
Autor: KUROKAMI Yuuya
Liczba tomów: 6+
Status: Powstaje
Anime: Aktualnie wychodzi
Opis: Główny bohater o imieniu Nomura Fudou po bójce w swojej poprzedniej szkole zostaje przeniesiony do placówki, która kiedyś była tylko dla dziewcząt z wyższych sfer. Dziewczyny w tej szkole panicznie boją się chłopców, więc wywalczyły sobie prawo do posiadania broni. Po tej zmianie szkoła stała się czymś w rodzaju "poprawczaka" dla trudnej młodzieży, której celem było upodobnić chłopców do dziewczyn. Główny bohater już pierwszego dnia wdaje się w bójkę z jedną z dziewczyn noszących prawdziwe miecze, co tak naprawdę ich łączy?

Mangi co prawda nie czytałam, oglądałam (oglądam) na razie wyłącznie anime, które jest dobrą odskocznią od codziennego życia. Z tego co wiem to anime nie odstaje szczególnie od mangi, ale jednak wiele osób twierdzi, że to właśnie manga jest lepsza. Sama chętnie zakupiłabym tą oto pozycję, może nie jest jakoś szczególnie niezwykła, ale całkiem przyjemna, a do tego można się przy niej dobrze uśmiać (chociaż to ostatnie zależy od poczucia humoru danej osoby).
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » czw cze 08, 2017 6:53 pm

Anime to moje guilty pleasure, ulubiona seria z tego sezonu. Pełno akcji, fajne bohaterki i bardzo wciąga o dziwo. Kupowałbym.

Gwathgor
Status: Offline

Post autor: Gwathgor » pt cze 09, 2017 9:36 pm

Anime oglądam nawet z przyjemnością, ale jednak jak dla mnie za bardzo guilty, za mało pleasure, żeby kupować.

HealedMoon24
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 21, 2019 11:51 pm
Gender:
Status: Offline

Busou Shoujo Machiavellianism

Post autor: HealedMoon24 » pn kwie 22, 2019 12:03 am

Z wielką chęcią kupiłabym mangę . Anime bardzo wciąga , ma ciekawą fabułę a sceny walk są niesamowite. Mam nadzieję, że zdecydujecie się na wydanie tej mangi w Polsce. Z góry dziękuję .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości