Rokka no Yuusha (LN)

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Kupiłbyś/Kupiłabyś tę light novel jeśli ukazałaby się w Polsce

Tak
99
66%
Może
28
19%
Nie
24
16%
 
Liczba głosów: 151

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » sob lip 02, 2016 1:41 am

Nie mam zamiaru czekać na wydanie u nas, sprowadzam na 100%, będzie to pierwszy tytuł po Angielsku który zacznę od początku zbierać na bieżąco, nawet nie wiesz jak mi dzień (noc?) zrobiłaś tym info Angu!: D
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » sob lip 02, 2016 5:06 am

Podobnie jak Kakaladze nie mam zamiaru czekać na wydanie polskie :) sprowadzam od razu ^^ kurde, za dużo tych LN mi się zbiera... do KonoSuby i Re:Zero dołączyła teraz Rokka... niedługo będę miał wyraźnie więcej tytułów amerykańskich niż polskich xD

Botan
Status: Offline

Post autor: Botan » sob lip 02, 2016 9:10 am

Wciąż wierzę w polskie wydanie, ale na ile wystarczy tej wiary to nie wiem.

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » sob lip 02, 2016 11:50 am

Angu pisze:Yen Press wyda Rokkę - LN i mangę
Kiedy u nas? ;<
Podbijam! Przynajmniej LN by sie wydało. <3

[ Dodano: Sob 02 Lip, 2016 ]
Botan pisze:Wciąż wierzę w polskie wydanie, ale na ile wystarczy tej wiary to nie wiem.
Mam tak samo, ale powoli tracę nadzieje jak widzę jakie tytuły wydaje waneko lub SJG. (Czyli nie mój gust, albo tytuły mnie nie przekonują tak po prostu.)
Wciąż czekam na Magi w PL :cry:

Botan
Status: Offline

Post autor: Botan » sob lip 02, 2016 12:16 pm

Cavaliere pisze: [ Dodano: Sob 02 Lip, 2016 ]
Botan pisze:Wciąż wierzę w polskie wydanie, ale na ile wystarczy tej wiary to nie wiem.
Mam tak samo, ale powoli tracę nadzieje jak widzę jakie tytuły wydaje waneko lub SJG. (Czyli nie mój gust, albo tytuły mnie nie przekonują tak po prostu.)
Wciąż czekam na Magi w PL :cry:
E tam, Waneko wydaje Zerową Marię, o którym wydaniu angielskojęzyczni fani wciąż tylko marzą, a gdyby SJG wzięło Rokkę to nie wiadomo jaka dramy by były, zwłaszcza, że autor powoli pisze kolejne tomy. Mogło być gorzej i dostalibyśmy serię ecchi haremówek.

Jak po angielsku wyjdzie 4 albo 5 tom to wtedy wejdę w ich wydanie, jeżeli polskie się nie pojawi.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » sob lip 02, 2016 8:16 pm

Ja też bardzo bym chciał Polskie wydanie, nawet zdarzało mi się czekać zamiast sprowadzać, chciałem brać NGNL, ale uznałem że to pewniak i ktoś to wyda, z SAOP mam podobnie chociaż może nie nazwałbym tego pewniakiem. Ale jakoś w przypadku Rokki odnoszę wrażenie (może mylne) że wcale nie zyskała jakiejś wielkiej popularności w Polsce, dlatego może to ktoś to wyda a może nie.
Cavaliere pisze:ale powoli tracę nadzieje jak widzę jakie tytuły wydaje waneko lub SJG.
Akurat LN mamy całkiem ciekawe wydane w Polsce, na szczególną uwagę zasługuje Gekkou i Zerowa Maria, obie wyczekiwane w USA ale jak widać zapowiedzi brak :).
Obrazek

Awatar użytkownika
Atom
Adept
Posty: 254
Rejestracja: ndz mar 01, 2015 6:49 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Atom » czw lip 28, 2016 11:44 pm

Anime mnie może jakoś wybitnie nie zachwyciło, ot całkiem przyjemna rozrywka niepozbawiona niestety kilku dosyć irytujących wad, ale zarazem historia zainteresowała mnie na tyle, że chciałbym poznać jej ciąg dalszy. Mam nadzieję, że anime dostanie kolejny sezon (w razie potrzeby sezony), ale novelkę też bym chętnie przeczytał.

Blan_C
Status: Offline

Post autor: Blan_C » pn lut 20, 2017 1:13 am

Naprawdę fajna historia. Chętnie kupię. :wink:

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt lut 21, 2017 10:23 am

"Może". Coś w opisie mnie odstrasza. Ale że historia zapowiada się dość porządnie to bym się mocno zastanawiał jakby zostało zapowiedziane.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
KortezProPlayer
Posty: 83
Rejestracja: wt cze 19, 2018 9:54 am
Gender:
Status: Offline

Rokka no Yuusha (LN)

Post autor: KortezProPlayer » pn sie 06, 2018 10:03 pm

Obejrzałem anime i mnie kupiło! :mrgreen: Choć przez pierwsze 4 odcinki wydawało mi się czymś co jedynie lekko wybija się ponad standard, lecz im dalej tym lepiej! Pozytywne zaskoczenie! :D Jestem za wydaniem w Polsce!

D7Day
Status: Offline

Rokka no Yuusha (LN)

Post autor: D7Day » wt sty 01, 2019 9:37 pm

Bardzo pokochałem anime a ,że książki kocham jeszcze bardziej to werdykt jest tylko jeden wydawać! biorę całość! :mrgreen:

Szarlotka
Posty: 54
Rejestracja: pn cze 18, 2018 2:06 pm
Gender:
Status: Offline

Rokka no Yuusha (LN)

Post autor: Szarlotka » pt sty 04, 2019 4:11 pm

Anime obejrzałam już dawno ale nadal nie zatarlo się w mojej pamięci (co jest bardzo dobrym sygnałem że fabuła się wyróżniała) Bardzo chciałabym nowelkę w Polsce, jestem ciekawa w jakim kierunku rozwinęła się historia

Awatar użytkownika
TheMrEmperror
Posty: 41
Rejestracja: sob sty 05, 2019 12:16 am
Gender:
Status: Offline

Rokka no Yuusha (LN)

Post autor: TheMrEmperror » pt sty 25, 2019 7:40 pm

Wydajcie to w końcu :D

Awatar użytkownika
SayoShiro
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 4:50 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Rokka no Yuusha (LN)

Post autor: SayoShiro » ndz cze 16, 2019 3:50 pm

Wiadomo coś o premierze 7 tomu? Historia Poboczna wyszła już ponad 3 lata temu a o kolejnym tomie LN nie mogłam się niczego doszukać :/ Fakt, nie jestem z tytułem na bieżąco ale tom 6 nie był chyba ostatnim, prawda?

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Rokka no Yuusha (LN)

Post autor: Angu » ndz wrz 15, 2019 11:13 pm

SayoShiro pisze:
ndz cze 16, 2019 3:50 pm
Wiadomo coś o premierze 7 tomu? Historia Poboczna wyszła już ponad 3 lata temu a o kolejnym tomie LN nie mogłam się niczego doszukać :/ Fakt, nie jestem z tytułem na bieżąco ale tom 6 nie był chyba ostatnim, prawda?
Spojrzałam na Bakę (https://www.mangaupdates.com/series.html?id=107972) i... wygląda na to, że novelka została anulowana? Wcześniej tylko informacje o hiatusie (w końcu tom 6 wyszedł w 2015 roku...)
W 2016 wyszedł novelkowy spin off i też cisza.|
Szkoda, bo w takim wypadku nawet nie ma po co z USA ściągać...
Obrazek

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Rokka no Yuusha (LN)

Post autor: Mormicc » ndz wrz 15, 2019 11:51 pm

Z ciekawości spróbowałem poszukać coś po japońsku i tak jak się spodziewałem - nie znalazłem nic po za ludźmi pytającymi czy 7 tom kiedyś wyjdzie. Jednym słowem nic nie wiadomo. Autor nie ma Twittera, a rysownik tylko podaje dalej twitty kont growych.
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Awatar użytkownika
SayoShiro
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 07, 2016 4:50 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Rokka no Yuusha (LN)

Post autor: SayoShiro » pn wrz 16, 2019 5:17 pm

Kurde wielka szkoda, dopiero co zaczęłam sprowadzać i seria strasznie przypadła mi do gustu. Chociaż mam nadzieję że kiedyś wróci to szanse na to są raczej marne? :/ No nic, dziękuję za informacje.

Awatar użytkownika
hakou
Posty: 25
Rejestracja: pn sty 07, 2019 12:43 pm
Status: Offline

Rokka no Yuusha (LN)

Post autor: hakou » czw wrz 19, 2019 12:47 pm

Angu pisze:
ndz wrz 15, 2019 11:13 pm
Spojrzałam na Bakę (https://www.mangaupdates.com/series.html?id=107972) i... wygląda na to, że novelka została anulowana?
To bardzo niedobrze :cry:

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Rokka no Yuusha (LN)

Post autor: ociesek » czw wrz 19, 2019 1:02 pm

Jak cudownie, że jeszcze nie zdążyłem zamówić, bo czekałem z tym za długo, a o anulowaniu nie wiedzialem.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Rokka no Yuusha (LN)

Post autor: Kakaladze » czw wrz 19, 2019 1:08 pm

ociesek, Mam dokładnie tak samo, teraz jak wróciłem to lekko nadrabiam rzeczy z Polski i Usa i Rokka mi chodziła po głowie.

Po czym się dowiedziałem że anulowane to skreśliłem z listy.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości