To Love-Ru Darkness

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Czy kupiłabyś/kupiłbyś tę mangę, gdyby wydano ją w Polsce?

Tak
48
41%
Może
7
6%
Nie
61
53%
 
Liczba głosów: 116

NatsuDragneel66
Status: Offline

To Love-Ru Darkness

Post autor: NatsuDragneel66 » ndz wrz 30, 2018 11:40 am

Oczywiście, że bym kupił, ta seria jest świetna obejrzałem wszystkie sezony anime razem z odcinkami specjalnymi i jest to jedna z najlepszych serii Ecchi i uważam że ta seria powinna być wydawana w Polsce bez cenzury z zaznaczeniem, że jest to manga dla dorosłych tak jak w przypadku High School DxD które jest wydawane w Polsce. Dziwie się trochę, że Waneko nie chcę wydać tego tytułu w Polsce, ta seria ma bardzo wielu fanów i w Europie jest wydawana, wiem że jest tam sporo zboczonych scen ale widziałem już nawet podobne mangi w Empiku, a na Amazonie można znaleźć dużo bardziej sprośne mangi. Moim zdaniem To Love Ru oprócz sezonu 1 to świetna seria z fajną fabułą, postaciami i dużą dawką humoru, bardzo bym chciał aby Waneko lub inne wydawnictwo wydało tą serię w Polsce.

Yuukisieq
Status: Offline

To Love-Ru Darkness

Post autor: Yuukisieq » wt cze 18, 2019 1:24 pm

Jakby wyszła po polsku to bym był przeszczęślowy :DdD

Awatar użytkownika
nikotynaimalina
Adept
Posty: 249
Rejestracja: sob cze 08, 2019 12:47 pm
Gender:
Status: Offline

To Love-Ru Darkness

Post autor: nikotynaimalina » czw cze 20, 2019 11:09 am

Jestem na nie. Seria anime była nudna jak flaki z olejem, tak samo pierwowzór (manga). Jedynym walorem jest grafika... :|

tymkna
Posty: 6
Rejestracja: pn gru 09, 2019 12:20 am
Gender:
Status: Offline

To Love-Ru Darkness

Post autor: tymkna » pn gru 09, 2019 2:07 am

nikotynaimalina pisze:
czw cze 20, 2019 11:09 am
Jestem na nie. Seria anime była nudna jak flaki z olejem, tak samo pierwowzór (manga). Jedynym walorem jest grafika... :|
Biorąc pod uwagę właśnie TE walory graficzne, należałoby tą mangę w Polsce wydać, aktualnie nigdzie nie kupisz takiego softhentai jak To Love-ru. Wyjątkiem jest jedynie "monster musume" które wychodzi chyba co 4 miesiące i to już czwarty rok.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości