Mahou Shoujo Suzune Magica

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Gdyby manga ukazała się w Polsce, kupił(a)byś ją?

Tak
36
58%
Może
7
11%
Nie
19
31%
 
Liczba głosów: 62

arhus
Status: Offline

Mahou Shoujo Suzune Magica

Post autor: arhus » pn mar 02, 2015 4:54 pm

Obrazek

Tytuł: Mahou Shoujo Suzune Magica, Puella Magi Suzune Magica
Gatunek: Seinen, Magia, Dramat, Fantasy, Przygodowe
Ilość Tomów: 3, seria zakończona
Autor: Magica Quartet
Wydawnictwo: Houbunsha
Opis: Historia opowiada o na pozór zwykłej i zawsze uśmiechniętej dziewczynie imieniem Suzune. Jednak skrywa ona swoją drugą, nieco bardziej mroczną stronę - jest zabójcą czarodziejek. Jak potoczą się losy czterech dziewczyn które wpadną w jej zasadzkę? Jaki jest sens egzystencji czarodziejek, czy ich istnienie jest dobre czy złe?

Opis może nie wyszedł zbyt długi, ale ciężko znaleźć mi coś dłuższego po angielsku żebym mogła to przetłumaczyć. Manga bardzo mnie zaciekawiła, niestety nie posiada anime, ani żadnych angielskich skanlacji, dlatego bardzo bym chciała żeby została wydana u nas :D Nie spotkałam się jeszcze żeby ktoś na forum wspomniał o tym tytule dlatego postanowiłam założyć wątek, bo wydaje mi się że jest to dość mało znany spin-off ;3 Dla zainteresowanych na wiki znajdują się wszystkie okładki, kolorowe rysunki postaci oraz kilkanaście stron z mangi (w tym także kolorowe!) https://wiki.puella-magi.net/Suzune_Magica

Szarlotka
Posty: 54
Rejestracja: pn cze 18, 2018 2:06 pm
Gender:
Status: Offline

Mahou Shoujo Suzune Magica

Post autor: Szarlotka » pn cze 18, 2018 2:35 pm

Bardzo chętnie bym kupiła. :D Dla mnie dużym plusem jest to, że nie jest to znowu alternatywna historia bohaterek znanych z anime. To uniwersum ma naprawdę duży potencjał

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Mahou Shoujo Suzune Magica

Post autor: asuneko » pn cze 18, 2018 8:47 pm

Biorę wszystko co związane z Madoką :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości