Strike the Blood

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy kupiłabyś/kupiłbyś tę mangę, gdyby wydano ją w Polsce?

Tak
33
44%
Może
16
21%
Nie
26
35%
 
Liczba głosów: 75

Dzikusek
Status: Offline

Strike the Blood

Post autor: Dzikusek » ndz lut 01, 2015 12:04 pm

Obrazek


Tytuł: Strike the Blood
Autor: Mikumo Gakuto
Liczba tomów: 05 (Ongoing)
Gatunek: Akcja, Nadprzyrodzone moce, Shounen, Szkolne życie, Romans
Wydawca japoński: ASCII Media Works
Opis: Nie da się ukryć, że „zwyczajne życie” to kolejna z tych rzeczy, które się docenia dopiero wtedy, gdy ich zabraknie. Nastoletni Kojou Akatsuki mieszka w bardzo niezwykłym miejscu – na sztucznej wyspie Itogami, stworzonej z wykorzystaniem zaawansowanej magii i technologii, jako enklawa dla najrozmaitszego rodzaju ludzi (i nieludzi) z nadnaturalnymi mocami. On sam stara się chodzić jak zwykle do szkoły i prowadzić jak najnormalniejsze życie, starannie ukrywając przed światem fakt, że kilka miesięcy wcześniej stał się czwartym z trzech najpotężniejszych wampirów na świecie (nie, to nie jest pomyłka). Nietrudno jednak zgadnąć, że pojawienie się osoby mogącej mieć wpływ na układ sił całego globu nie uszło niezauważone. I tak oto na wyspę Itogami przybywa Yukina Himeragi, wysłanniczka potężnej organizacji zajmującej się wszelkiego rodzaju nadprzyrodzonymi zagrożeniami, z misją obserwowania naszego bohatera i ewentualnie zlikwidowania go, gdyby świeżo nabyte moce wymknęły się spod kontroli.

https://www.mangaupdates.com/series.html?id=79626

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn lut 02, 2015 9:15 pm

Jest wiele lepszych ecchi haremów niż to.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pn lut 02, 2015 10:07 pm

Grey pisze:Jest wiele lepszych ecchi haremów niż to.
Mam podobne zdanie :P

Proszę, rozwijaj swoje wypowiedzi albo używaj ankiety.

Twój Dami
Ostatnio zmieniony pn lut 02, 2015 10:26 pm przez Itachi Uchiha, łącznie zmieniany 1 raz.

Aki
Status: Offline

Post autor: Aki » śr lut 04, 2015 8:05 am

Starałem się to czytać, ale im bardziej czytałem, tym historia stawała nudna. Jestem na nie.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » śr lut 04, 2015 8:11 am

Wybrałem "może" bo przy anime nie bawiłem się źle. Takie se wampiry, fabuła niby jakaś jest, ale podpada to u mnie w odbiorze pod harem. Tytułów do zbierania mam nawet sporo więc nie wiem czy to by się załapało.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » śr lut 04, 2015 8:14 am

Reviolli pisze: fabuła niby jakaś jest, ale podpada to u mnie w odbiorze pod harem.
Eee... bo to JEST harem? :lol: :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » śr lut 04, 2015 8:33 am

Grey pisze:
Reviolli pisze: fabuła niby jakaś jest, ale podpada to u mnie w odbiorze pod harem.
Eee... bo to JEST harem? :lol: :lol: :lol: :lol:
Więc dobrze mi się wydawało. Z haremu tylko na anime "high school dxd" dobrze się bawiłem, ale nawet nie wiem czy ma to wersje mangową.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » śr lut 04, 2015 8:49 am

Reviolli, ma, nawet Yen Press zaczął to wydawać. Ale nie wiem na jakim to to stoi poziomie, bo nie zainteresowało mnie na tyle, żeby sprawdzać :)

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » pn lut 23, 2015 6:34 pm

Gdyby w Polsce wyszło to na pewno bym tego nie kupiła. Nie chodzi tu tylko o to, że za ecchi nie przepadam, ale też jest wiele innych mang z tego gatunku, które są warte wydawania w naszym kraju.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » pn lut 23, 2015 9:23 pm

Anime mi się w miarę podobało, manga wygląda na ładnie narysowaną, więc dałbym szansę (nie pamiętam, jak zagłosowałem), ALE jeśli nie będę musiał patrzeć na ten sam dialog co jakiś czas:

Akatsuki: To moja walka.
Yukina: Nie, Senpai. To nasza walka!

I tak w kółko.

Awatar użytkownika
KortezProPlayer
Posty: 83
Rejestracja: wt cze 19, 2018 9:54 am
Gender:
Status: Offline

Strike the Blood

Post autor: KortezProPlayer » sob wrz 29, 2018 3:24 pm

Jestem na tak. Anime było przyjemne i dość wciągające, by przekonać mnie do zakupu (jeśli wydadzą oczywiście).

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości