Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Czy kupiłabyś/kupiłbyś tę mangę, gdyby wydano ją w Polsce?

Tak
51
43%
Może
19
16%
Nie
49
41%
 
Liczba głosów: 119

Dzikusek
Status: Offline

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Post autor: Dzikusek » śr sty 28, 2015 5:51 pm

Obrazek

Tytuł: Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka
Autor: Oomori Fujino
Liczba tomów: 03 (Ongoing)
Gatunek: akcja, przygoda, komedia, fantasy, romans
Wydawca japoński: Square Enix
Opis: Akcja rozgrywa się w labiryncie Orario, zwanym również Lochem (Dungeon). Bell Cranel jest początkującym poszukiwaczem przygód, który „pragnie spotkania z osobą płci przeciwnej”. Pewnego dnia zostaje zaatakowany przez Minotaura. Bliski śmierci chłopak zostaje uratowany przez pierwszej klasy poszukiwaczkę przygód Eyes Warenstein. Zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia i stara się dorównać jej poziomowi. Później spotyka Hestie – boginię, z powodu swojego wzrostu zwaną Boską Lolitą, która zakochuje się w nim.
Ostatnio zmieniony czw sty 29, 2015 5:32 pm przez Dzikusek, łącznie zmieniany 2 razy.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » śr sty 28, 2015 6:00 pm

zwaną Boską Lolitą, która zakochuje się w nim.
Już miałem być na tak, ale doszedłem do tego fragmentu i jednak nie.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » śr sty 28, 2015 6:28 pm

Boska Lolita, o lol :lol:

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » śr sty 28, 2015 9:03 pm

Dla fanów boskiej lolity dodaje newsa o zbliżającej się emisji anime http://myanimelist.net/anime/28121/Dung ... u_Darou_ka

Co do mangi, to jestem na nie. Opis brzmi ciekawie, ale jak poprzednik doszedłem do ww fragmentu i stwierdzam, że lolity mi się już przejadły :P

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » śr sty 28, 2015 10:48 pm

Boska Lolita mnie zabiła :lol: Boziu, kupiłabym tylko dla niej... Ale mówiąc poważnie... To może i bym się skusiła, gdyby to wciąż nie powstawało. Tak więc nie.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw sty 29, 2015 6:30 am

Nie, już LN się z trudem czytało a co dopiero mangę xD nie dla mnie. Ten nurt MMORPG który zaczął się jakiś czas temu w light/web novelkach w Azji jest w 90% przypadków niestety nieciekawie wykorzystywany przez twórców i wychodzą jakieś potworki.

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » czw sty 29, 2015 2:41 pm

Boska Lolita... *^* Kupiłabym.. ale mam nadzieję ze zakończy się na 5 - 6 , bo nie chcę kupować kolejnej tasiemca.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Dzikusek
Status: Offline

Post autor: Dzikusek » pn kwie 27, 2015 8:28 pm

Obejrzałem właśnie 4 odcinek anime i jestem pozytywnie zaskoczony ^^ mam nadzieję, że kiedyś wydawnictwo Waneko zdecyduje się na wydanie mangi ponieważ jestem bardzo ciekaw jak to będzie przedstawione w papierkowej wersji i brakuje mi już jakiejś mangi z humorem <3

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn kwie 27, 2015 8:36 pm

Dzikusek, anime jest mocno podrasowane, ma duży budżet, świetną animację, dobrych aktorów głosowych, dobrze dobrane tempo itd. LN jest pod tym względem... inne. Ma zupełnie inny styl, taki a la web novelowy. "Bogactwo w anime, bieda w LN" tak by to można ująć. Co do mangi to się nie wypowiem, ale skoro jest na podstawie LN to raczej będzie jemu podobna.

Dzikusek
Status: Offline

Post autor: Dzikusek » pn kwie 27, 2015 9:13 pm

Jakaś szansa na wydanie mangi jest, nawet jeśli nikła to ja spokojnie poczekam i wezmę się za aktualnie wydawane mangi, bo troszku ich jest :D

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » pn kwie 27, 2015 11:06 pm

Mała bogini, Boska Lolita... To musiałoby być naprawdę coś dobrego, żeby fajnie przedstawić taką postać.

Yikki
Status: Offline

Post autor: Yikki » pn maja 04, 2015 7:07 pm

Teraz "Boska Lolita" stała się hit internetu :lol:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » pn maja 04, 2015 7:45 pm

Ten sznurek pod cyckami zyskal slawe :D

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pn maja 04, 2015 7:54 pm

Haha nom, też to zauważyłem xD wstążka stała się modna hehe^^ chociaż jest, jak stwierdzono, totalnie absurdalna xD

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » wt maja 05, 2015 3:19 pm

Najgorsze jest to, ze taka niszowa ciekawostka stala sie ,,ogolnojaponskich trendem". Kolega mnie pyta, czy w Japonii naprawde wszystkie nastolatki teraz przywiazuja sobie sznurek pod biustem. Ech.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » śr maja 06, 2015 12:21 pm

Kolejny powód aby zainteresować się serią :P http://www.animenewsnetwork.com/interes ... ere/.87853

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » śr maja 06, 2015 4:54 pm

Nie. Harem to parszywy gatunek, a już harem na podstawie LN to zło wcielone.
Obrazek

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » śr maja 06, 2015 5:06 pm

ZenekPsychopata pisze:Nie. Harem to parszywy gatunek, a już harem na podstawie LN to zło wcielone.
Czasem harem może jednak wyjść, ale jakoś mi się nie wydaje, żeby to był taki przypadek...

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » śr maja 06, 2015 8:08 pm

mysz pisze:Czasem harem może jednak wyjść, ale jakoś mi się nie wydaje, żeby to był taki przypadek..
Jedyny dobry harem, jaki powstał to zarazem najbardziej realistyczny harem - School Days.
Obrazek

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » śr maja 06, 2015 10:24 pm

ZenekPsychopata pisze:
mysz pisze:Czasem harem może jednak wyjść, ale jakoś mi się nie wydaje, żeby to był taki przypadek..
Jedyny dobry harem, jaki powstał to zarazem najbardziej realistyczny harem - School Days.
A takie Steins;gate? Niby harem haremem pogania, ale za to jest fabuła.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości