Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Czy kupiłabyś/kupiłbyś tę mangę, gdyby wydano ją w Polsce?

Tak
51
43%
Może
19
16%
Nie
49
41%
 
Liczba głosów: 119

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » czw maja 07, 2015 6:21 pm

mysz pisze: A takie Steins;gate? Niby harem haremem pogania, ale za to jest fabuła.
Nie widziałam.
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt maja 08, 2015 7:28 pm

E.... wut? :P
School Days - to ta opowieść o paru yandere? :P generalnie opowieści z yandere nie traktuje się jak haremy, to zupełnie moim zdaniem osobna kategoria. Zdrada, poligamia itd jest popularnym motywem, bo to najprostszy sposób by nasza yandere-chan wzięła kija bejzolowego i pozamiatała ;)
A co do Steins Gate... ok, w sumie jeśli chodzi o członków laboratorium to mamy jeśli dobrze pamiętam 3 facetów (z czego jeden to trap) i 5 lasek, ale mimo wszystko to też koło haremu co najwyżej stało xD
Więc... nie... xD mylicie się, po prostu się mylicie xD
Danmachi póki co również średnio podpada pod harem - chyba póki co jedynie Hestia i Syr są zainteresowane głównym bohaterem. Pół-elfka to tylko urzędniczka a Ais, jego nieodwzajemniona miłość jest... nieodwzajemniona. Może się to zmieni w dalszej części, nie wiem :) w sumie jest na to duża szansa, ale... nawet jeśli to co z tego?:P Serio liczyliście na coś innego po utworze który ma tytuł: Co jest złego w podrywaniu lasek w lochach? :lol:

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt maja 08, 2015 10:12 pm

Grey pisze:Co jest złego w podrywaniu lasek w lochach? :lol:
Może to, że dziewoje wolałyby poczytać o odwróconym haremie [jedna babka i stado biszów], niż o haremie kirito w podziemaich :P

[ Dodano: Pią 08 Maj, 2015 ]
Grey pisze:Itachi Uchiha, przeczytaj całe zdanie :P
"Serio liczyliście na coś innego po utworze który ma tytuł: Co jest złego w podrywaniu lasek w lochach? :lol:"
Okej, sorki za przeoczenie tego co miałeś na myśli :wink:. Ale tak czy siak mój post dobrze posumował powód, dlaczego dziewczyny nie przepadają za tym tytułem :P

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » sob maja 09, 2015 2:14 pm

Grey pisze: A co do Steins Gate... ok, w sumie jeśli chodzi o członków laboratorium to mamy jeśli dobrze pamiętam 3 facetów (z czego jeden to trap) i 5 lasek, ale mimo wszystko to też koło haremu co najwyżej stało xD
Więc... nie... xD mylicie się, po prostu się mylicie xD
Danmachi póki co również średnio podpada pod harem - chyba póki co jedynie Hestia i Syr są zainteresowane głównym bohaterem. Pół-elfka to tylko urzędniczka a Ais, jego nieodwzajemniona miłość jest... nieodwzajemniona. Może się to zmieni w dalszej części, nie wiem :) w sumie jest na to duża szansa, ale... nawet jeśli to co z tego?:P Serio liczyliście na coś innego po utworze który ma tytuł: Co jest złego w podrywaniu lasek w lochach? :lol:
Nie. To ty się mylisz. xD
Tak jak pisałam w
tym temacie, istnienie haremu nie jest uwarunkowane obecnością wątków romantycznych.
Grey pisze:nawet jeśli to co z tego?:P Serio liczyliście na coś innego po utworze który ma tytuł: Co jest złego w podrywaniu lasek w lochach? :lol:
Komuś się nie podoba seria, którą lubisz i od razu z tego powodu atakujesz ludzi. #-o
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » sob maja 09, 2015 5:02 pm

ZenekPsychopata pisze:
Grey pisze:nawet jeśli to co z tego?:P Serio liczyliście na coś innego po utworze który ma tytuł: Co jest złego w podrywaniu lasek w lochach? :lol:
Komuś się nie podoba seria, którą lubisz i od razu z tego powodu atakujesz ludzi. #-o
:shock: gdzie Ty tu jakiś atak widzisz? xD
Abstrahując od tego, że wyraźnie napisałem na początku, że jestem przeciwny wydaniu tego i bym tego nie kupił haha^^

A co do Twojej definicji haremu, jestem w stanie się z nią zgodzić, ale Steins Gate pod nią nie podpada. Nie mam jednak zamiaru tutaj offtopować (w końcu mam już 2 ostrzeżenia^^) więc jeśli na poważnie jesteś zainteresowana moim zdaniem w tym temacie, napisz PW.

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » ndz maja 10, 2015 7:13 pm

Grey pisze::shock: gdzie Ty tu jakiś atak widzisz? xD
Abstrahując od tego, że wyraźnie napisałem na początku, że jestem przeciwny wydaniu tego i bym tego nie kupił haha^^

A co do Twojej definicji haremu, jestem w stanie się z nią zgodzić, ale Steins Gate pod nią nie podpada. Nie mam jednak zamiaru tutaj offtopować (w końcu mam już 2 ostrzeżenia^^) więc jeśli na poważnie jesteś zainteresowana moim zdaniem w tym temacie, napisz PW.
W takim razie zwracam honor. Anime Steins;Gate nie widziałam, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy zrobili z niego harem czy nie.
Obrazek

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » wt maja 19, 2015 12:12 pm

Przeczytałem kilkanaście rozdziałów i moim zdaniem manga jest całkiem niezła.
Nie jest jakaś wzniosła lektura, ale zdecydowanie trzyma się kupy, postacie są jak najbardziej sensowne.
I co najważniejsze Bell nie denerwuje. Jest na swój sposób zabawny - ponieważ walczy sam nie zdaje sobie sprawy z własnej siły.

Tak naprawdę to jest jedna z lepszych pozycji jakie sprawdzałem w ostatnim czasie i na pewno bym ją kupował.

bino666
Status: Offline

Post autor: bino666 » śr cze 03, 2015 10:56 am

Jak dla mnie Manga świetnie się zapowiada czytałem kilka Chapterów przetłumaczonych. Gdyby się pokazała na półce bym ją kupił.

NoName
Status: Offline

Post autor: NoName » ndz cze 14, 2015 9:26 pm

Manga zdecydowanie na nie. Za to z LN, na podstawie którego powstało anime (i ta manga) z chęcią bym przeczytał. Tym bardziej, że importowanie książek z USA jest zbyt kosztowne (Yen Press wydaje tą LN).

Dzikusek
Status: Offline

Post autor: Dzikusek » ndz cze 14, 2015 9:49 pm

NoName, zawsze możesz wypowiedzieć się na temat novelki ^^
http://forum.waneko.com.pl/viewtopic.php?t=3403

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » sob cze 27, 2015 12:02 am

Pewno zagłosowałem na nie po pierwszych odcinkach anime, ale jednak bym kupił, bo z każdym kolejnym było coraz lepiej. Może to i dość typowa seria z typowymi bohaterami, mimo to nie irytuje i potrafi czasem zaskoczyć.

Ps. To na górze to okładka ln, a tomów jest już pięć. Manga:
Obrazek

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » sob cze 27, 2015 6:24 am

Katori, weź pod uwagę, że anime było dopieszczone jak nie wiem co :) próbowali zrobić z tego drugie SAO, mimo że merytorycznie nie było na to żadnych szans. A ponieważ manga jest na podstawie LN... mógłbyś się zawieść :) albo i nie? Nie mnie to rozsądzać :) aczkolwiek moim zdaniem należy BARDZO uważać gdy ocenia się ten utwór po anime. :)

Awatar użytkownika
MrOrochimaru
Wtajemniczony
Posty: 643
Rejestracja: pt lut 16, 2018 4:10 pm
Status: Offline

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Post autor: MrOrochimaru » ndz lut 25, 2018 2:31 am

Uważam ze ten tytuł jest naprawdę dobry, ma ładną kreską, Sam fakt, że manga ma tyle adaptacji świadczy o popularności i jakości. Sam zysk byłby z wydania tego. Więc jak najbardziej na tak!

Majucha
Status: Offline

Dungeon ni Deai o Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

Post autor: Majucha » czw mar 01, 2018 2:13 am

Nyah, kolejna haremówka, która znając życie jest na podstawie tak na prawdę LN, z bardzo długim tytulem, o Przeciętnym Nastoletnim Japończyku W Świecie Fantasy™, a wokół niego loli czy wielkie melony, które większość z nich to elfy, a fabuła jest cos na podstawie pseudo-MMORPG. Tak mi sie zdaje, że ta seria jest taka, nigdy nie oglądałam, tylko kojarze, chyba dobrze ją streściłam...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości