Trinity Seven: 7-Nin no Mahoutsukai

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy kupiłabyś/kupiłbyś tę mangę, gdyby wydano ją w Polsce?

Tak
68
52%
Może
16
12%
Nie
47
36%
 
Liczba głosów: 131

Dzikusek
Status: Offline

Trinity Seven: 7-Nin no Mahoutsukai

Post autor: Dzikusek » wt sty 27, 2015 7:56 am

ObrazekObrazek

Tytuł: Trinity Seven: 7-Nin no Mahoutsukai
Autor: Kenji Saitou
Liczba tomów: 10 (Ongoing)
Gatunek: Fantasy, Harem, Komedia, Nadprzyrodzone moce, Shounen, Szkolne życie
Wydawca japoński: Fujimi Shobo
Opis: Trinity Seven opowiada historie Arata Kasuga, którego normalne życie zostało zniszczone przez tajemnicze magiczne zjawisko, niszczące miasto w którym żył, oraz zagrażające światu. Po porwaniu kuzynki Hijjiri Kusaga, rozpoczyna naukę w Królewskiej Akademii, gdzie spotyka tytułowe Trinity Seven – siedem pięknych dziewcząt korzystających z magi

http://www.mangaupdates.com/series.html?id=60093

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » wt sty 27, 2015 9:13 am

Nie. Anime nie porywało, a jedynym plusem w mandze są rysunki. Poza tym jest sporo innych haremówek wartych wydania :P

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt sty 27, 2015 9:35 am

Czasem próbuje dać szanse jakiejś heremówce, ale są to tytuły nie dla mnie. Od tego anime odbiłem się już po trzecim odcinku.
Jestem na "nie".
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2877
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » wt sty 27, 2015 1:33 pm

A ja z kolei byłbym na tak. Główny bohater jest zajeżysty :mrgreen: Lubi kosmate żarty i ma cięty język, kompletne zaprzeczenie niedojdy jaką jest Yuuki Rito z To Love-Ru. W maju kupię import z Yenpressu.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » śr kwie 27, 2016 8:34 pm

Z chęcią zobaczyłbym mangę na polskim ryneczku :). Nie za często spotyka się równie ogarniętego głównego bohatera w haremówkach. Pasuje do 8M :P

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2795
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » śr kwie 27, 2016 9:25 pm

Tytuł może nie jest jakiś super, odlotowy itd. No ale główny bohater jest po prostu rozbrajający xD Uwielbiam Mire i Liese, one są po prostu świetne :twisted: No i przynamniej główny bohater nie jest taką totalną ofermą, jak to bywa w większości haremówek. Gdyby jakieś wydawnictwo wydało, to brałbym z wielką przyjemnością :twisted: No ale niestety nie ma na co liczyć, to więc pozostaje jedynie import, na który na razie nie mogę sobie pozwolić :(

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Post autor: KubciO » czw gru 29, 2016 4:43 pm

Zgadzam sie z głosami, że główny bohater wybija się ponad przeciętną, w tego typu tytułach. Ja też mam słabość do Miry. :roll: Import jest jakimś tam rozwiązaniem, ale chyba nie dla mnie. Jestem za wydaniem. :wink:

scofield42
Status: Offline

Trinity Seven: 7-Nin no Mahoutsukai

Post autor: scofield42 » sob gru 15, 2018 2:03 am

Dałem głos na TAK, obejrzałem anime i jest świetne, główny bohater jest super, jest zboczony, odważny i ma fajne teksty, w porównaniu do innych haremówek główny bogater Arata wyróżnia się zdecydowanie na plus, a jeśli chodzi o pozostałe postaci to wszystkie są rewelacyjne, ciężko wybrać z tylu pięknych dziewczyn, ale szczególnie spodobała mi się Arin i Lilith, Mira, Yui, Liese, Akio, Ninja i Sora też są wspaniałe. Bardzo podoba mi się humor w Trinity Seven, są też zboczone momenty, ale wszystko jest takie z wyczuciem, nie przesadzone, walki, klimat i magia sprawiają, że gdyby Waneko wydało tą mangę byłaby to dla mnie pozycja po którą bym sięgnął na 1000%.

Hakj3r
Status: Offline

Trinity Seven: 7-Nin no Mahoutsukai

Post autor: Hakj3r » śr kwie 10, 2019 10:08 am

Tak. Rzadko kiedy trafia się ogarnięty "król haremu", a do tego wszystkie dziewczyny nie są takie same, mają kompletnie inne charaktery, różnie odnoszą się do głównego bohatera, nie kleją się od tak do niego (nie wszystkie przynajmniej). Humor jest fajnie wyważony, bardziej flirciarski niż zboczony, więc nie odpycha. Fakt, o ile historia nie jest jakaś specjalna czy wspaniała, nie jest zła, po prostu poprawna. Zdecydowanie, jak to już ktoś wcześniej na tej stronie forum powiedział, grafika jest bez dwóch zdań jednym z najlepszych punktów tej mangi, zwłaszcza w dalszych rozdziałach. Proszę się też nie sugerować anime, nie wyszło najlepiej, manga jest w tym przypadku nieco lepsza.

Lilith, Liese i Anna są moimi ulubionymi dziewczynami ;-)

Kerx240
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 29, 2021 11:09 pm
Gender:
Status: Offline

Trinity Seven: 7-Nin no Mahoutsukai

Post autor: Kerx240 » wt cze 29, 2021 11:14 pm

Ja tam bardzo chciałbym żeby zostało przetłumaczone. Na pewno bym przeczytał. Fabuła może i jest przeciętne ale główny bohater robi swoje.

PriestSadok
Posty: 20
Rejestracja: czw gru 13, 2018 4:24 pm
Status: Offline

Trinity Seven: 7-Nin no Mahoutsukai

Post autor: PriestSadok » sob lip 03, 2021 10:22 pm

Też z chęcią zobaczyłbym polskie wydanie na rynku polskim. Posiadam w chwili obecnej trzy tomiki i zdecydowanie to jest jedna z najprzyjemniejszych haremówek, które do tej pory spotkałem. Manga mi się na tyle mocno podoba, że nie mam chęci oglądania anime. Nie mam chęci popsucia sobie nastroju.

Kreska i tematyka na bardzo duży plus. Haremówa wypada naprawdę nieźle, w tym miejscu podtrzymuję opinię poprzedników, że bohater nie jest przysłowiową pi....dą, kluchą znaczy się. Ten ich dyrek też jest niezły. Zboczone żarty, te słowne jak i sytuacyjnie wyglądają na razie rewelacyjne. No cóż. Nie pozostaje mi jak się zaopatrzyć w kolejny anglojęzyczny tomik jeśli po Polsku nie będzie wydane.

Awatar użytkownika
Tomek
Wtajemniczony
Posty: 621
Rejestracja: pn lip 09, 2007 5:23 pm
Status: Offline

Trinity Seven: 7-Nin no Mahoutsukai

Post autor: Tomek » sob lip 03, 2021 11:10 pm

Oczywiście, że jestem na tak. "Posiadam" legalnie cyfrowo 14 tomów w języku angielskim i jest to mój ulubiony harem.

Seria nie traktująca siebie serio (żarty przełamujące czwartą ścianę), ale popadająca też w zwykła parodię - jest tu normalna fabuła. Dziewczyny raczej flirtują z bohaterem niż próbują go usidlać dla siebie. Główny bohater jest zadowolony z bycia... głównym bohaterem. Amatorzy ecchi będą też tak samo usatysfakcjonowani ;)

Anime (serial + dwa filmy) można legalnie, za darmo obejrzeć sobie tutaj:
https://www.crunchyroll.com/trinity-seven

Aczkolwiek wolę mangę - z tego, co pamiętam usunięto trochę żartów. Pomijam też oczywistą kwestię jak fakt, że historia anime kończy się na ok. 40 rozdziale mangi.

PriestSadok
Posty: 20
Rejestracja: czw gru 13, 2018 4:24 pm
Status: Offline

Trinity Seven: 7-Nin no Mahoutsukai

Post autor: PriestSadok » ndz lip 04, 2021 12:43 am

Gag z sikaniem rewelacyjny. Tylko nie pamiętam czy to był drugi czy trzeci tom. Nie mam przy sobie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości