Black Bullet

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy kupiłabyś/kupiłbyś tę mangę, gdyby wydano ją w Polsce?

Tak
62
50%
Może
19
15%
Nie
43
35%
 
Liczba głosów: 124

Dzikusek
Status: Offline

Black Bullet

Post autor: Dzikusek » sob sty 24, 2015 6:27 pm

ObrazekObrazek

Tytuł: Black Bullet
Autor: Kanzaki Shiden, Morino Hon
Liczba tomów: 04 (Zakończona)
Gatunek: Akcja, Sci-fi, Seinen, Tajemnica
Wydawca japoński: ASCII Media Works
Opis: Rok 2021 zapisał się tragicznie w historii jako desperacka próba odparcia inwazji potworów, zwanych Gastrea. Teoretycznie największe niebezpieczeństwo zostało zażegnane, jednak zdziesiątkowana ludzkość, nadal narażona na atak bestii, jest zmuszona do życia w specjalnych strefach otoczonych olbrzymimi monolitami z varanium, specjalnej substancji, która jako jedyna sprawdza się w walce z krwiożerczymi monstrami. Lecz jest jeszcze nadzieja, gdyż niespodziewanie zaczęły się rodzić dziewczynki, którym zainfekowana krew daje zdolności do walki z Gastreami. Dzieci te (zwane Wyklętymi) są traktowane z obrzydzeniem i strachem przez społeczeństwo, mimo że bez nich ludzie byliby skazani na zagładę. W Japonii powstają jednak specjalne agencje, które zajmują się ochroną cywili przed niespodziewanymi atakami potworów. W jednej z nich pracuje nastoletni Rentarou Satomi, opiekujący się dziesięcioletnią, obdarzoną nadnaturalnymi mocami Enju, która podobnie jak jej koleżanki po fachu walczy w obronie mieszkańców Tokio.
http://blackbullet.wikia.com/wiki/Main_Page
https://www.mangaupdates.com/series.html?id=82388
Ostatnio zmieniony śr sty 28, 2015 3:45 pm przez Dzikusek, łącznie zmieniany 1 raz.

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » ndz sty 25, 2015 1:42 pm

Kupiłabym ten tytuł dla okładki * 3 * Ale czy ten tytuł jest zakończony czy wciąż powstaje?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » ndz sty 25, 2015 1:44 pm

Kyokoro pisze:Kupiłabym ten tytuł dla okładki * 3 * Ale czy ten tytuł jest zakończony czy wciąż powstaje?
Wg baki zakończony, 4 tomy.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pn sty 26, 2015 3:50 pm

Ja podziękuje, anime w zupełności mi wystarczy :P

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » ndz sie 09, 2015 7:59 pm

Przeczytałam dzisiaj trzy rozdziały. Akcja wymieszana z humorem, plus tajemnica w tle - zapowiada się ciekawie. Do tego ładnie narysowane. Kupiłabym.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

NoName
Status: Offline

Post autor: NoName » ndz sie 09, 2015 8:22 pm

Mangowa adaptacja LN ucięta na 4 tomie? To nie może skończyć się dobrze. Manga na nie, LN na może.

Ernei
Status: Offline

Post autor: Ernei » ndz sie 09, 2015 9:38 pm

Anime mnie zniechęciło. To był jeszcze okres, kiedy miałam zacięcie, żeby kończyć każdą zaczętą serię, więc obejrzałam całe, ale wystawiło mnie to na naprawdę ogromną próbę. Już nawet nie pamiętam szczegółów fabuły - tylko nudę.

Lily23
Status: Offline

Post autor: Lily23 » pn lut 08, 2016 7:34 pm

TAK, ciekawy tytuł, na pewno bym kupiła :-)

Illparazzo
Status: Offline

Post autor: Illparazzo » pn lut 22, 2016 5:47 pm

Skoro przerwano serializację mangi na podstawie LN, które wciąż się ukazuje, to nie wróży najlepiej...

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » pn lut 22, 2016 6:29 pm

Zagłosowałem "może". Anime nie widziałem, kreska, okładki są ok. Fabuła z opisu dosyć dziwna. Z dystansem, ale nie wykluczyłbym tego tytułu. Plus za ilość tomów.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pn lut 22, 2016 9:56 pm

Ja jestem na nie. Od anime odbiłem się jak rzadko kiedy, choć tak po prawdzie odbiciem bym tego nie nazwał...
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Bill
Status: Offline

Black Bullet

Post autor: Bill » pt sty 19, 2018 2:14 pm

Bardzo ładne okładki i kreska *-*, ale po anime w kwestii fabuły dużo się nie spodziewam. Zresztą przerwanej serii czytać nie będę :p Już bardziej skłaniałbym się ku LN. Jestem na nie.

Wezyweriusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 19, 2018 7:49 pm
Status: Offline

Black Bullet

Post autor: Wezyweriusz » ndz sie 19, 2018 7:57 pm

Kupiłabym
Ale może leoiej byłiby wydać light novelkę z tej serii?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości