Puella Magi Madoka Magica: Tomoe Mami no Heibon na Nichijou

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Czy chcielibyście zobaczyć ten tytuł po polsku w ramach mang z uniwersum Madoki?

Oczywiście!
64
52%
No, nie wiem...
25
20%
W żadnym wypadku!
35
28%
 
Liczba głosów: 124

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » czw sie 14, 2014 3:57 pm

Mephisto pisze:Jestem absolutnie za wydaniem. Kto by nie chcial wiedzieć jak magical girl "zaspokaja" swoje potrzeby :lol:
Ty zboczylu! Od tego są doujiny, zwłaszcza że z uniwersum Madoki jest od groma i jeszcze trochę.

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » czw sie 14, 2014 4:10 pm

Fenek Alfa pisze:Ty zboczylu! Od tego są doujiny, zwłaszcza że z uniwersum Madoki jest od groma i jeszcze trochę.
:?:

Miałem na myśli oczywiście potrzeby dnia codziennego, typu jedzenie/praca/itp.

Och Fenku, jakie Ty masz grzeszne myśli :/
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » czw sie 14, 2014 6:07 pm

No proszę, poparcie śmiga bardziej, niż się spodziewałem. Czyli wiemy już, co Waneko wyda po "Different Story"?

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw sie 14, 2014 6:50 pm

GrisznakIW pisze:No proszę, poparcie śmiga bardziej, niż się spodziewałem. Czyli wiemy już, co Waneko wyda po "Different Story"?
Niestety mała szansa... W końcu nie jest to "normalny" spin-off lecz komedyjka xD
A na początku brane były pod uwagę 3 spin offy - DS, Kazumi i Oriko. Sądzę więc, że zanim w ogóle będzie mowa o Homura's Revenge czy Rebelionie, te 3 najpierw zostaną wydane. Chyba, że sprzedaż któregoś spadnie. Wtedy projekt leci.
Chociaż... Kazumi można by minąć :D

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » czw sie 14, 2014 7:02 pm

Grey pisze: Chociaż... Kazumi można by minąć :D
Marketingowo lepiej mijać Orico bo kreska potworkowa, a Kazumi nie siedzi aż tak głęboko w uniwersum - bardzie jest wariacją - więc pomoże się mu odświeżyć. :wink:

Życie Mami też chętnie kupię, ale z komediami zawsze jest problem "a co rozśmieszy ogół".

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw sie 14, 2014 8:14 pm

Oriko ma kiepską kreskę, ale za to ma fajną fabułę xD
Kazumi ma kiepską kreskę, kiepską fabułę i w ogóle nie siedzi w uniwersum xD to jakiś błąd systemu ^^

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » czw sie 14, 2014 8:21 pm

Grey pisze:Oriko ma kiepską kreskę, ale za to ma fajną fabułę xD
Kazumi ma kiepską kreskę, kiepską fabułę i w ogóle nie siedzi w uniwersum xD to jakiś błąd systemu ^^
Oriko ma kiepską kreskę i przewidywalną fabułę.
Kazumi ma specyficzną, ale dla mnie o wiele lepszą kreskę, ciekawszą fabułę niż choćby oryginalna Madoka (stojąca tylko 2 plot-twistami), a w uniwersum siedzi bo opiera się na próbie złamania go i zrobienia lepszym.
Kwestia gustu. :P

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » czw sie 14, 2014 10:32 pm

Pewnie, że tak. Aż dołączę się do akcji.

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » czw sie 14, 2014 11:29 pm

Dałam "może", bo moja decyzja zależy od ostatecznej liczby tomów. Do trzech biorę, potem... potem, to już musi być bardzo śmieszne.

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » pt sie 15, 2014 12:16 am

Mephisto pisze:Och Fenku, jakie Ty masz grzeszne myśli :/
Zauważ że powiedziałem "doujiny" a nie "hentajce", więc zapnij rozporek i ręce na stół [-X . Wiem że faceci w tym wieku myślą tylko o jednym, bo sam przez to przechodziłem, ale okaż trochę szacunku dla pięknej damy.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pt sie 15, 2014 12:55 pm

Idea jest może ciekawa, ale nigdzie widziałem jak została zrealizowana.
Więc byłbym ostrożny...

Aki
Status: Offline

Post autor: Aki » pt sie 15, 2014 10:09 pm

Dla tej czarodziejki bez głowy jestem na tak. Jeśli manga ma w sobie dużo komedii co manga Nichijou.

koshimae
Status: Offline

Post autor: koshimae » pt sie 15, 2014 10:16 pm

Jak madoka to biorę w ciemno :P

tovabrink
Status: Offline

Post autor: tovabrink » ndz sie 17, 2014 7:16 pm

Zdecydowanie biorę, byłoby to coś ciekawego i innego, i w końcu bohaterka, która nie jest nastolatką :P (i jedna z niewielu która jest mi bliższa wiekiem, a to już coś :D) No i uniwersum Madoki...

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pn sie 18, 2014 8:31 pm

Nawet lubię Mami, lubię uniwersum Madoki i absolutnie ubóstwiam tego typu historie. Macie i mnie. ;) (ale podpisu nie ustawię, przepraszam :lol: )

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » pn sie 18, 2014 8:57 pm

Wybaczamy. Liczba głosów w ankiecie i tak mówi sama za siebie.

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » wt sie 19, 2014 1:46 am

Tak, zdecydowanie na tak :o :o :D Nie dość, że uniwersum Madoki to jeszcze taka ciekawa historia. Waneko, mielibyście moją kasę =D>

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw sie 21, 2014 1:21 pm

Trzy razy na tak, dziękujemy! xD

Zarkarys
Status: Offline

Post autor: Zarkarys » czw sie 21, 2014 2:27 pm

Ja jestem gotowa wziąć wszystko z uniwersum Madoki, no i podoba mi się koncept tego tytułu. Jestem na tak.

Awatar użytkownika
Kibiusz
Adept
Posty: 491
Rejestracja: pt mar 28, 2014 7:34 pm
Status: Offline

Post autor: Kibiusz » pt sie 29, 2014 12:49 pm

Zarówno anima jak i manga Madoki mi nie podeszły, dlatego raczej nie chcę mieć już z tym uniwersum nic wspólnego. Tym bardziej, że ten zajeżdża mi nieco czymś a'la poradnikiem dla kobiet ukrytym w mandze. Podobno w Japonii tego od groma ale mnie osobiście to raczej odrzuca niż zachęca.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości