Last Game

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy po wydaniu tej mangi w Polsce, zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
15
32%
Być może
10
21%
Nie
22
47%
 
Liczba głosów: 47

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Last Game

Post autor: DarkNighty » czw cze 26, 2014 5:11 pm

[center]Obrazek[/center]
Tytuł: Last Game
Autor: Amano Shinobu
Gatunek: romans, komedia, shoujo
Wydawca: Hakusensha
Magazyn: LaLa
Tomy: 3+
Wydano: 2011 - ? (w trakcie wychodzenia)

Krótki opis: Yanagi jest synem prezesa firmy hotelarskiej i dzięki pieniądzom rodziców już od najmłodszych lat mógł pozwolić sobie na liczne korepetycje, zapewniając sobie pierwsze miejsce w szkolnym rankingu. Jednak nie tylko dobre wyniki w nauce zapewniły mu popularność pośród rówieśników, Yanagari jest również przystojny oraz wysportowany. Jego życie układa się idealnie do momentu, kiedy w podstawówce poznaje Kujou - nieśmiałą uczennicę, która nie wyróżnia się niczym, jednak to właśnie ona zabiera mu wymarzone pierwsze miejsce w rankingu... W jaki sposób pokonać dziewczynę, która jest od nas lepsza we wszystkim? Najlepiej rozkochać ją w sobie i doprowadzić do łez - do takiego wniosku dochodzi Yanagi. Gdyby tylko było to takie proste...
Mija dziesięć lat, a sytuacja ani trochę nie ulega zmianie... Kujou nadal pozostaje niepokonana.

Moja opinia: Nie wiem, czy opis brzmi zachęcają, ale naprawdę warto. Dawno nie czytałam tak orzeźwiającego i "innego" shoujo. Wystarczy sięgnąć po kilka pierwszych rozdziałów, aby przekonać się, że Yanagi wcale nie jest denerwująco idealny (jak może wydawać się po opisie), a nieśmiała Kujou okazuje się znacznie bardziej interesująca niż można byłoby przypuszczać. I ich relacja kształtująca się od podstawówki... Naprawdę mnie przekonała i podbiła moje serce.
Nawet jeśli nie jesteście przekonani, to chociaż dajcie szansę tej cudownej mandze ;)

PS. Ostatnio odczuwam brak mang shoujo w Waneko. Byłabym w niebie, gdyby Last Game zostało wydane <3

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » sob gru 20, 2014 10:59 pm

Dobry tytuł i nawet czytając pierwszy tomik trochę się pośmiałam :D. Dobrze by było jakby autorka już zakończyła ten tytuł, bo ogólnie chętnie bym go kupiła. Komedia w połączeniu z romansem to moje ulubione :P .

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2795
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » sob gru 20, 2014 11:40 pm

NIE.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » ndz gru 21, 2014 9:51 am

NIE.
Od tego jest ankieta :P

Awatar użytkownika
MikQa12
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 26, 2016 10:25 pm
Status: Offline

Last Game

Post autor: MikQa12 » czw lip 12, 2018 11:46 am

Jestem na tak! ^^ Poszukiwałam ostatnio jakiejś dobrej mangi shoujo i wpadłam na to cudeńko. Mam nadzieję że kiedyś zostanie wydane. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości