Tokyo Ravens

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
34
49%
Nie
29
42%
Może
6
9%
 
Liczba głosów: 69

Atobe-san
Status: Offline

Tokyo Ravens

Post autor: Atobe-san » czw cze 12, 2014 3:29 pm

[center]Obrazek [/center]

Tytuł japoński: 東京レイヴンズ
Tytuły alternatywne: Toukyou Ravens
Autor: Kouhei Azano, Atsushi Suzumi
Gatunek: Komedia,Nadprzyrodzone moce,Romans,Shounen,Szkolne życie, Magia,Fantasy
Wydawca: Kadokawa
Magazyn: Shounen Ace
Wydano: 2010
Ilość tomów: 8+
Anime: Tak [24 odcinki]

Opis na podstawie Anime:
Harutora Tsuchimikado jest członkiem prestiżowej rodziny Onmyouji (specjalistów od magii, przepowiada przyszłości oraz wypędzania złych mocy), ale on sam nie potrafi zobaczyć “energii duchowej”. Z tego też powodu jak do tej pory cieszył się spokojnym życiem razem z resztą znajomych ze szkoły Onmyo, jednak pewnego dnia niespodziewanie powraca jego przyjaciółka z dzieciństwa, Natsume Tsuchimikado, będąca przy okazji dziedziczką całej rodziny. Czy wydarzenie to wprawi wreszcie w ruch koła jego przeznaczenia?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

CarpeDiem
Status: Offline

Post autor: CarpeDiem » pn cze 16, 2014 9:33 pm

Ciekawie się zapowiada. Lekko i rześko. :) Tak

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2697
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pn cze 16, 2014 10:21 pm

Tytuł znam tylko z anime.
Obejrzałam 16 odcinków - pierwsza połowa anime podobała mi się, jak rozpoczęła się druga to jakoś... zaczęłam się nudzić. Dużo gadali a ja coś niewiele z tego rozumiałam xD Chociaż podobno końcowe odcinki są bardzo dobre.
Do anime nie wiem czy wrócę a mangi też na 90% bym nie kupiła... chyba, że czymś się różni??
Obrazek

Golibroda7
Status: Offline

Post autor: Golibroda7 » wt wrz 16, 2014 5:51 pm

Anime było cieawe. Mange zacząłem, ale w internecie nie chciał mi się już czytać. Wolałbym mieć na półce własny tom

theAbaddon
Status: Offline

Tokyo Ravens

Post autor: theAbaddon » wt gru 19, 2017 5:48 pm

Czyli pewnie nie ma sensu tworzyć nowej propozycji, novelki. Szkoda, bo historia ma potencjał, może kiedyś wyda ją jednak Waneko (czy może czegoś ważnego o LN/mandze TR nie wiem?). Oczywiście w tym wypadku pewny zakup.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości