Hunter x Hunter

Zablokowany

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
234
63%
Nie
97
26%
Może
42
11%
 
Liczba głosów: 373

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » czw cze 05, 2014 2:38 pm

Akedeia pisze:jak ToG był do niej porównywany, więc chętnie bym się zapoznała.
Pierwsze słyszę :shock: ,ale w ToG główny bohater jest dobry i autor skupia się bardziej na grze niż walkach.

Akedeia
Status: Offline

Post autor: Akedeia » czw cze 05, 2014 2:42 pm

Ame pisze:Pierwsze słyszę ,ale w ToG główny bohater jest dobry i autor skupia się bardziej na grze niż walkach.
Podajże na Bace chyba pojawiło się parę postów i na niektórych forach, nie jakoś często jednak. Nie czytałam Huntera, ale chyba chodzi o niektóre motywy (typu survival czy gra?) i dużą ilość postaci.

gonethedream
Status: Offline

Post autor: gonethedream » pn cze 09, 2014 9:57 pm

Najlepsze anime na świecie. :D

Kana24
Status: Offline

Post autor: Kana24 » wt lip 29, 2014 10:37 pm

Uwielbiam zarówno anime jak i mangę, więc na 1000% kupiłabym :D Ogólnie dziwi mnie fakt, że pomimo dobrego remake'u i opinii tytuł nadal nie jest u nas jakoś specjalnie popularny (zupełnie inaczej niż w przypadku Ao no Exorcist albo Tytanów) :P

Trace
Status: Offline

Post autor: Trace » śr lip 30, 2014 12:04 am

No, jakoś super popularny nie jest, ale zupełnie nieznany też nie. Na stronie której nienawidzę, Anime Shitden zajmuje 20. miejsce w rankingu, z liczbą wyświetleń 361305.

Grellalke
Status: Offline

Post autor: Grellalke » śr sie 20, 2014 12:29 pm

Hunter x Hunter to naprawdę dobry shounen, pojawienie się go naprawdę podniosłoby jakość polskiego rynku. Ta seria ma fanów (sama znam wielu), więc mimo przerażającej liczby tomików, byłaby brana. Tym samym pojawiłyby się nowe rzesze fanów, a dla tej mangi naprawdę warto. Każdy arc, każda walka wciąga i jest nieprzewidywalna, nigdy nie wiadomo jaką moc ma przeciwnik i nie zawsze wiadomo kto wygra. Polecam 10/10

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » wt sie 26, 2014 7:12 pm

Jeden z najlepszych shounenów z jakimi kiedykolwiek miałam styczność... Owszem, kreska czasem byle jaka, ale historia po prostu nie ma słabych stron. Jak nigdy, pokochałam wszystkich głównych bohaterów. Kupiłabym każdy tomik.

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » ndz mar 29, 2015 7:50 pm

Genialny shounen. Kupię wszystkie tomy. Historia nie ma słabych stron i akcja bardzo szybko się toczy. Szkoda że nie jest aktualnie wydawana ale mimo to chcę ją kupić! Bo kocham bohaterów. W HxH jest coś co wyróżnia tą mangę n tle innych tytułów. Gdyby Togashi rysował regularnie to była by szansa na to że HxH pobije OP :wink: pod względem fabularnym. B rysunki nie są rewelacyjne. Ja z całych sił liczę że któreś wydawnictwo wyda tą mangę. Będę wdzięczny po wsze czasy! :D Proszę wydajcie tą mangę!
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Ramsey Ka
Wtajemniczony
Posty: 556
Rejestracja: pn mar 30, 2015 11:08 am
Status: Offline

Post autor: Ramsey Ka » pn mar 30, 2015 7:02 pm

O tak. Kupiłbym głównie ze względu na ciekawą i fajnie prowadzoną fabułę. Chociaż nie obraziłbym się jakby kreska była ładniejsza :)
Obrazek

Naureth
Status: Offline

Post autor: Naureth » pn mar 30, 2015 8:04 pm

A, jedna z moich ulubionych serii, kupiłabym na 100% :D Fabuła i bohaterowie są świetni, to jak się zmieniają, a także pokazany z ich strony cały wachlarz emocji.
Gdyby tylko któreś wydawnictwo skusiło się na mangę która co chwila ląduje na hiatusie.. :/

Zresztą gdyby ktoś wydał YuYu Hakusho tego samego autora to też bym pewnie kupiła :D Ale to już stare i nie tak popularne :(

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pn mar 30, 2015 8:54 pm

Nie kupiłbym. Żaden bohater nie kupił mnie na tyle bym przetrwał wprowadzenie.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

MitcheliaVit
Status: Offline

Post autor: MitcheliaVit » śr kwie 01, 2015 8:58 am

Zdecydowanie bym kupiła :)
Mimo że kreska mnie nie powaliła na kolana, to hunter x hunter ma rewelacyjną fabułę i bohaterów ;)

Natarii
Status: Offline

Post autor: Natarii » wt kwie 07, 2015 4:07 pm

O ile pamięć mnie nie myli to moja historia z HxH zaczęła się właśnie od mangi, a anime dodało tylko koloru do całości. Nawet jak kreska była faktycznie troszkę zaniedbana to i tak wyczekiwałam kolejnych rozdziałów by dowiedzieć się co dalej. Jeśli HxH doczekałby swojej odsłony na naszym rynku mogę dodać tylko tyle, że kupiłabym całość :D

Reira20
Status: Offline

Post autor: Reira20 » wt kwie 07, 2015 4:30 pm

Atobe-san pisze:Jestem ciekawy ile osób z tych 20 miało styczność z anime bądź mangą hunter x hunter.


Jestem pewien,że żadna. Zapewne głosy na NIE oddały niezadowolone gimbusy :?

Nie ma biszów to nie kupią :( Anime było genialne-kupiłabym.

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » wt kwie 07, 2015 5:29 pm

HxH... jasne, że bym kupiła. Tylko zastanawiam się czy i kiedy Togashi zamierza skończyć tą mangę rysować. Czytałam gdzieś niedawno, że ledwo co wykroczył ponad połowę planowanej historii :/

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » wt kwie 07, 2015 7:39 pm

Uważam że HxH za wręcz kultową mangę, jednak autor wiecznie zaczyna i zawiesza tą mangę co jest strasznie irytujące i niestety zmniejsza znacznie wydanie tej mangi, bo kto by chciał wydawać mangę która wiecznie jest na hiatusie?

Gintoki idealnie to ujął https://www.youtube.com/watch?v=oY23qAqIkSQ
Obrazek

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt kwie 24, 2015 12:13 pm


Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pt kwie 24, 2015 12:55 pm

April 23, 2014 4:02pm CEST (4/23/14)
No, rzeczywiście :lol:

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt kwie 24, 2015 1:46 pm

Marei pisze:
April 23, 2014 4:02pm CEST (4/23/14)
No, rzeczywiście :lol:
A jak, jakoś trzeba podgrzewać atmosferę :lol:

maurycy
Status: Offline

Post autor: maurycy » pt kwie 24, 2015 4:00 pm

Itachi Uchiha, ja rozumiem, że posty same się nie nabiją, no ale kurczę. Narobiłeś mi nadziei. :?
Jakiś czas temu słyszałam, że Togashi wykurował się już po ostatnim zabiegu/operacji i chce jak najszybciej wrócić do pracy nad anime (?). Ale nie wiem ile w tym prawdy, no i w sumie jeden rozdział nowego arcu nie czyni, więc cieszyć się też nie chcę. Sama już nawet nie pamiętam, co było w ostatnim rozdziale.

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości