Hunter x Hunter

Zablokowany

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
234
63%
Nie
97
26%
Może
42
11%
 
Liczba głosów: 373

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2875
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » pn lip 18, 2016 7:17 am

Pytanko, skoro jest to takie dobre (animu też ma wysoooką ocenę), to po którym odcinku zaczyna mocniej wciągać? Jestem po 16 odcinkach i na razie oceniam tytuł jako niezły, ale nic ponadto :|

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pn lip 18, 2016 9:44 am

Canis pisze:Pytanko, skoro jest to takie dobre (animu też ma wysoooką ocenę), to po którym odcinku zaczyna mocniej wciągać? Jestem po 16 odcinkach i na razie oceniam tytuł jako niezły, ale nic ponadto :|
Jak dotrwasz do tych 2 arków, to poznasz odpowiedź, dlaczego to anime jest świetne :D
#Greed Island arc [Episodes 59 - 75]
#Chimera Ant arc [Episodes 76 - 136]

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn lip 18, 2016 6:53 pm

Canis pisze:Pytanko, skoro jest to takie dobre (animu też ma wysoooką ocenę), to po którym odcinku zaczyna mocniej wciągać? Jestem po 16 odcinkach i na razie oceniam tytuł jako niezły, ale nic ponadto :|
Początek i cały arc z egzaminem na łowcę to jest dopiero wstęp do całej historii, zabawa zaczyna się później. Jak na zwykłego battle-shounena inspirowanego Dragon Ballem w późniejszych częściach zaskakuje mocno niestandardowymi rozwiązaniami i bardzo poważnymi wątkami. Popularność anime HxH wzrosła znacznie podczas emisji arcu z chimerzymi mrówkami, wtedy też ocena na znanych portalach zaczęła sięgać 9.0 :D No i muszę przyznać, że nigdy w tasiemcach nie widziałem czegoś takiego jak tam. Nie ma tutaj typowych schematów w stylu: pojawia się nowy przeciwnik, główny bohater z nim walczy, przegrywa, idzie trenować, rozwala go jednym ciosem, powtórz 10 razy. Zamiast nowych bezsensownych power-upów, autor stawia nacisk na strategię, i to taką, która rzeczywiście jest logiczna i przemyślana, co w sumie nie jest takie oczywiste :lol:
Wszystkie części HxH są świetne i różnią się od siebie klimatem, ale Chimera Ant Arc to imo najlepsza rzecz, która spotkała ten gatunek od lat. Pomimo przeciągania i znacznego spowolnienia tempa w anime, wciąż jest to coś, co gatunkowo bardziej przypomina seinen.

EDIT: Dodam tylko, że to jest tylko i wyłącznie mój punkt widzenia, bo w internecie czytałem też opinie całkowicie przeciwne.

MitcheliaVitamo
Status: Offline

Post autor: MitcheliaVitamo » pn wrz 12, 2016 8:53 pm

Bardzo lubię Hunter x Hunter, ale raczej jako to odnowione anime. Nie wyobrażam sobie czytania tej mangi :?

sonator
Status: Offline

Post autor: sonator » czw wrz 15, 2016 11:48 pm

MitcheliaVitamo pisze:Bardzo lubię Hunter x Hunter, ale raczej jako to odnowione anime. Nie wyobrażam sobie czytania tej mangi :?
Ja jakoś dałem radę. :D Również wolę HxH z 2011 roku.

GekainoShi
Status: Offline

Post autor: GekainoShi » wt sty 24, 2017 10:18 pm

Najgorsze w tej serii to autor! Jak można tak lekceważyć swoje dzieło! Przez niego są bardzo nikłe szanse by ktoś to wydal u nas a seria jest naprawdę super!

Zanzaf
Posty: 14
Rejestracja: pn lut 06, 2017 3:52 pm
Status: Offline

Post autor: Zanzaf » pn lut 06, 2017 6:45 pm

Kupiłbym, pomimo słabego tempa pracy autora mangi.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt maja 26, 2017 11:47 pm

Manga znów powraca z hiatusu. Nowy rozdział już 26 czerwca. :P
https://twitter.com/YonkouProd/status/8 ... 0037953536

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » sob maja 27, 2017 2:10 pm

I tak nie mam nadziei na więcej rozdziałow niż można policzyć na palcach u rąk. Albo ręki.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » sob maja 27, 2017 2:33 pm

Kocurzyca pisze:I tak nie mam nadziei na więcej rozdziałow niż można policzyć na palcach u rąk. Albo ręki.
A wraca jedynie dlatego by nazbierać hajs na kolejną grę DQ, która niebawem wychodzi. Czyli pewnie góra 5-10 rozdziałów i tyle go widzieli :roll:

pati
Status: Offline

Post autor: pati » ndz cze 11, 2017 7:00 pm

Dlaczego tyle czasu zastanawiacie się czy tłumaczyć to cudo :? Anime jest moim nr.1 i manga też (jak na razie przeczytałam 15 tomów pl online ). Czuję, że konieczne muszę mieć tą historię u siebie na półeczce, tak więc czekam pełna nadziei [-o< - choćby nie wiem co nie przepuszczę jej sobie :mrgreen: (mą ostatecznością manga ang ) + nawet jeśli tomy wychodzą wolno (no nawet bardzo :cry: ) to przecież możecie już zacząć tłumaczyć te co są ... ps: jak dla mnie pisanie, że grafika jest okropna to gruba przesada [-( ...mam nadzieję, że niewiele jest osób, którzy wybierają mangi tylko dzięki ładnej kresce.

[ Dodano: Nie 11 Cze, 2017 ]
Marei pisze:
Canis pisze:Pytanko, skoro jest to takie dobre (animu też ma wysoooką ocenę), to po którym odcinku zaczyna mocniej wciągać? Jestem po 16 odcinkach i na razie oceniam tytuł jako niezły, ale nic ponadto :|
Początek i cały arc z egzaminem na łowcę to jest dopiero wstęp do całej historii, zabawa zaczyna się później. Jak na zwykłego battle-shounena inspirowanego Dragon Ballem w późniejszych częściach zaskakuje mocno niestandardowymi rozwiązaniami i bardzo poważnymi wątkami. Popularność anime HxH wzrosła znacznie podczas emisji arcu z chimerzymi mrówkami, wtedy też ocena na znanych portalach zaczęła sięgać 9.0 :D No i muszę przyznać, że nigdy w tasiemcach nie widziałem czegoś takiego jak tam. Nie ma tutaj typowych schematów w stylu: pojawia się nowy przeciwnik, główny bohater z nim walczy, przegrywa, idzie trenować, rozwala go jednym ciosem, powtórz 10 razy. Zamiast nowych bezsensownych power-upów, autor stawia nacisk na strategię, i to taką, która rzeczywiście jest logiczna i przemyślana, co w sumie nie jest takie oczywiste :lol:
Wszystkie części HxH są świetne i różnią się od siebie klimatem, ale Chimera Ant Arc to imo najlepsza rzecz, która spotkała ten gatunek od lat. Pomimo przeciągania i znacznego spowolnienia tempa w anime, wciąż jest to coś, co gatunkowo bardziej przypomina seinen.

EDIT: Dodam tylko, że to jest tylko i wyłącznie mój punkt widzenia, bo w internecie czytałem też opinie całkowicie przeciwne.
+ mnie urzekły również piękne sceny przyjaźni (te cudne teksty) :przytul: U B Ó S T W I A M

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1170
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kuroneko » pn cze 12, 2017 1:28 pm

Ja niedawno zainteresowałam Hunter x Hunter i muszę powiedzieć, że mnie bardzo wciągnęło. Uwielbiam walki ze strategią, a moce są dobrze wyjaśnione. Fabuła też ciekawa, bohaterzy interesujące, czego chcieć więcej? Teraz, gdy Naruto się skończył, naprawdę przydałaby się manga z tak ciekawymi pojedynkami. HxH należy już do moich ulubionych mangów, więc bardzo czekam na jej wydanie.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pn cze 12, 2017 11:27 pm

Lubię Huntera, ale autor naprawdę przesadza z wiecznym hiatusem. https://hiatus-hiatus.rhcloud.com/ tutaj dokładne statystyki. Więc nie wiem czy ktoś chciałby wydać tytuł autora który ma takie lekceważące podejście do swojej mangi

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt cze 13, 2017 5:59 am

Czyli co, zawieszenie mangi trwa de facto od 2006 roku? :lol: 11 lat? :lol: :lol: :lol:

pati
Status: Offline

Post autor: pati » wt cze 13, 2017 9:11 am

Ja trafiłam na info ( https://twitter.com/HaitusXHaitus/statu ... 7799519232 ), że manga ta będzie zawieszona do około 2020r. Może i długo (bardzo :cry: ) ale wierzę, że wtedy autor będzie śmigał z tymi rozdziałami (NADZIEJE) - nwm tylko czy to konto jest serio tego autora :?

Awatar użytkownika
SweetGuyKappa
Adept
Posty: 149
Rejestracja: wt cze 28, 2016 7:36 pm
Status: Offline

Post autor: SweetGuyKappa » wt cze 13, 2017 2:07 pm

Ale przecież autor HxH wydaje teraz nawet nowy tomik, i na dodatek nowe rozdziały tworzy. Choć pewnie robi to tylko dlatego, że nowa gra jest wydawana, a potrzebuje hajsu.
Obrazek

pati
Status: Offline

Post autor: pati » wt cze 13, 2017 2:28 pm

SweetGuyKappa pisze:Ale przecież autor HxH wydaje teraz nawet nowy tomik, i na dodatek nowe rozdziały tworzy. Choć pewnie robi to tylko dlatego, że nowa gra jest wydawana, a potrzebuje hajsu.
No ale nie wróci tak na stałe(więc hiatus wciąż trwa ?) - jak na teraz tworzy kiedy mu potrzeba - ale co tam ważne, że niedługo wyją nowe rozdziały (dzięki ci gro) - i pewnie po nich znów kilka+ miesięcy przerwy :?

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt cze 13, 2017 3:43 pm

W takich przypadkach jak HxH czy Berserk, aż cieszę się że moim ulubionym tytułem jest One Piece autorstwa Eiichiro Ody.

Ja mam szczęście że HxH mi się nie podoba.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » wt cze 13, 2017 5:44 pm

Reviolli pisze: aż cieszę się że moim ulubionym tytułem jest One Piece autorstwa Eiichiro Ody.
Ja też. :D Uff...

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » wt cze 13, 2017 7:33 pm

Ame pisze:
Reviolli pisze: aż cieszę się że moim ulubionym tytułem jest One Piece autorstwa Eiichiro Ody.
Ja też. :D Uff...

^

Aczkolwiek chciałabym by hxh zostało w polszy wydane, nawet z tym wiecznym hiatusem.no ale nie można mieć wszystkiego.
Fajnie by było jakby jednak autor skończył mangę przed swoją śmiercią XDDD chciałabym poznać zakończenie.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość