Hunter x Hunter

Zablokowany

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
234
63%
Nie
97
26%
Może
42
11%
 
Liczba głosów: 373

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pt kwie 24, 2015 6:11 pm

maurycy pisze:Itachi Uchiha, ja rozumiem, że posty same się nie nabiją, no ale kurczę. Narobiłeś mi nadziei. :?
Jakiś czas temu słyszałam, że Togashi wykurował się już po ostatnim zabiegu/operacji i chce jak najszybciej wrócić do pracy nad anime (?). Ale nie wiem ile w tym prawdy, no i w sumie jeden rozdział nowego arcu nie czyni, więc cieszyć się też nie chcę. Sama już nawet nie pamiętam, co było w ostatnim rozdziale.
Raczej nie wróci zbyt prędko bo za niedługo wyjdzie kolejna część Dragon Quest.

Co to tego trollingu to sorry, jakiś znajomy mi podesłał linka i mówił,że hxh wraca, wiec sobie pomyślałem iż podzielę się newsem [ a nawet go nie czytałem 8-[ ]

Slasher
Status: Offline

Post autor: Slasher » ndz maja 17, 2015 6:57 pm

Kupić? Tak. Ale od JPF-u. Ufam tylko JPF'owi, bo Waneko pewnie wydało by z jakąś poczwarną obwolutą i okropnym tłumaczeniem. Shouneny to jednak JPF.

Aryse
Status: Offline

Post autor: Aryse » wt sie 04, 2015 4:31 pm

Szczerze to jak dla mnie Hunter x Hunter jest najlepszym shounenem, jaki oglądałam/czytałam. Anime jest moim ulubionym i mangę również z chęcią bym kupiła. Jedyny problem stanowi przede wszystkim fakt, czy się ona kiedykolwiek zakończy... Biorąc pod uwagę autora to niestety nie jestem tego pewna. Czytałam też, że wydawnictwo japońskie uznało, iż Hunter x Hunter zakończyło się na 32 tomach... Więc naprawdę nie wiadomo czy autor coś jeszcze narysuje.
Ale tak czy inaczej mangę kupiłabym na pewno. Tylko też pytanie czy Waneko wyda tak długi i niezakończony tytuł?

Mati139
Status: Offline

Post autor: Mati139 » wt paź 27, 2015 9:01 am

Jak dla mnie epickie anime, gdyby tylko manga zjawiła się i w Polsce na pewno bym wykupił całą serie i poświęcał jej długie wieczory. Historia genialna i wciągająca - jestem na TAK

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » śr paź 28, 2015 5:46 pm

Wczoraj skończyłam oglądać anime z 2011 roku. Nie powiem dobry shounen. Wreszcie jakiś w którym bohaterowie nie mają powerupów znikąd. Bohaterów też da się polubić zwłaszcza Killua oraz Kurapika. Gon w porządku jak na głównego bohatera. Jestem ciekawa co dalej tak więc będę czytać skany. A czy kupię to nie wiem. Wcześniej nie znając serii dałam na "nie".

Mati139
Status: Offline

Post autor: Mati139 » śr paź 28, 2015 8:39 pm

Ja bym kupił :) przymierzałem się do kupna serii po ang, ale wolałbym jednak po Polsku dlatego poczekam jeszcze z pół roku, może któreś wydawnictwo się zgodzi na wydanie kultowej serii Hunter x Hunter.

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » śr paź 28, 2015 9:25 pm

Ame pisze:Jestem ciekawa co dalej tak więc będę czytać skany.
Nie wiem, czy nie lepiej zostać przy tym, jak skończyło się anime. Tworzy to w miarę ładną zamkniętą całość. Potem wyszło kilka rozdziałów i manga dalej jest na hiatusie. Szkoda sobie smaka robić :P

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » śr paź 28, 2015 11:29 pm

Jestem ciekawa co dalej z Kurapiką.

Mati139
Status: Offline

Post autor: Mati139 » czw paź 29, 2015 8:38 am

Mnie bardziej ciekawi Killua i jego losy :)

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » czw paź 29, 2015 1:29 pm

Miałam kiedyś sen, że Waneko ogłosiło wydawanie HxH... To był naprawdę piękny sen, byłam bardzo niezadowolona kiedy zadzwonił budzik. Bardziej niż zwykle.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pn mar 14, 2016 5:16 pm


Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn mar 14, 2016 5:23 pm

Tak żem czuł :lol: Co ciekawe, nie jest to najdłuższa przerwa w historii HxH. Pytanie jest, kiedy Togashiego znowu coś rozboli/kiedy wyjdzie kolejny Dragon Quest.

kunio
Status: Offline

Post autor: kunio » pn mar 14, 2016 6:19 pm

Przypadkiem czasopismo nie zrezygnowało z publikowania jego mangi za te wały co odstawia z HxH ?

Arst
Adept
Posty: 195
Rejestracja: ndz wrz 13, 2015 6:24 pm
Status: Offline

Post autor: Arst » pn mar 14, 2016 7:13 pm

kunio pisze:Przypadkiem czasopismo nie zrezygnowało z publikowania jego mangi za te wały co odstawia z HxH ?
Zobaczyli $ i zmienili zdanie ;P

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » czw cze 30, 2016 12:39 pm

Wyszło parę rozdziałów i manga znów udaję się na przerwę - hiatus. Ciekawe na jak długo tym razem :lol:
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... us/.103791

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » czw cze 30, 2016 12:43 pm

Wyprzedzileś mnie. W sumie to beka, dziwie się że jeszcze fani to śledzą, bo te całe przerwy są chore.
Obrazek

nanieczka123
Status: Offline

Post autor: nanieczka123 » czw cze 30, 2016 7:42 pm

Śledzą, bo dobre :P

A tak w ogóle, to było dobre 11 rozdziałów. Ciekawe jaka będzie okładka 34 tomu.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » czw cze 30, 2016 9:48 pm

Ja nie spotkałem jeszcze shounena, który by się chociażby zbliżył do Chimera Ant Arc z HxH. Togashi opierając się na schematach znanych z innych tasiemców potrafi stworzyć coś tak niestandardowego i mrocznego, że ja bym prędzej tę mangę zakwalifikował do seinena. Gość jest kompletnym leniem i nie umie rysować, ale ma genialny talent do tworzenia fabuły. Jedną stronę HxH czasami czyta się dłużej, niż cały rozdział Bleach :lol: A przy tym ma się wrażenie, że autor nie gwałci logiki i szanuje inteligencję czytelnika.
W skrócie- jak coś jest dobre, to warto czekać.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pt lip 01, 2016 1:41 pm

Marei pisze:W skrócie- jak coś jest dobre, to warto czekać.
Dokładnie. =D>

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Post autor: KubciO » pn lip 18, 2016 1:23 am

Ame pisze:
Marei pisze:W skrócie- jak coś jest dobre, to warto czekać.
Dokładnie. =D>
Nic dodać, nic ująć. :wink: Może i polskiego wydania się doczekamy.

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości