Akuma na Eros

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
11
11%
Nie
82
80%
Może
10
10%
 
Liczba głosów: 103

Atobe-san
Status: Offline

Akuma na Eros

Post autor: Atobe-san » czw maja 22, 2014 12:09 pm

[center]Obrazek [/center]

Tytuł japoński: 悪魔なエロス
Tytuły alternatywne: Virgin Crisis, Satanic Honey, Satanic Cohabitation
Autor: Shinjo Mayu
Gatunek: Demony, Fantasy, Komedia romantyczna, Okruchy życia, Romans, Shojo, Szkolne życie
Wydawca: Shogakukan
Magazyn: Sho-Comi
Wydano: 2001 - 2002
Ilość tomów: 4

Opis:
Sakurai Miu, 15-letnia uczennica religijnej Akademii Seiran, pragnie, by jej kolega ze szkoły, Amamiya Shion, odwzajemnił uczucie, jakim go darzy. W tym celu chce wyglądać doroślej, o co modli się do Boga. Niestety dla niej, żaden cud się nie zdarzył. Postanowiła więc sprawdzić, co może osiągnąć za pomocą pewnej tajemniczej księgi, jaką nabyła w księgarni. Nie przewidziała jednak, że po wymówieniu inkantacji pojawi się Szatan! Akuma postanowił spełnić jej życzenie w zamian za... jej dziewictwo.

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » czw maja 22, 2014 1:33 pm

Shinjo Mayu! Moja ulubiona autorka! Kupiłabym wszystkie jej tomiki tylko po to, by móc je później spalić na ogniu mojej miłości. Uroku jej bohaterek, tego jakie są odważne, i jak zaprzeczają wszystkim kanonom japońskiego piękna, nie da się opisać! W żadnej innej mandze nie znajdziemy sytacji, gdzie kobieta tak sprzeciwia się mężczyźnie i decyduje o swoim życiu! Bohaterka jest mega silna i nie daje sobie w kaszę dmuchać!
NIE.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2959
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » czw maja 22, 2014 3:41 pm

(blablabla...)Mayu Shinjo(blablabla...). Nie. Przenigdy nie postawię na półce niczego, co wyszło spod rąk tej pani.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw maja 22, 2014 3:55 pm

Mayu Shinjo... tak lubię jej gust fabularny, że jedyną mangą jej autorstwa, którą lubię jest ta, której sama autorka najbardziej nie lubi (Demon Love Spell) i którą tworzyła tylko dlatego, że jej kazali. Inne mnie w ogóle nie interesują. :P

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » czw maja 22, 2014 6:27 pm

Jaka przepaskudna kreska. Ah te proporcje, te DŁONIE jak szpadle :lol: Dodatkowo, fabuła na miarę Michalakowej. Nigdy w życiu.

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » czw maja 22, 2014 6:29 pm

Patrzę na okładkę i mam takie WTF. Po przeczytaniu opisu fabuły uczucie nie znika. W moim przypadku to raczej nie działa na korzyść mangi. Podziękuję.

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » czw maja 22, 2014 6:44 pm

Sayuki78 pisze:Jaka przepaskudna kreska. Ah te proporcje, te DŁONIE jak szpadle :lol: Dodatkowo, fabuła na miarę Michalakowej. Nigdy w życiu.
No wybacz, w TEJ mandze to autorka jeszcze się w pełni yaoi-hands nie popisała, najlepsze było w innej. :lol: No i khem,wcale nie bronię, ale nawet Michalakowa gwałt nazywała po imieniu.

Dla mangi jedno wielkie NIE.

Awatar użytkownika
kagusia
Posty: 74
Rejestracja: sob lut 22, 2014 11:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kagusia » czw maja 22, 2014 7:02 pm

Czytałam to jak byłam młodsza hy hy hy, taki harlequin dla nastoletnich otaku. Jestem na nie.
Obrazek

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pt maja 23, 2014 6:11 pm

Po pierwszym zdaniu wyglądało to w miarę normalnie. Ale przy dziewictwie odpadłam całkowicie (nie wspominając o kresce, bo autorki samej w sobie nie kojarzę...).
NIGDY W ŻYCIU.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » sob maja 24, 2014 1:56 pm

Atobe-san pisze:Autor: Shinjo Mayu
Przekonało mnie, biorę :lol:

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » ndz maja 25, 2014 12:17 pm

Nie wiem jakim cudem przeczytałam kiedyś wszystkie tomy. Chyba z ciekawości i przez to, że ma tylko 4 tomy.

Bohaterka tak głupia, że ręce opadają. Fabuła jeszcze "lepsza".

Mam nadzieje, że nikt u nas tego nie wyda. Chociaż patrząc na niektóre książki u nas wydane, wszystko jest możliwe...
Obrazek

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » ndz maja 25, 2014 3:51 pm

Ładna kreska i nic poza tym.
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pn maja 26, 2014 2:08 pm

Widzę, że wyjątkowo użytkownicy w większości są całkiem zgodni. Podpisuję się pod grupą "nie" - szkoda wydawać tak słabą serię, kiedy inne, o wiele lepsze, czekają na swoją kolej.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pn maja 26, 2014 7:14 pm

Można to przeczytać, żeby sie pośmiać z idiotycznej fabuły, idiotycznych postaci i przedziwnej anatomii, ale żeby za to płacić? Nie.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » pn maja 26, 2014 8:02 pm

Nie ma to jak troll-temat ^^. Widzę,że tym razem userzy jednogłośnie podjęli decyzję :D

Założyłem ten temat z czystej ciekawości czy dzisiejsza młodzież polska tym tytułem jeszcze się jara :) [jakbym kogoś uraził to sorry]

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » wt maja 27, 2014 11:16 pm

Przeczytałam z ciekawości i może to zabrzmieć dziwnie w stosunku do mangi 4-tomowej, ale... Jest za długa. W pewnym momencie zaczęłam się tak nudzić, że tylko przelatywałam przez stronki, żeby jak najszybciej to skończyć. Autorka powinna to skończyć po tym, gdy Miu wybiera Szatana. Potem to już jest powielanie tego, co już było wcześniej... Jest rywalka, która robi wszystko, żeby ich rozdzielić, ale nic z tego nie wychodzi.
Nie kupiłabym.

Aki
Status: Offline

Post autor: Aki » czw maja 29, 2014 12:44 pm

Tego nie da się czytać. Tytuł dla masochistów.

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » pn cze 02, 2014 10:31 am

Tego nie da się czytać. Tytuł dla masochistów.
Zgadzam się, nie wiem jak mogłem stracić godzinę, czytając to "coś" :roll:

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » pt paź 09, 2015 6:42 pm

Szukałam jakiś ciekawych mang do poczytania w recenzowanych i oczom nie wierzyłam, że ktoś to zaproponował. (Dobrze wiedzieć, że to troll temat.) Czytałam mangę cała online, kiedy byłam dużo młodsza...To była najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek w życiu przeczytałam XD Kiedy patrze, że twórcą danej mangi jest Shinjo Mayu to już w 100% wiem, że ta manga będzie mega słaba, główna bohaterka to worek do pomiatania a bohater to podrywacz i żadna dziewczyna nie może się oprzeć... Matko do teraz się zastanawiam jaka osoba do jasnej anielki przyjęła jej pomysły, wydał jej mangi i dał na światło dzienne? Pewnie jakiś sadysta...


DEFINITYWNE NIE!

Ernei
Status: Offline

Post autor: Ernei » sob paź 10, 2015 9:03 pm

Jestem katoliczką, więc... nie. Zdziwiłam kogoś? :P ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości