Masamune-kun no Revenge

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

czy chciałbyś by waneko ją wydało

tak
73
43%
nie
67
39%
może
31
18%
 
Liczba głosów: 171

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » sob gru 24, 2016 1:10 pm

Przyjemna manga, zakończona, z niewielką ilością tomów, w dodatku posiada anime :). Nic tylko wydawać!

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » sob sty 14, 2017 1:49 pm

Cały czas to czytam i dalej jest to moja ulubiona seria szkolna. Masa plot tłistów, sympatyczny bohater i nawet anime wygląda całkiem ok (chociaż Masamune wygląda w nim jakby miał jakieś wodogłowie - nie żebym miał coś do ludzi z wodogłowiem! :x)

Merczar
Status: Offline

Post autor: Merczar » czw sty 26, 2017 7:37 pm

Nie wiem czemu, ale zbytnio anime nie przypadło mi do gustu. Jednak z racji, że historia skończy się na kilku tomach i nie będzie niepotrzebnie przeciągana dałam "może" :wink:

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » śr lut 08, 2017 10:29 am

Fabuła mnie nie pociągła, więc nie.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Jaaaku12
Status: Offline

Post autor: Jaaaku12 » pt lut 10, 2017 10:10 pm

Dla mnie historia prezentuje się za słabo jak na tematykę szkolną :/

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » sob lut 11, 2017 7:36 am

Zmieniam z może na nie.
Anime przesądziło. Postacie są strasznie irytujące.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » śr lut 15, 2017 1:32 pm

Anime śmiesznie się ogląda, fajnie, że autor próbuje przełamać schemat szojkowych licealnych romansów. Ale nie jestem pewna, czy chciałabym to czytać jako mangę. :/

pati
Status: Offline

Post autor: pati » pn cze 12, 2017 11:35 am

Jak dla mnie anime wystarczy, do mangi zaglądać nie będę :no:

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Masamune-kun no Revenge

Post autor: Itachi Uchiha » śr kwie 25, 2018 7:26 pm

Jeszcze trzy rozdziały i koniec. :P
https://twitter.com/pKjd/status/989153449144008705

Awatar użytkownika
Luchael
Adept
Posty: 228
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 2:34 pm
Gender:
Status: Offline

Masamune-kun no Revenge

Post autor: Luchael » śr kwie 25, 2018 7:50 pm

No i fajnie, już jakiś czas temu zapowiedziano zakończenie i martwiłem się, że autorzy będą to przeciągać jak najbardziej.

Jak zwykle nie przepadam za romansami, tak ten tytuł mi się zaskakująco spodobał. Trochę to sztampowate, ale rysunki są ładne
i czyta się przyjemnie. Skoro zakończy się na tych 10-11 tomach (raczej 10), to w razie czego chętnie bym to przygarnął.
Ostatnio zmieniony czw maja 03, 2018 2:43 pm przez Luchael, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Masamune-kun no Revenge

Post autor: Fani » śr kwie 25, 2018 8:01 pm

Siedem tomików już jest u mnie na półce, więc dobrze wiedzieć, że wiele do zebrania nie zostało :) .

MangoYaoiYuriZjeb
Status: Offline

Masamune-kun no Revenge

Post autor: MangoYaoiYuriZjeb » czw cze 28, 2018 11:38 am

Bardzo bym prosiła o danie tak temu tytułowi >.< Nawet jeśli nie interesuje Cię ten tytuł albo nawet i cały świat mang to bardzo prosiłabym o zasgłosowanie na tak wtedy możecie pomóc innym którzy chcieliby ten tytuł

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Masamune-kun no Revenge

Post autor: Lunatyczka » czw cze 28, 2018 12:47 pm

MangoYaoiYuriZjeb, odpisuję stawiając na to, że to nie jest prowokacja - mamy oszukiwać wydawnictwo(które tu często zagląda), że jest dużo osób zainteresowanych tytułem, po czym oni to wydają i tytuł okazuje się sprzedażową klapą, bo większość głosujących wcale tego nie chce? Nawet jeśli się nie przejmujesz, że wydawnictwo na tym straci - zdajesz sobie sprawę, że jeśli wydawnictwo będzie wydawać już chociażby kilka tytułów na których bardziej traci niż zyskuje, to albo te tytuły po prostu przerwie, żeby nie pociągnęły ich na dno, albo nie będzie chciało tracić zaufania czytelników i będzie próbowało dalej ciągnąć te tytuły aż dojdzie albo do zwalniania pracowników(bo wydawnictwo ma mniej zarobków), bądź w najgorszym razie dojdzie do upadku wydawnictwa.

I tak mi się to wydaje prowokacją, ale postanowiłam to napisać, żeby rzeczywiście komuś nie wpadło nieprawdziwe głosowanie na forum i żeby wydawnictwo przez takich ludzi nie zaczęło olewać wstawianych tu propozycji.

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Masamune-kun no Revenge

Post autor: Bukafo » czw cze 28, 2018 6:59 pm

Manga skończy się na 9 tomie. :)
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Luchael
Adept
Posty: 228
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 2:34 pm
Gender:
Status: Offline

Masamune-kun no Revenge

Post autor: Luchael » czw cze 28, 2018 9:01 pm

Bukafo pisze:
czw cze 28, 2018 6:59 pm
Manga skończy się na 9 tomie. :)
*10

Ostatni tom wyjdzie w lipcu, a w Japonii będą z nim zbundlowana trzyczęściowe OVA, które przedstawi postacie po zakończeniu mangi.
Mam cień nadziei, że przy najbliższych zapowiedziach w lipcu Waneko to ogłosi. Na panelu wydawców wspominali o "trochę pikantnej" mandze, a na asku napisali, że jedna z nowości wkrótce się skończy.

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Masamune-kun no Revenge

Post autor: Bukafo » czw cze 28, 2018 9:18 pm

Lunatyczka pisze:
czw cze 28, 2018 12:47 pm
mamy oszukiwać wydawnictwo(które tu często zagląda), że jest dużo osób zainteresowanych tytułem, po czym oni to wydają i tytuł okazuje się sprzedażową klapą, bo większość głosujących wcale tego nie chce?
No tak, bo ludzie z forum to przecież całe społeczeństwo polskie i tylko ich głosy z ankiety najbardziej przesądzają o wszystkim.. :roll:
Lunatyczka pisze:
czw cze 28, 2018 12:47 pm
jeśli wydawnictwo będzie wydawać już chociażby kilka tytułów na których bardziej traci niż zyskuje, to albo te tytuły po prostu przerwie, żeby nie pociągnęły ich na dno, albo nie będzie chciało tracić zaufania czytelników i będzie próbowało dalej ciągnąć te tytuły aż dojdzie albo do zwalniania pracowników(bo wydawnictwo ma mniej zarobków), bądź w najgorszym razie dojdzie do upadku wydawnictwa
Eee... czy Ty przypadkiem za bardzo nie wyolbrzymiasz? O_o
Kurczę no, ale serio... jakaś dziewczyna poprosiła po prostu, możliwe nawet, że na wpół serio, żeby ludzie oddali głos "na tak" w zwykłej ankiecie, a inni od razu straszą jakimiś zwolnieniami, czy upadkami wydawnictwa. Beka. :lol:
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Masamune-kun no Revenge

Post autor: Fani » czw cze 28, 2018 9:26 pm

Zasada powinna być taka, że jeśli chcemy by wydawnictwo poważnie podchodziło do tematów propozycji my musimy poważnie podchodzić do ankiet, tyle.

Awatar użytkownika
Luchael
Adept
Posty: 228
Rejestracja: ndz lip 17, 2016 2:34 pm
Gender:
Status: Offline

Masamune-kun no Revenge

Post autor: Luchael » czw cze 28, 2018 10:03 pm

Bukafo pisze:
czw cze 28, 2018 9:18 pm
Lunatyczka pisze:
czw cze 28, 2018 12:47 pm
mamy oszukiwać wydawnictwo(które tu często zagląda), że jest dużo osób zainteresowanych tytułem, po czym oni to wydają i tytuł okazuje się sprzedażową klapą, bo większość głosujących wcale tego nie chce?
No tak, bo ludzie z forum to przecież całe społeczeństwo polskie i tylko ich głosy z ankiety najbardziej przesądzają o wszystkim.. :roll:
Lunatyczka pisze:
czw cze 28, 2018 12:47 pm
jeśli wydawnictwo będzie wydawać już chociażby kilka tytułów na których bardziej traci niż zyskuje, to albo te tytuły po prostu przerwie, żeby nie pociągnęły ich na dno, albo nie będzie chciało tracić zaufania czytelników i będzie próbowało dalej ciągnąć te tytuły aż dojdzie albo do zwalniania pracowników(bo wydawnictwo ma mniej zarobków), bądź w najgorszym razie dojdzie do upadku wydawnictwa
Eee... czy Ty przypadkiem za bardzo nie wyolbrzymiasz? O_o
Kurczę no, ale serio... jakaś dziewczyna poprosiła po prostu, możliwe nawet, że na wpół serio, żeby ludzie oddali głos "na tak" w zwykłej ankiecie, a inni od razu straszą jakimiś zwolnieniami, czy upadkami wydawnictwa. Beka. :lol:
Waneko już ileś razy wspominało, że wchodzi na forum i przegląda propozycje. Oszukiwanie głosowania to wręcz oszukiwanie potencjalnego wydawcy, nawet jeśli ankieta jest tylko sugestią. Przy popularnych tytułach jest jeszcze pół biedy, ale wystarczy że wybór padnie na nie ten tytuł co trzeba i szykuje się sprzedaż na poziomie Battle Royale czy Naszego Cudu.

Nie chcę w sumie dalej nikogo pouczać, każdy popełnia błędy. Zrobił się z tego lekki offtop, więc sugeruję zakończenia dyskusji na ten temat.

JaGruchamPsa
Status: Offline

Masamune-kun no Revenge

Post autor: JaGruchamPsa » czw lip 05, 2018 11:21 pm

Ja jestem zainteresowana tytułem, mam nadzieję, że zechcą wydać ten tytuł :P Ewentualnie inne wydawnictwo zechcę. Nie podchodzi mi czytanie po angielsku, bo wolę w ojczystym języku ale jak będzie trzeba to cóż :P + podobają mi się okładki

Ayanio Chan
Status: Offline

Masamune-kun no Revenge

Post autor: Ayanio Chan » pn maja 27, 2019 9:58 pm

Ci co mówią że nie chcą mangi bo "zakończenie" w anime było słabe to debile. Anime nie będzie dokończone bo oryginalny twórca odebrał studiu robiące to anime prawa do jego dzieła.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości