Shigatsu wa Kimi no Uso

Czy jesteś zainteresowany wydaniem tej mangi?

Tak
86
49%
Nie
54
31%
Może
35
20%
 
Liczba głosów: 175

Beifra
Status: Offline

Post autor: Beifra » sob lut 28, 2015 5:25 pm

Anime ok ale jakoś nie chciałabym mieć mangi, więc nie :)

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » czw mar 05, 2015 7:09 pm

Anime jest wspaniałe, więc chociażby dla sentymentu do anime chętnie sięgnęłabym i po mangę :3 Pewnie jak skończy się emitowanie anime to zacznę mangę i czytać, chociaż zaglądałam już do niej ciut i wydaje się fajna, czekać tylko żeby można było w przyszłości potrzymać w łapkach i polską wersję <3

Naruto^^
Status: Offline

Post autor: Naruto^^ » czw mar 05, 2015 8:04 pm

Anime to istny majstersztyk, więc skusiłabym się i na mangę. Mimo że w mandze nie ma takich bodźców jak np. muzyka to dla samej fabuły sięgnęłabym po ten tytuł :D Kreska w mandze nie jest jakaś wybitna, ale nie można jej nazwać brzydką, a bohaterowie są bardzo ciekawi. Mam nadzieję że kiedyś jakieś wydawnictwo zaryzykuje wydanie tej pozycji i znajdzie się kiedyś na mojej półeczce. :3
>Polecam jako pierwsze obejrzeć anime, a jako dodatek przeczytać mangę. ^^

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » pt mar 06, 2015 10:09 pm

Może, bo z jednej strony lubię tematykę muzyczną, a z drugiej opis brzmi trochę mdławo. A ten instrument to jest fortepian, a nie pianino.
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

MitcheliaVit
Status: Offline

Post autor: MitcheliaVit » sob mar 07, 2015 4:40 pm

Nie jestem przekonana do tej mangi. Opis mnie zaciekawił, ale sama myśl, że manga ta jest o muzyce i nie będę mogła jej usłyszeć sprawia, że chwilowo nie jestem pewna czy bym ją kupiła czy nie.

Otai
Status: Offline

Post autor: Otai » wt mar 10, 2015 2:20 am

W oglądaniu anime mam zaległości, ale seria siadła mi na tyle, że zdecydowanie zainwestowałabym w papierową wersję. Czasem takie przemyślenia bohaterów i hasła nawet lepiej prezentują się w wersji pisanej, osadzonej w kadrze, nad którym każdy może się zatrzymać ile chce, niż ulatniające się wraz z końcem danej sceny. Przyjemne postaci, smutna historia, ogólnie okruchy życia to mój klimat chyba :)

rsc-pl
Status: Offline

Post autor: rsc-pl » czw kwie 02, 2015 3:25 pm

Anime było bardzo przeciętne.
Takiego bezsensownego forced drama chyba jeszcze nie widziałem (a jestem raczej ostatnią osobą która narzekała by na takie cos)
Z tego co czytałem, manga to identyczna historia, dlatego ja bym tego nie kupił.

I nie wiem co trzeba mieć we łbie, żeby porównywać Shigatsu do genialnego Sakamichi.

Naureth
Status: Offline

Post autor: Naureth » sob kwie 04, 2015 3:16 pm

Anime było naprawdę prześliczne, le nie jestem przekonana do mangi :/ Po pierwsze tam muzyka jest centrum wszystkiego, a naturalnie w mandze nijak nie będzie można jej posłuchać :) A samo zakończenie anime nie przypadło mi do gustu :? Niemniej rozważyłabym kupno gdyby manga pojawiła się na polskim rynku.

Aryse
Status: Offline

Post autor: Aryse » pn maja 11, 2015 7:42 pm

Jestem na tak. Anime wzruszyło mnie strasznie.. Fakt, że manga kończy się tak samo, jak jej ekranizacja, ale jednak bardzo cieszyłabym się mając Shigatsu na półce.. Naprawdę. Jest to według mnie cudowny tytuł. Fakt, że muzyki się nie posłucha na papierze, ale jednak sądzę, że warto dać szansę temu tytułowi.

Slasher
Status: Offline

Post autor: Slasher » ndz maja 17, 2015 6:51 pm

Ładna kreska i miła fabuła, choć bez muzyki z anime to nie to samo, ale zobaczymy jak Apollon się będzie sprzedawał - jeśli da radę to i to powinno przejść

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » wt cze 30, 2015 4:30 pm

Uwielbiam Shigatsu wa kimi no uso *-* chociaż ta manga bez muzyki tak jak w anime może być jakieś.. Wybrakowane że tak powiem XD ale i tak jestem na tak *3* cała historia jest świetnie zaplanowana i kreska śliczna *w* polecam anime dla zainteresowanych tym tytułem.

AselPL
Status: Offline

Post autor: AselPL » sob lip 02, 2016 2:24 am

Jak najbardziej jestem na tak :D

koizumi13
Status: Offline

Post autor: koizumi13 » czw sie 04, 2016 12:58 am

Anime było bardzo dobre szczególnie pod względem fabularnym. Z przyjemnością przeczytałabym mangę :mrgreen:

Ayumi-chan
Posty: 26
Rejestracja: pn maja 28, 2018 7:04 pm
Gender:
Status: Offline

Shigatsu wa Kimi no Uso

Post autor: Ayumi-chan » pn cze 11, 2018 10:39 pm

ta seria jest dla mnie genialna jeżeli ta manga by wyszła to na pewno znajdzie się na mojej półce.

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości