Haikyuu!!

Zablokowany

Czy jesteś za wydaniem tej mangi?

tak
332
61%
nie
151
28%
może
60
11%
 
Liczba głosów: 543

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Haikyuu!!

Post autor: Reviolli » śr lut 05, 2020 8:07 pm

Ja HQ i tak kupię. Ale nowe rozdziały do mnie nic a nic nie trafiają. I dla mnie przeskok czasowy to katastrofa, z której dolej się nie otrząsnąłem.

Ale czekam na nowe rozdziały dalej, ponieważ autor zapracował sobie na moje zaufanie.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
MarcinManga
Wtajemniczony
Posty: 611
Rejestracja: śr lip 26, 2017 9:46 pm
Gender:
Status: Offline

Haikyuu!!

Post autor: MarcinManga » czw lut 27, 2020 4:34 pm

Okładka tomu 42
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3301
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Haikyuu!!

Post autor: Alexandrus888 » czw lut 27, 2020 5:00 pm

Łaaadna. Nadawałaby się na plakat. Tylko by tytuł był odrobinę niżej ;)

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Haikyuu!!

Post autor: Itachi Uchiha » czw mar 12, 2020 9:06 pm

Manga Haikyuu jest w końcowej fazie i prawdopodobnie skończy się w tym roku, czyli R.I.P Olympics Arc :cry:
https://twitter.com/WSJ_manga/status/12 ... 8UbjVmYkPo

Awatar użytkownika
MarcinManga
Wtajemniczony
Posty: 611
Rejestracja: śr lip 26, 2017 9:46 pm
Gender:
Status: Offline

Haikyuu!!

Post autor: MarcinManga » pn mar 16, 2020 2:18 pm

Itachi Uchiha pisze:
czw mar 12, 2020 9:06 pm
Manga Haikyuu jest w końcowej fazie i prawdopodobnie skończy się w tym roku, czyli R.I.P Olympics Arc :cry:
https://twitter.com/WSJ_manga/status/12 ... 8UbjVmYkPo
Równie dobrze ten ostatni arc może się ciągnąć jeszcze przez kilkanaście tomów :P

Awatar użytkownika
MarcinManga
Wtajemniczony
Posty: 611
Rejestracja: śr lip 26, 2017 9:46 pm
Gender:
Status: Offline

Haikyuu!!

Post autor: MarcinManga » pt maja 01, 2020 12:34 pm

Okładka tomu 43
► Pokaż Spoiler
Ostatnio zmieniony pt maja 08, 2020 6:20 pm przez MarcinManga, łącznie zmieniany 1 raz.

Yare...Yare
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 02, 2020 3:32 pm
Status: Offline

Haikyuu!!

Post autor: Yare...Yare » sob maja 02, 2020 4:30 pm

Kupiłabym...nawet jak jest kuroko basket...to są praktycznie 2 różne serie jedna o koszykówce, a druga o siadkówce więc nawet jak wydadzą Haikyuu!! to kupie obie :lol:

Awatar użytkownika
czareg
Adept
Posty: 208
Rejestracja: ndz maja 05, 2019 11:27 am
Gender:
Status: Offline

Haikyuu!!

Post autor: czareg » sob maja 02, 2020 10:28 pm

Yare...Yare pisze:
sob maja 02, 2020 4:30 pm
Kupiłabym...nawet jak jest kuroko basket...to są praktycznie 2 różne serie jedna o koszykówce, a druga o siadkówce więc nawet jak wydadzą Haikyuu!! to kupie obie :lol:
Waneko raczej nie wyda Haikyuu. Ma to 43+ tomy . Nie byli zadowoleni z sprzedaży kuroko basket. Sportowych mang nie bardzo opłaca się wydawać.
Obrazek

Yare...Yare
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 02, 2020 3:32 pm
Status: Offline

Haikyuu!!

Post autor: Yare...Yare » pn maja 04, 2020 9:25 am

czareg,
Też tak myślę,ale warto pomarzyć :lol:

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Haikyuu!!

Post autor: Kocurzyca » pn maja 04, 2020 1:26 pm

Ja tam cały czas marzę o Diamond no Ace, Haikyuu!! albo Giant Killing... ech :'/ może kiedyś nastaną dla sportowych shounenów lepsze czasy.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Skrzat Ogrodowy
Posty: 3
Rejestracja: wt maja 19, 2020 10:06 am
Status: Offline

Haikyuu!!

Post autor: Skrzat Ogrodowy » wt maja 19, 2020 10:10 am

Nie ukrywam, że trochę mnie to boli (zwłaszcza że zrobiłam sobie nadzieję jak mi mignęła petycja odnośnie wydania tych mang w Polszy), bo Haikyuu to na ten moment jedyna seria której jestem 100% pewna że bym kupowała, mimo tej przerażającej mnie portfelowo, ilości tomików. No, ale z drugiej strony, jestem w stanie to zrozumieć, zwłaszcza po tej wspominanej już nie raz sprawie z KnB czy chociażby przez to że to sportówka, a mangi-sportówki mają zdecydowanie ciężej niż anime. Mi chyba pozostaje przekonać się i wydać jeszcze więcej pieniędzy na mangi w języku angielskim i może chociaż mnie to przekona żeby czuć się swobodniej w obcym języku, haha.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Gotenks » ndz maja 31, 2020 8:58 am

Zandam, myślę w najbliższej przyszłości zainwestować w Haikyu, bo raczej nie ma co liczyć na polskie wydanie, dlatego chciałbym zapytać, czy pomimo tylu wydanych tomów, seria wciąż trzyma poziom? :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: zandam » ndz maja 31, 2020 1:12 pm

Gotenks pisze:
ndz maja 31, 2020 8:58 am
Zandam, myślę w najbliższej przyszłości zainwestować w Haikyu, bo raczej nie ma co liczyć na polskie wydanie, dlatego chciałbym zapytać, czy pomimo tylu wydanych tomów, seria wciąż trzyma poziom? :)
Tak, jeśli spodobała ci się na początku, to pozostałe tomy też sprawią ci sporo frajdy. Co więcej, w ostatnich tomach okazało się, że wydarzenia sprzed iluś tam tomów mają wpływ na przyszłość, co mi osobiście bardzo przypadło do gustu. Na plus jest też to, że widać, że autor miał już to wszystko zaplanowane lata wstecz i nie będzie tego ciągnął dłużej, niż to konieczne, czyli - choć mnie to smuci - już niezbyt długo.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Gotenks » ndz maja 31, 2020 3:51 pm

zandam pisze:
ndz maja 31, 2020 1:12 pm
Tak, jeśli spodobała ci się na początku, to pozostałe tomy też sprawią ci sporo frajdy. Co więcej, w ostatnich tomach okazało się, że wydarzenia sprzed iluś tam tomów mają wpływ na przyszłość, co mi osobiście bardzo przypadło do gustu. Na plus jest też to, że widać, że autor miał już to wszystko zaplanowane lata wstecz i nie będzie tego ciągnął dłużej, niż to konieczne, czyli - choć mnie to smuci - już niezbyt długo.
Widziałem 2 lub 3 sezony anime i bardzo mi się podobało, a że dodatkowo lubię siatkówkę, to pomyślałem sobie że manga by była w sam raz dla mnie, a skoro trzyma poziom, to będę musiał wyłożyć kasę :D
Ale raczej na wersję elektroniczną na comixology, bo taniej wychodzi i nie zajmuje miejsca :P
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Fani » ndz maja 31, 2020 4:04 pm

Gotenks pisze:
ndz maja 31, 2020 3:51 pm
dodatkowo lubię siatkówkę, to pomyślałem sobie że manga by była w sam raz dla mnie
Ja miałem podobnie w przypadku Giant Killing. Uwielbiam piłkę nożną i sięgnąłem po anime, ale srogo się zawiodłem. Jeśli ktoś całkowicie by się nie interesował tą dyscypliną sportu to może lepiej by przyjął ten tytuł, ale jak momentami słyszałem co za głupoty tam wygadują to się aż łapałem za głowę. Najbardziej w pamięci utkwił mi zabieg trenera jak podzielił drużynę na młodych i starych. Mecz treningowy według logiki autora wygrali z dużą przewagą młodzieniaszki ponieważ byli szybsi, zwinniejsi i wytrzymalsi. Widząc to po prostu ręce mi opadły.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Gotenks » ndz maja 31, 2020 4:51 pm

Dlatego dobrze, że większość mang sportowych jakie lubię i czytam dotyczą sportów na których się za bardzo nie znam (Major, Ippo, Eyeshield, Slamdunk) :P
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Archerito
Weteran
Posty: 1045
Rejestracja: ndz cze 16, 2019 9:41 am
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Archerito » ndz maja 31, 2020 5:27 pm

Fani pisze:
ndz maja 31, 2020 4:04 pm
Najbardziej w pamięci utkwił mi zabieg trenera jak podzielił drużynę na młodych i starych. Mecz treningowy według logiki autora wygrali z dużą przewagą młodzieniaszki ponieważ byli szybsi, zwinniejsi i wytrzymalsi. Widząc to po prostu ręce mi opadły.
Sportówki to kompletnie nie moje klimaty ale przykład, który przytoczyłeś ukazuje ewidentnie duże shounenowe zacięcie :)

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: zandam » ndz maja 31, 2020 10:01 pm

Gotenks pisze:
ndz maja 31, 2020 3:51 pm
Widziałem 2 lub 3 sezony anime i bardzo mi się podobało, a że dodatkowo lubię siatkówkę, to pomyślałem sobie że manga by była w sam raz dla mnie, a skoro trzyma poziom, to będę musiał wyłożyć kasę
W takim razie na pewno ci się spodoba ( już sama nie zliczę, ile razy czytałam ten tytuł od samego początku i zawsze znajduję w nim coś nowego). Przyjemnej lektury. :)
Fani pisze:
ndz maja 31, 2020 4:04 pm
Ja miałem podobnie w przypadku Giant Killing. Uwielbiam piłkę nożną i sięgnąłem po anime, ale srogo się zawiodłem. Jeśli ktoś całkowicie by się nie interesował tą dyscypliną sportu to może lepiej by przyjął ten tytuł, ale jak momentami słyszałem co za głupoty tam wygadują to się aż łapałem za głowę. Najbardziej w pamięci utkwił mi zabieg trenera jak podzielił drużynę na młodych i starych. Mecz treningowy według logiki autora wygrali z dużą przewagą młodzieniaszki ponieważ byli szybsi, zwinniejsi i wytrzymalsi. Widząc to po prostu ręce mi opadły.
Autor "Haikyuu" sam grał w siatkę i uwielbia ten sport (zdaje się, że nawet swoją historię w tej mandze umieścił), dlatego wydaje się unikać nierzeczywistych rozwiązań (na forach zagranicznych fani tej gry niczego mu nigdy nie zarzucili). Taki mecz treningowy nie miałby prawa mieć miejsca w tej mandze, a i główny bohater ciągle dostaje "baty" z powodu braku doświadczenia, umiejętności.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Kocurzyca » ndz maja 31, 2020 10:21 pm

zandam pisze:
ndz maja 31, 2020 10:01 pm
Gotenks pisze:
ndz maja 31, 2020 3:51 pm
Widziałem 2 lub 3 sezony anime i bardzo mi się podobało, a że dodatkowo lubię siatkówkę, to pomyślałem sobie że manga by była w sam raz dla mnie, a skoro trzyma poziom, to będę musiał wyłożyć kasę
W takim razie na pewno ci się spodoba ( już sama nie zliczę, ile razy czytałam ten tytuł od samego początku i zawsze znajduję w nim coś nowego). Przyjemnej lektury. :)
Podbijam. Czytałam HQ!! od początku chyba ze 12 razy i zawsze znajdzie się coś, czego nie zauważyłam wcześniej. I większość żartów wciąż mnie bawi :wink:

I faktycznie, siatkówka w HQ!! jest przedstawiona dosyć realistycznie. Zwłaszcza w porównaniu z takim Kuroko no Basket. A Giant Killing czytałam, i, o ile całkiem lubię te mangę, to i tak sport w HQ!! jest przedstawiony lepiej od GK.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Prywatna biblioteczka

Post autor: Gotenks » pn cze 01, 2020 12:58 pm

Kocurzyca pisze:
ndz maja 31, 2020 10:21 pm
zandam pisze:
ndz maja 31, 2020 10:01 pm
Gotenks pisze:
ndz maja 31, 2020 3:51 pm
Widziałem 2 lub 3 sezony anime i bardzo mi się podobało, a że dodatkowo lubię siatkówkę, to pomyślałem sobie że manga by była w sam raz dla mnie, a skoro trzyma poziom, to będę musiał wyłożyć kasę
W takim razie na pewno ci się spodoba ( już sama nie zliczę, ile razy czytałam ten tytuł od samego początku i zawsze znajduję w nim coś nowego). Przyjemnej lektury. :)
Podbijam. Czytałam HQ!! od początku chyba ze 12 razy i zawsze znajdzie się coś, czego nie zauważyłam wcześniej. I większość żartów wciąż mnie bawi :wink:
To teraz mam nadzieję, że wypłata będzie lepsza od ostatniej i zaczynam zbierać :mrgreen:
EDIT. A może jednak skuszę się na wydanie papierowe. Gdzie najlepiej zaopatrzyć się w importa? Bookdepository?
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości