Haikyuu!!

Zablokowany

Czy jesteś za wydaniem tej mangi?

tak
332
61%
nie
151
28%
może
60
11%
 
Liczba głosów: 543

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Post autor: Matii » pn sty 23, 2017 11:06 am

Obejrzałem anime i szalu dla mnie nie ma. Mangi nie kupię. Są lepsze sportówki do wydania.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Erza Scarlet
Status: Offline

Post autor: Erza Scarlet » śr sty 25, 2017 12:31 pm

Kocham to animu, więc na pewno...na 100% kupiłam bym mange... :D
Dzięki Haikyuu polubiłam siatke, no i jeszcze...ta postać Hinaty <3

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » czw lut 16, 2017 11:09 pm

Ostatnie rozdziały utwierdziły mnie w przekonaniu, jak dobra jest ta manga. Jednocześnie jest mi bardzo smutno, że najprawdopodobniej nie zobaczymy jej na naszym rynku. :cry:

Rozbudowanie postaci, a zwłaszcza trzecioklasistów i pierwszaków, jest po prostu miodzio. Nie mogę doczekać się na kolejne mecze i na adaptacje anime!

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » czw lut 16, 2017 11:38 pm

Mecz Koty x Sowy to była burza feelsów no bo wiadomo, ale ja chyba umrę jak będę obserwować animowaną wersję meczu Koty x Węże XD może głównie dlatego, że Yaku jest jedną z moich ulubionych postaci.
A ja dopiero niedawno obejrzałam cały trzeci sezon, bo wcześniej nie miałam czasu. Mimo, że doskonale znałam fabułę to i tak byłam zachwycona. Animowany Tendou @@ spodziewałam się, że będzie miał inny głos, a ten, który miał pasował idealnie i pokochałam tę postać jeszcze bardziej.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » pt lut 17, 2017 12:23 am

Według mnie ten mecz dużo zyskał w anime, przede wszystkim poprawę tempa. Jest on bardzo długi i czytany z tygodnia na tydzień już męczył i miałam go serdecznie dość, zaś trzeci sezon anime uważam chyba za najlepszy sezon HQ.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » pt lut 17, 2017 12:31 am

Muszę się zgodzić, mimo, że to było 10 odcinków praktycznie jednego meczu, to wcale mnie on nie nużył i wydał mi się krótszy niż w mandze. Bardzo dobrze się bawiłam oglądając trzeci sezon i na pewno kiedyś obejrzę go jeszcze raz :D chociaż byłam trochę zawiedziona openingiem (za to uwielbiałam ending!)
Oby następny sezon też mi się tak podobał.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » pt lut 17, 2017 12:35 am

Też mi się ending podobał. Opening był bardzo fajny wizualnie, ale gościa nie byłam w stanie słuchać więcej niż za pierwszym razem.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » pt lut 17, 2017 12:40 am

Właśnie paradoksnalnie sama piosenka mi mało przeszkadzała, bardziej mnie drażniło, że w klipie był sam Ushiwaka - Shiratorizawa to nie jest tylko on. Pozostali członkowie tej drużyny też są ważni i też są rozbudowanymi, ważnymi postaciami. Tendou, Goshiki, Shirabu. Nawet taki Semi który jest tylko pinch serverem. Brakowało mi ich chociaż przez chwilę w openingu no bo... oni też sprawili, że ten mecz był trudny dla Karasuno. Nie tylko sam Ushiwaka. No ej...

Nico touches the walls <3
Ostatnio zmieniony pt lut 17, 2017 2:17 am przez Kocurzyca, łącznie zmieniany 1 raz.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » pt lut 17, 2017 1:30 am

Kocurzyca pisze:Właśnie paradoksnalnie sama piosenka mi mało przeszkadzała, bardziej mnie drażniło, że w klipie był sam Ushiwaka - Shiratorizawa to nie jest tylko on. Pozostali członkowie tej drużyny też są ważni i też są rozbudowanymi, ważnymi postaciami. Tendou, Goshiki, Shirabu. Nawet taki Semi który jest tylko pinch serverem. Brakowało mi ich chociaż przez chwilę w openingu no bo... oni też sprawili, że ten mecz był trudny dla Karasuno. Nie tylko sam Uchiwaka. No ej...

Nico touches the walls <3
Mam zupełnie inne odczucia na ten temat. :p niejednokrotnie podkreślano fakt, jak Ushiwaka sam w sobie jest specjalny i wyjątkowy. To on był twarzą Shiratorizawy. O nim pisano w magazynach. Był ich asem i sam udowadniał, że samodzielnie potrafił wygrywać mecze. (Chodzi tu o jego silne serwy, których przeciwnicy nie mogli przyjąć, nie twierdze, że reszta drużyny stała i pachniała) porównanie go do skaly, która stroi na drodze Karasuno, było symboliczne i trafione. Poza tym widz tez tylko zna Ushiwake. Kruki poniekąd też tylko jego...
U Karasuno w openingu zabrakło mi Ennoshity czy Sugawary. Natomiast Kei i inni dostali wiecej ujęć... także tego. Chodziło pewnie o podkreślenie ich roli w tym meczu.
Reasumując: Shiratorizawa to Ushiwaka. Ushiwaka to Shiratorizawa. Bez niego by sobie nie poradzili.

Należę chyba do mniejszości, bo opening uwielbiam, za to ENDING uważam za mocno średni. Stać było zespół na cos lepszego. Pierwszy ma... specyficzny wokal. Miejscami nie wiadomo czy to świadoma stylistyka tonu czy balansowanie na granicy fałszu. :lol:

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » pt lut 17, 2017 7:26 am

Opening z 3 go sezonu najlepszy jest. Jedyny którego nie przewijałem, bo tak mi się podobał. Od strony wizualnej tylko brak "mamusi" troszeczkę przeszkadzał.
Zaś Ushiwaka to ucieleśnienie filozofii gry Shiratorizawy.

Problem większość takich serii, znaczy długich i dobrych jest taki że w pewny momencie nie da się ich już czytać z tygodnia na tydzień. OP z sagą Dresrosy, czy HQ z meczem z Shiratorizawą.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

pico
Status: Offline

Post autor: pico » sob lut 18, 2017 11:59 am

Za to mnie 3. sezon podobał się najmniej ze wszytkich. W ogóle jakoś ten mecz z Shiratorizawą trochę mnie męczył, i wydaje mi się, że ja po prostu nie przepadam za tym zespołem. Chociaż oczywiście nie można odmówić, że były w tym meczu epickie momenty, dla których warto obejrzeć całość.

I kurcze muszę nadrobić mangę, bo ostatnio coś się zastałam :<

TheAkakuro
Status: Offline

Post autor: TheAkakuro » pt maja 26, 2017 8:31 pm

Nie jestem wielką fanką sportowych serii, ale ta mnie mega wciągnęła :D Kupiłabym na 100%

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3782
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » sob maja 27, 2017 2:49 pm

Okładka, najnowszego 26 tomika :)
[spoiler]Obrazek [/spoiler]

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » sob maja 27, 2017 6:21 pm

Widziałam na już gdzieś, jedna z ładniejszych okładek moim zdaniem <3
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3782
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » ndz maja 28, 2017 8:09 pm

Manga tej jesieni doczeka się nowego przedstawienia, które będzie wystawiane jedynie w 5 japońskich miastach :P
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... ll/.116558

pati
Status: Offline

Post autor: pati » pn cze 12, 2017 9:36 am

Haikyuu jest na 3 miejscu moich best anime więc na stusie + z chęcią mange bym kupowała :spoko:

Ishy
Status: Offline

Post autor: Ishy » ndz cze 18, 2017 4:33 pm

Autor chyba rozrobił swoją kreskę i koksi całkiem fajne okładki. HQ to jedyna poza Kuroszem manga, którą czytam na bieżąco. To chyba jedyna sportówka, która umie mnie zainteresować na swoich nieruchomych kartkach. Niech ktoś ją wreszcie wyda no. :cry:

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » ndz cze 18, 2017 8:52 pm

Ja bardzo lubię kreskę autora HQ!!, chyba tylko w pierwszych jakiś dwóch tomach była taka sobie, a potem się robi coraz to lepsza. Niektóre kadry robią na mnie wielkie wrażenie.

Cierpliwie czekam i czekam i czekam i czekam... *nuci piosenkę z Zaplątanych *
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » ndz cze 18, 2017 9:40 pm

Też mi się ona podoba :) Choć chyba jesteśmy w mniejszości :(

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz cze 18, 2017 10:37 pm

Nie jesteście w mniejszości :D Świetnie rysuje dynamiczne ruchy! Ehh... a jak zakładałam ten temat HQ miało tylko 7 tomów... xd Boli mnie fakt, że wszyscy są tak bardzo na nie dla tego tytułu... O ile Kuroko podobał mi się na początku to jak weszły supermoce to szybko ostudziły mój zapał przez co nie kupuje mangi. A HQ wciąż trzyma poziom...
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości