Magi: Sinbad no Bouken

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
153
64%
Może
34
14%
Nie
53
22%
 
Liczba głosów: 240

aqila
Adept
Posty: 168
Rejestracja: czw sie 13, 2015 9:34 pm
Status: Offline

Post autor: aqila » ndz lis 06, 2016 5:20 pm

Jestem jak najbardziej na tak! Magi to moje ulubione uniwersum, byłbym szczęśliwy, gdyby po za główną serią Magi została wydana również poboczna historia z Sindbadem.

Sakura Yukasawa
Status: Offline

Post autor: Sakura Yukasawa » ndz lis 06, 2016 7:29 pm

Jestem na tak, bo obejrzałam główną serię Magi, jak i obejrzałam ova i niedawno wychodzące anime o Sindbadzie. Sindbad jest moją ulubioną postacią. Gdy tylko go po raz pierwszy zobaczyłam, to od razu skradł mi serduchu. Byłabym spełniona, gdyby Waneko wydało tą serię :)

kalleye
Status: Offline

Post autor: kalleye » ndz lis 06, 2016 8:18 pm

No ale w tym wypadku to jasne, ze wyniki sprzedażowe musza byc super ekstra na poziomie Tokyo ghoula wiec raczej nie ma co liczyć :/ :(

Awatar użytkownika
SweetGuyKappa
Adept
Posty: 149
Rejestracja: wt cze 28, 2016 7:36 pm
Status: Offline

Post autor: SweetGuyKappa » ndz lis 06, 2016 9:10 pm

Powiem tak, ta seria jest lepsza od magi, więc jestem na tak.
Obrazek

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » pn lis 07, 2016 9:22 am

Po cichu liczę, że Waneko pójdzie za ciosem. Poczekamy jak się sprzeda Magi i mam nadzieję, że ten wynik skłoni wydawnictwo aby dalej działać. Faktycznie Sinbad jest ciekawszą serią niż Magi i oczywiście jestem na tak.

Ksssa
Status: Offline

Post autor: Ksssa » pn gru 19, 2016 9:40 pm

Ach, ile ja zachwytów mogę czynić nad tą serią, którą znam na pamięć w każdym calu i, którą kupiłabym nawet tylko po to, aby ją mieć... Tak, czy inaczej uwielbiam to uniwersum. W sumie... Jeśli ktoś nie zna głównej historii ,,Magi: the labyrinth of magic" nie musi wcale sięgać po główna serię, aby czerpać przyjemność z tego wątku! Mimo wszystko autorka nie robi przeplatanki, według której musisz znać obie serie, aby coś zrozumieć.
Mogłabym tu prawić rozprawki dlaczego ta poboczna seria jest lepsza od głównego wątku, który choć dobry przeraża najnowszymi poczynaniami autorki... (Ale dwa pierwsze tomy kupiłam! Choć bardziej dla chęci poznania od początku całej historii dokładnie i oczywiście dla Sinbada, który nie jest już główny bohaterem tak jak w ,,Sinbad no bouken", ale wciąż ma dużą rolę a mandze - to samo się tyczy jego towarzyszy.)
Teraz po cichu liczę, że ,,Magi" okaże się dobrym wyborem dla Waneko i pokuszą się o wydanie dodatku! <3

pati
Status: Offline

Post autor: pati » pn cze 12, 2017 11:51 am

Jak dla mnie anime mi wystarczy + w sumie to jakoś bardzo wyjątkowe nie było - nie mam ochoty obejrzeć go raz jeszcze. :no:

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: Matii » pt sie 18, 2017 1:13 pm

Okładka 15 tomu:
► Pokaż Spoiler
Nie sądziłem że ta seria jest aż tak długa. Mimo wszystko zacząłbym ją kupować bo skora zacząłem zbierać Magi to z chęcią zacznę też tą serię. Jestem wielkim zwolennikiem serii pobocznych i kocham mieć jak najwięcej mang/LN z danego uniwersum. Z tego co Waneko pisało zastanowią się chyba nad wydaniem tej serii jakoś po 20 tomie Magi. Mam nadzieję że sprzedaż Magi jest bardzo bardzo dobra bo jak zbierać jakąś serię to ze wszystkimi dodatkami ^^
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: Fani » pt sie 18, 2017 1:55 pm

Życzę fanom Magi jak najlepiej, ale uważam, że trzeba być niepoprawnym optymistą by wierzyć w wydanie przez Waneko dodatku do serii z liczbą tomów 15+. Samym tytułem nie jestem zainteresowany. Nie kupuję głównej historii, to i tego nie kupię.

Maphisto
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: Maphisto » sob sty 13, 2018 6:46 pm

Uważam, że nawet bez wiedzy z głuwnej seri, da się wszystko zrozumieć. Czekam z niecierpliwością! :D

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: Itachi Uchiha » pn lut 12, 2018 1:34 pm

News dla fanów serii. 28 lutego manga rozpocznie epilog ark [?], a chaptery zaczną wychodzić co dwa tygodnie. :P
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... 28/.127679

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: DarkNighty » pn lut 12, 2018 4:10 pm

Już? Naprawdę? Zupełnie się nie spodziewałam, że jesteśmy już blisko końca. Z jednej strony to dobrze, ponieważ będą większe szanse, by wydać mangę u nas, ale z drugiej strony chętnie poczytałabym trochę dłużej o przygodach Sinbada :P
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
mati12.94
Adept
Posty: 269
Rejestracja: ndz lip 13, 2014 2:14 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Gender:
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: mati12.94 » pn lut 12, 2018 4:33 pm

To w sumie dobre info. Bo większe szanse na wydanie po głównej serii ale to jeszcze zależy od sprzedaży Magi. Na razie tylko fani TG mają coś więcej no i psych pass 2 :angel:

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: Itachi Uchiha » śr kwie 25, 2018 10:39 am

Manga dobiegła końca. Seria zakończy się na 19 tomach. Premiera ostatnich dwóch tomów w lipcu. :(
W lutym seria zaczęła epilog ark powiązany z historią z Magi.
Z jednej strony szkoda że to już koniec, ale z drugiej im krótka tym ciut większa szansa na wydanie w Polsce. Chociaż w to wątpię. :?
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... ds/.130813

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: Matii » śr kwie 25, 2018 4:05 pm

Ja liczę że uda się wydać. 19 tomów to dużo i mało jednocześnie. Mam nadzieję że sprzedaż Magi jest wysoka.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: KubciO » śr kwie 25, 2018 7:25 pm

Matii pisze:
śr kwie 25, 2018 4:05 pm
Mam nadzieję że sprzedaż Magi jest wysoka.
Wydaje mi się, że tytuł cieszy się dobrą opinią i jego sprzedaż jest nienajgorsza. :angel:
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: DarkNighty » śr kwie 25, 2018 8:05 pm

Madziozord: Dobra, lecimy:
MISZCZU SPRZEDAZY: TGRE, AKADEMIA
PRZEZACNA SPRZEDAŻ: Akame, ReZERO, Magi
DOBRA SPRZEDAŻ: Neverland, Bakuman
SŁABO: Shiki
Z aska Waneko, z początku kwietnia.
Może nie jest to taki hit jak TG i Akademia, ale nie powinni narzekać :D Mam nadzieję, że skuszą się na Sinbada. Najlepiej też w trybie 1,5-miesięcznym :P
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: Bukafo » ndz lip 01, 2018 10:09 am

Do wszystkich osób, które określają Przygody Sindbada dodatkiem, bądź spin-off'em - to jest prequel! :evil:
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Ayumi-chan
Posty: 26
Rejestracja: pn maja 28, 2018 7:04 pm
Gender:
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: Ayumi-chan » śr lip 25, 2018 6:35 pm

tak średnio przypadła mi historia główna choć obejrzałam tylko odcinek ale ten spin off był świetny

Awatar użytkownika
MikQa12
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 26, 2016 10:25 pm
Status: Offline

Magi: Sinbad no Bouken

Post autor: MikQa12 » śr lip 24, 2019 2:37 pm

Jako, że Magi jest moją ulubioną mangą, to z chęcią kupiłabym prequel, tym bardziej, że wiele osób mówi, że jest nawet lepszy od przygód Aladyna i Alibaby. ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości