Nanatsu no Taizai

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
138
54%
Nie
87
34%
Może
29
11%
 
Liczba głosów: 254

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » sob maja 27, 2017 7:16 pm

ociesek pisze:Znudziła mi się ta seria. Ma potencjał ogromny, zwłaszcza postaci, ale nie chce mi się już tego czytac, bo... tam się nic nie dzieje.
Mam podobne zdanie. Seria miała mega wielki potencjał, który autor skutecznie zniszczył. Obecny ark to jedno wielkie nie porozumienie. NnT czytam obecnie jedynie z przyzwyczajenia, bo gdyby nie to dawno bym ją dropnął. Jeśli kiedykolwiek by została u nas wydana, to nie kupię. :P

kera
Adept
Posty: 428
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Post autor: kera » ndz maja 28, 2017 3:56 pm

To na razie cisza przed burzą :mrgreen: Zaraz się rozkręci :mrgreen:

wilianna
Status: Offline

Post autor: wilianna » ndz cze 04, 2017 12:34 pm

Odpuściłam w połowie, bo przestałam rozpoznawać twarze bohaterów...

pati
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: pati » ndz cze 11, 2017 2:47 pm

nom jak dla mnie warte kupowania :angel: i cóż za cudne rzeczy się dzieją po 214 rozdziale (nie wierzyłam że do tego dojdzie, obawiałam się że co najwyżej w ostatnich rozdziałach tak na happy end) + fabuła idzie do przodu z każdym rozdziałem
Ostatnio zmieniony wt sie 01, 2017 9:17 am przez pati, łącznie zmieniany 1 raz.

Mojra20
Posty: 4
Rejestracja: pn lip 31, 2017 2:55 pm
Gender:
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: Mojra20 » pn lip 31, 2017 9:41 pm

Anime było świetne, z przyjemnością bym kupiła :)

Kahulec
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: Kahulec » pn sie 07, 2017 6:03 pm

Dawno żadna manga mnie tak nie wciągnęła. Muszę ją mieć!

IkiSatella
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: IkiSatella » ndz wrz 24, 2017 8:29 pm

Lubię anime więc tak, czekam na 2 sezon, z niecierpliwością :D

Awatar użytkownika
MikQa12
Posty: 41
Rejestracja: pn wrz 26, 2016 10:25 pm
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: MikQa12 » ndz lis 26, 2017 10:53 am

Każdy ma swoje zdanie i jednemu może nie pasować co się dzieje w mandze, a drugiemu (w tym mnie) może to się jak najbardziej podobać. Zdecydowanie bym kupiła!
Obrazek
Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś zdecydował się wydać Nanatsu no Taizai.
'-'

Night Shojo
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: Night Shojo » wt lut 27, 2018 11:10 pm

MikQa12 pisze:
ndz lis 26, 2017 10:53 am
zdanie i jednemu może nie pasować co się dzieje w mandze, a drugiemu (w tym mnie) może to się jak najbardziej podobać. Zdecydowanie bym kupiła!
Mam podobne zdanie.
Mangę poznałam w tamtym miesiącu i od razu podbiła moje serce. Do przeczytania zachęcił mnie opening nowej serii anime sugerujący jakąś smutną historię miłosną, a uwielbiam historie tego typu. Nie mogłam pozbierać szczęki po tym jak się okazało, że w mandze kryją się ciekawsze smutne historie niż przypuszczałam. Swojego czasu porzuciłam serię anime, gdyż wkurzała mnie zboczona natura kurduplowatego blondyna, którego jednak po bliższym poznaniu pokochałam miłością bezwarunkową (aż mi to przypomina jedną sytuację z tej mangi, gdzie pewna dziewczyna zmieniła całkowicie nastawienie do jednego z głównych bohaterów). Meliodas (rzeczony blondyn) okazał się mieszanką praktycznie wszystkich moich ulubionych bohaterów mangowych, a jego historią można by obdzielić każdego z nich i jeszcze by zostało, czego się zupełnie nie spodziewałam na pierwszy rzut oka. Dużym plusem dla mnie jest też fakt, że mimo młodego wyglądu co niektórych postaci, praktycznie nie występuje tu gatunek bohatera za którym nie przepadam a masowo pojawia się w mangach, czyli rozwrzeszczany nastolatek. Choć moje preferencje mogą wynikać z faktu, że mam już swoje lata. :)
Jestem bardzo za wydaniem tego tytułu w Polsce. W tym miesiącu wyszedł już 30 tom, ale chciałabym całość tej mangi na półce, tym bardziej, że jej kreska cieszy oko, a pełnostronicowe kadry robią wrażenie. Nie obyło się bez błędów anatomicznych, ale radzę przymkąć na nie oko, gdyż całość jest świetna również fabularnie, a w anime próżno szukać niektórych ciekawych mangowych scen. Do tego grzbiety tomików tworzą większy obrazek. :)

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: Bukafo » czw cze 14, 2018 11:15 am

Jak to mówi dzisiejsza młodzież, po prostu "must have".
Mnie ta seria dosłownie oczarowała od samego początku. Do tej pory nie przeczytałem mangi od początku, tylko leciałem z anime. Gdy skończył się pierwszy sezon (kurde, to było dobre 3 lata temu), to kontynuowałem już dalej serię z mangą, bo prostu musiałem wiedzieć co będzie dalej. A dalej było jeszcze ciekawiej! No ale potem jak już byłem z nią na bieżąco, to przerwałem czytanie na dobre, bo po prostu miałem już dość tego czekania na cotygodniowy rozdział... No i teraz, w przypadku drugiego sezonu, który małymi kroczkami zbliża się ku końcowi, z pewnością znowu "przeskoczę" na mangę i już zostanę z nią do końca, prawdopodobnie do zapowiedzenia trzeciego sezonu. Oczywiście mam świadomość tego, że w anime nie wszystko jest dokładnie przedstawione z pierwowzoru, niektóre rzeczy pozmieniane, niektóre pominięte etc., ale mimo to nadal bardzo dobrze się to ogląda i chce się dalej oglądać. Animacja, to jednak animacja.
Tak więc, jeśli jakiekolwiek studio zdecyduje się wydać w końcu ten tytuł, dla mnie to oczywiście będzie świetna nowina. Nie dość, że bym mógł wreszcie przeczytać mangę od początku, to jeszcze trzymać ten tomik w rękach. :D
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: Bukafo » czw lip 12, 2018 12:14 am

Jestem po 214 rozdziale. Co tutaj się dzieje, to ja nie wiem.. Ale wiem jedno. Autor ma łeb na karku!
Manga w ogóle nie zwalnia, jeśli chodzi o akcję i to jest coś pięknego dla mnie. Genialny shounen po prostu.
Teraz to już po prostu chcę ten tytuł mieć na półce. Nawet jeśli miałby to być 40 tomowy tasiemiec. :twisted:
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Ayumi-chan
Posty: 26
Rejestracja: pn maja 28, 2018 7:04 pm
Gender:
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: Ayumi-chan » śr lip 25, 2018 6:39 pm

kocham shouneny oglądałam anime i mi się spodobało mangę również kupię

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: Itachi Uchiha » pn sie 06, 2018 3:23 pm

Mangu dobiega końca. Autor planuje zakończyć serie na 40 tomach :P
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... ar/.135134

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: Bukafo » pn sie 06, 2018 3:59 pm

Itachi Uchiha pisze:
pn sie 06, 2018 3:23 pm
Autor planuje zakończyć serie na 40 tomach
I to jest świetna wiadomość! :D
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: Alexandrus888 » pn sie 06, 2018 4:21 pm

Będę mógł przeczytać w końcu przeczytać :D Obiecałem sobie, że nie będę brał kolejnych ongoingów.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: Łukasz.T » pn sie 06, 2018 5:58 pm

No to dobrze :P Ze skończy na 40.

Awatar użytkownika
dehirak
Adept
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:01 am
Gender:
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: dehirak » ndz sty 06, 2019 9:51 pm

Obejrzałam na Netflixie i się zakochałam. Sięgnęłam po mangę (kawałek) i tylko mi się pogorszyło :) Przyjemna, szybka, dużo się dzieje, zwariowane postaci i fabuła, mnóstwo wielkoformatowej potencjalnej zagłady a mimo to czuć w tym lekkość - autor skręca z fabułą tam gdzie mu się spodobało w danej chwili, nie ma żadnych oporów by łączyć to wszystko z naprawdę głupiutkimi gagami i świetnymi SDczkami, nie wyczułam w tym bólu rodzenia, jak w Narucie. Humor niewymuszony, częsty i prosty, bohaterów mnóstwo, każdego prawie dało się lepiej poznać i wszystkich chyba polubiłam, co wcale nie jest częste. Mnóstwo obmacywania cycków i zaglądania pod spódnicę zrównoważony z nawiązką wspaniałym korowodem męskiego mięska. Świetnie się przy tym bawiłam, chętnie bym postawiła na półce obok Dragon balla, Naruta, Kenshina, One pieca i Bleacha :) Mam nadzieję, że ktoś to wyda, zagłosowałam na tak.
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

scofield42
Status: Offline

Nanatsu no Taizai

Post autor: scofield42 » sob sty 19, 2019 11:33 pm

Właśnie oglądam drugi sezon na Netflixie i uważam Nanatsu no Tanzai za świetną serię z gatunku fantasy, podobają mi się walki, magia, potwory, demony, herosi, kilka ras, świetne postacie n: Ban, Elizabeth, Meliodas, bardzo bym chciał by manga została wydana w Polsce, na 100% bym kupił wszystkie tomy.

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości