Nanatsu no Taizai

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
138
54%
Nie
87
34%
Może
29
11%
 
Liczba głosów: 254

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Post autor: KubciO » wt lip 19, 2016 8:40 pm

Nadzieja umiera ostatnia. A że ja głupi, to w dodatku jest mi i matką ;P

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » pt sie 26, 2016 1:03 pm

Typowa manga rozrywkowa, miło się czyta, ale to w zasadzie tyle. Mnóstwo schematów, ale jednak całość jest strawna i przyjemna. Za długie, żeby pakować się w zbieranie tomików, są lepsze mangi do wydania.

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » pt sie 26, 2016 2:34 pm

Śledzę najnowsze chaptery i powoli mnie ta manga męczy. Co kilka chapterów pojawia się nowa grupka postaci, ni stąd ni zowąd, nie wiadomo po co. Starsze, razem z ich wątkami, spychane są na bok i na kilkadziesiąt chapterów słuch o nich ginie. Kiedy już coś ma się wyjaśnić, pojawia się kolejny plot twist. Potem postaci, które nie żyją powstają z grobu i poprzedni wątek zostaje w tyle. Co najmniej 5 ważnych postaci zginęło, aby potem w magiczny sposób odżyć. Już nic w tej mandze mnie nie zadziwi :roll:

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » pt sie 26, 2016 2:59 pm

Nie kupię tej mangi. Manga mnie męczyła od samego patrzenia. Kreska mnie bardzo odrzuca a postacie tym bardziej nie przypadła do gustu. (Bohaterka z szarymi włosami i przykrytymi włosami tym bardziej.)
Jestem na duże nie. Są ciekawsze tytuły np: Akatsuki no Yona lub Natsume Yuujinchou, Kartekyo Hitman Reborn! :)

MitcheliaVitamo
Status: Offline

Post autor: MitcheliaVitamo » pn wrz 12, 2016 8:27 pm

Uwielbiam Nanatsu no Taizai <3
To samo wydawnictwo wydaje Fairy Tail, to może jak nie Waneko, Studio JG się pokusi :mrgreen:

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » pn wrz 12, 2016 8:45 pm

MitcheliaVitamo pisze:To samo wydawnictwo wydaje Fairy Tail, to może jak nie Waneko, Studio JG się pokusi

Mam taka cichą nadzieję, że ten ich niezapowiedziany shounen, to właśnie to ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pn wrz 12, 2016 8:50 pm

Zdecydowanie nie kupiłabym tej mangi. Nad zmarnowanym potencjałem fabuły można tylko płakać, postacie są nudne, sztampowe (lepiej prezentują się tylko Ban i Gowther), a wszyscy źli zlewają mi się w jedną papkę i w ogóle ich nie rozróżniam. Elizabeth to jedna z najgorszych heroin, przebija nawet Inoue. Meliodas jest nieśmiertelny. Ban zresztą też. Wszystko jest tak bardzo nielogiczne, że aż głowa boli. Waleczne shouneny często opierają się na magii przyjaźni i wielkich power-upach, ale Nanatsu i tak bije na głowę FT czy Naruto. Niestety przewyższa ich we wszystkich najgorszych aspektach.

Już prędzej kupiłabym całe FT niż zainwestowała w Nanatsu. Ale na szczęście wychodzi tyle serii, że żadnej z nich nie muszę zbierać :P
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

kera
Adept
Posty: 428
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Post autor: kera » pn wrz 12, 2016 10:51 pm

A ja właśnie za to wszystko uwielbiam Nanatsu :mrgreen: I niecierpliwie czekam na każdy nowy rozdział :mrgreen: Trzymam kciuki aby wydano tą serię u nas :mrgreen:

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » śr wrz 14, 2016 5:04 pm

DarkNighty pisze:(lepiej prezentują się tylko Ban i Gowther)
A Merlin? Zwłaszcza w nowych chapterach? Czymże takim wyróżnia się Gowther, poza tym, że jest tak wściekle irytujący?

Tytuł jest bardzo sympatyczny, kupiłbym chętnie.

kera
Adept
Posty: 428
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Post autor: kera » śr wrz 14, 2016 5:30 pm

A właśnie że Ban i Escanor w wypakowanej formie prezentują się baardzo dobrze :mrgreen:

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » śr wrz 14, 2016 5:54 pm

ociesek, Gowther posiada przynajmniej umiejętności, które przydają się w walkach. Taka Diane jest jeszcze bardziej irytująca: kiedy jej wątek miał się ruszyć, a postać miała przestać denerwować, zrobili z niej jeszcze bardziej infantylną dziewuszkę. Na razie Merlin to jedyna w miarę ogarnięta, żeńska postać. Jericho jest jeszcze spoko, przynajmniej potem zyskuje.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » śr wrz 14, 2016 6:03 pm

vishaad pisze:Gowther posiada przynajmniej umiejętności, które przydają się w walkach.
Bodajże dwóch...

Tak, faktycznie, Diane ma straszliwie zmarnowany potencjał. Kiedy jako pierwsza odnalazła Boską Broń, myślałem, że będzie coś fajnego z tego. No nie było. A teraz nawet nie wiem gdzie jest.
Jericho jest fajna plus ta laska co ma brata, której imienia oczywiście nie pamiętam :P

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2794
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » śr wrz 14, 2016 6:10 pm

ociesek pisze:Jericho jest fajna plus ta laska co ma brata, której imienia oczywiście nie pamiętam :P
Jeśli dobrze pamiętam to chyba Guila miała na imię :P

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » sob wrz 17, 2016 12:50 pm

Po zakończeniu 4 odcinkowej serii OVA, zielone światło dostała 2 seria anime :P
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... es/.106573

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » sob wrz 17, 2016 1:33 pm

O, fajnie. Oby tak nie gnali jak w pierwszym sezonie. A ta OVA to nic ciekawego. Same fillery. Choć czwarty odcinek to już chyba będą wydarzenia z mangi, sądząc po zapowiedzi. I to, co było po endingu w trzecim, też się zgadza z komiksem.
Obrazek

dunia_1
Status: Offline

Post autor: dunia_1 » czw lut 09, 2017 2:38 am

Ha ha ha xD Jestem na TAK. Humor mnie tam normalnie rozwala xD I postacie są dość fajne :) Najbardziej to Meliodas i Ban są ciekawi xD

Jaaaku12
Status: Offline

Post autor: Jaaaku12 » pn lut 13, 2017 4:20 pm

Mi tytuł nie przypadł do gustu i w połowie porzuciłam anime. Jestem przeciw >.<

kera
Adept
Posty: 428
Rejestracja: czw mar 05, 2015 11:24 am
Lokalizacja: Polska
Status: Offline

Post autor: kera » pn lut 13, 2017 6:49 pm

Manga jest znacznie lepsza od anime .

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » sob maja 27, 2017 2:32 pm

Okładka 25 i 26 tomiku :P
[spoiler]Obrazek
Obrazek [/spoiler]

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » sob maja 27, 2017 6:05 pm

Znudziła mi się ta seria. Ma potencjał ogromny, zwłaszcza postaci, ale nie chce mi się już tego czytac, bo... tam się nic nie dzieje.

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości