Yamada-kun to 7-nin no Majo

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
136
59%
Nie
53
23%
Może
40
17%
 
Liczba głosów: 229

Atobe-san
Status: Offline

Yamada-kun to 7-nin no Majo

Post autor: Atobe-san » pt paź 25, 2013 9:00 pm

[center]Obrazek [/center]

Tytuł japoński: 山田くんと7人の魔女
Tytuły alternatywne: Yamada-kun to Nananin no Majo, Yamada and the Seven Witches
Wydawnictwo: Kodansha
Wydany:2012
Liczba tomów: 13+
Polskie skanlacje: Tak
Gatunek: Gender Bender, Komedia, Nadprzyrodzone moce, Romans,Shounen,Szkolne życie
Autor: Yoshikawa Miki [Autorka Yanki-kun to Megane-chan i asystentka Mashima Hiro]
Opis: Ryuu Yamada jest drugoklasistą w Liceum Suzaku. Ryuu zawsze się spóźnia, drzemie na lekcjach i zbiera kiepskie oceny. Piękna Urara Shiraishi jest najlepszą uczennicą tego samego liceum. Pewnego dnia niespodziewanie zamieniają się ciałami! Od tamtego momentu ich życie całkowicie się zmienia...
Więcej okładek: http://manga.joentjuh.nl/series/74942/
Wiem ,że macie pecha do tego wydawnictwa. Ale może kiedyś to się zmieni
Ostatnio zmieniony czw cze 12, 2014 6:47 pm przez Atobe-san, łącznie zmieniany 1 raz.

Habaneroo
Status: Offline

Post autor: Habaneroo » śr lis 13, 2013 9:35 pm

Jestem zdecydowanie na tak! Moje klimaty, wydajcie prosze ^,^

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » wt gru 10, 2013 2:40 pm

Gender bender do mnie nie przemawiają. Niby świetny pomysł na masę dramy, ale zawsze uważam, że to nie w porządku. Nie.

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » wt gru 10, 2013 10:13 pm

Imho zaliczanie tego tytułu do gender bender jest lekko chybione, początek może zmylić. Swoją drogą jestem na tak, mimo, że to ecchi i stoi na pograniczu haremu, a może nim nawet jest (tak bardzo się znam) to świetnie się bawię przy tej mandze, można się pośmiać, a i wśród gagów i pantyshotów fabuła się nie gubi +wygląda na to, że tytuł zbliża się ku końcowi. Ach i główny bohater nie jest skończoną sierotą~

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » pn sty 27, 2014 9:58 pm

Niby z jednej strony wygląda na to, że manga się kończy, bo główny wątek został zakończony, ale jakoś nadal nowe rozdziały się pojawiają. Ciekawe, czy faktycznie to już koniec czy autorka chce jakoś sztucznie przeciągać i dobić do 10 tomów.

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » pn sty 27, 2014 10:58 pm

Jaskol pisze:Niby z jednej strony wygląda na to, że manga się kończy, bo główny wątek został zakończony, ale jakoś nadal nowe rozdziały się pojawiają. Ciekawe, czy faktycznie to już koniec czy autorka chce jakoś sztucznie przeciągać i dobić do 10 tomów.
Też tak myślałam, pojawił sie nowy rozdział i już sama nie wiem, bo historia toczy się dalej, coś się znów zaczyna dziąc, a przynajmniej na to wygląda. Póki co wciąż jestem za.

bastek66
Adept
Posty: 144
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 5:16 pm
Status: Offline

Post autor: bastek66 » ndz lut 02, 2014 10:23 pm

Siedem nowych wiedźm, koniec nieprędko.

Marta001
Status: Offline

Post autor: Marta001 » czw lut 06, 2014 1:18 pm

Przyjemna, lekka komedyjka.
Może na jeden tom bym się skusiła i oceniła :)

Yukisa
Status: Offline

Post autor: Yukisa » śr mar 26, 2014 9:09 pm

Jestem na tak,tak i tak.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » czw mar 27, 2014 12:49 am

Jeśli liczba tomów nie przekroczyłaby 10 - raczej bym kupiła. Jeśli jednak przekroczy ten pułap - historia musiałaby mnie naprawdę mocno bawić, bym się zdecydowała. Także wielkie "może"...

Shiruuu
Status: Offline

Post autor: Shiruuu » pt maja 02, 2014 3:15 pm

Zwykle nie lubię takich serii, ale ta manga mnie urzekła! Jestem na TAK!

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » pt maja 02, 2014 9:34 pm

A ja jestem na nie. Manga średnio mi się podobała. (możliwe spoilery od tego momentu) Zacząłem ją czytać zachwycony króciutką reklamą dramy na jej podstawie w animowanej wersji. Na początku nie było źle, ale szczerze mówiąc znajdowanie kolejnych wiedźm było momentami nudne i przewidywalne. Nie, że bohaterowie się męczyli nad ich szukaniem, bo tam gdzie było to podane to od razu na to w padali, ale dopiero sprawa z ostatnią wiedźmą mnie zaskoczyła i naprawdę wciągnęła. Po niej zostałem na ok. 90 chapterze, bo zaczął się nowy wątek. Nie zabieram się na razie za niego, ponieważ martwi mnie to, że poprzedni został całkiem ładni zamknięty i manga może być sztucznie przeciągana.

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » czw cze 12, 2014 6:47 pm

Można odświeżyć temat. W końcu nadszedł ten czas. Manga dostanie TV serie albo OAV :twisted: :twisted:

http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... ect/.75484

CarpeDiem
Status: Offline

Post autor: CarpeDiem » pn cze 16, 2014 9:29 pm

Mixik pisze:Jeśli liczba tomów nie przekroczyłaby 10 - raczej bym kupiła. Jeśli jednak przekroczy ten pułap - historia musiałaby mnie naprawdę mocno bawić, bym się zdecydowała. Także wielkie "może"...
Zgadzam się w 100% :)

Aki
Status: Offline

Post autor: Aki » wt cze 17, 2014 7:00 am

Manga z dużą ilością humoru tak.

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » czw sie 21, 2014 8:20 pm

Bym kupiła się! *^* Mam nadzieję ze nie będzie tasiemca ^^''
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony pt lut 27, 2015 5:14 pm przez Kyokoro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » sob lis 29, 2014 11:27 am


GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » sob lis 29, 2014 11:49 am

Brzmi fajnie, ale chyba ciut za długie jak na mój gust.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » sob lis 29, 2014 12:25 pm

Długie, średnio wygląda i średnio brzmi. Najprawdopodobniej więc to zwykły średniak xD a już wyrosłem z kupowania średniaków^^ więc jestem zdecydowanie na nie:P

Awatar użytkownika
Bajnor
Adept
Posty: 385
Rejestracja: śr cze 25, 2014 7:00 pm
Lokalizacja: Kościan
Status: Offline

Post autor: Bajnor » pt lut 27, 2015 5:07 pm

Tak jak nie przepadam za podobnymi, to ta mi się bardzo podoba. Mam tylko nadzieję, że po zakończeniu obecnego arcu manga się skończy. Teoretycznie manga mogła się zakończyć po akcji z siódmą wiedźmą i autorka pewnie początkowo tak zamierzała to zakończyć. Dalej poziom trochę spadł, ale nadal jest to kawał dobrego czytadła. Serię pewnie bym kupił, więc zaznaczyłem "tak".

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości