Litchi Hikari Club

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
41
37%
Może
14
13%
Nie
56
50%
 
Liczba głosów: 111

Kira382
Status: Offline

Litchi Hikari Club

Post autor: Kira382 » wt wrz 10, 2013 5:34 pm

Obrazek

Tytuł: Litchi Hikari Club
Autor: Usamaru Furuya
Liczba tomów: 1 *zakończona*
Gatunki: Dramat, Horror, Psychologiczne, Shounen Ai

Historia kręci się wokół dziewięciu członków klubu z gimnazjum dla chłopców. Ich celem jest stworzenie sztucznej inteligencji w celu porwania pięknej dziewczyny. Jako klub korzystają z coraz bardziej niemoralnych metod, aby osiągnąć swój cel. W tym samym czasie Tamiya, który jest niezadowolony z prowadzenia klubu przez ich szefa, Zera'e, próbuje odzyskać dawną pozycję lidera.

Osobiście kocham tę mangę Wiele osób może odstraszać kreska, ale dla mnie jest extra i podkreśla ów gatunek :D Bohaterowie się różnią pod względem charakteru, co też jest super Chyba bym umarła ze szczęścia, gdyby ta manga została wydana w Polsce <333
Ostatnio zmieniony ndz cze 01, 2014 9:55 pm przez Kira382, łącznie zmieniany 1 raz.

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » czw wrz 19, 2013 2:40 pm

Jeden tom, więc mogłabym spróbować.

Veeke~
Status: Offline

Post autor: Veeke~ » czw wrz 19, 2013 3:48 pm

Jestem otwarta na każdego on-shota :D. Poza tym lubie coś z psychologicznego czasem sobie przeczytać :3

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » ndz cze 01, 2014 8:29 pm

O ile będzie z wanekową cenzurą to tak. :-k
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » ndz cze 01, 2014 9:48 pm

Jestem na nie. To chyba za dużo nawet dla mnie. Fabuła bardzo dziwna, kreska również... Myślę, że czytanie tej mangi nie sprawiłoby mi przyjemności, dlatego bym jej nie kupiła.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » ndz cze 01, 2014 9:52 pm

Dałem Może, jak nie będę miał jakiś innych priorytetów to czemu nie :P

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » ndz cze 01, 2014 10:04 pm

Ciekawe ile z tych 28 osób zapoznało się z mangą :lol: A serio, dobra rzecz. Coś w stylu Władcy Much.
Rozumiem, że sporo osób dało nie bo "pedauy" ale ten element fabuły nie jest aż tak eksponowany, a historia naprawdę warta bliższego zapoznania (w końcu ile jest tu narzekania, że mało "ambitnych tytułów" wychodzi?).

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » ndz cze 01, 2014 10:08 pm

Rozumiem, że sporo osób dało nie bo "pedauy"
Chyba bardziej to,że widok okładki nie podpasywał ich wymaganiom. Może większość chciała by jakąś bardziej cukierkowa okładkę

Przy anime, strasznie się wynudziłem bo za bardzo rozwlekali akcję, a z kolei przy mandze do końca wiedziałem jak się zakończy [co imo jest na plus]. Przy tej mandze nawet tag łaoji mi nie jest straszny :P

maurycy
Status: Offline

Post autor: maurycy » ndz cze 01, 2014 10:14 pm

Dałam może, bo zaintrygował mnie opis i okładka - ma trochę Itowaty styl, czy tylko ja odniosłam takie wrażenie? :P W wolnej chwili przeczytam rozdział czy dwa, może wtedy moja odpowiedź będzie bardziej konkretna.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » ndz cze 01, 2014 10:16 pm

Atobe-san pisze:
Rozumiem, że sporo osób dało nie bo "pedauy"
Chyba bardziej to,że widok okładki nie podpasywał ich wymaganiom. Może większość chciała by jakąś bardziej cukierkowa okładkę
Na tym forum lubiących cukierkową gejozę yaoistek za dużo nie ma, więc raczej nie o okładkę tu chodzi :P

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » ndz cze 01, 2014 10:55 pm

To dobra manga, z charakterkiem, ale jest ciężka, trzeba się do niej mocno przestawić na czytanie symbolami (bo bez tego fabuła jest durna) i ogólnie rzecz biorąc u nas się nie sprzeda.

Zresztą, nawet broniąc trzeba przyznać, że lepiej się zabrać za "Władcę Much", niż za nią.
Gejaszki w dobrych mangach są spoko. Tylko te dwie rzeczy rzadko się ze sobą łączą.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » ndz cze 01, 2014 11:34 pm

Sayuki78 pisze:Rozumiem, że sporo osób dało nie bo "pedauy" ale ten element fabuły nie jest aż tak eksponowany, a historia naprawdę warta bliższego zapoznania (w końcu ile jest tu narzekania, że mało "ambitnych tytułów" wychodzi?).
Dałam "nie", bo mnie od tego tytułu odrzuciło już w pierwszym rozdziale i tagi nie miały tutaj żadnego znaczenia, bo ich nie sprawdzałam przed zapoznaniem się. :P

Nie polecałabym też tej mangi osobom, którym się podobał "Władca much", bo mi np. Władca bardzo się podobał, ale tej mangi już więcej nie ruszę. :P

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » ndz cze 01, 2014 11:41 pm

Dlatego napisałam sporo a nie wszystkie :roll:

Aki
Status: Offline

Post autor: Aki » wt cze 03, 2014 8:12 am

Dałem może. Ale nie jestem do końca przekonany w 100%. Choć to Horror.

Elly
Status: Offline

Post autor: Elly » czw sty 08, 2015 10:23 pm

Jest mi strasznie szkoda, że tyle osób jest na nie. Owszem manga jest ciężka i wymaga od nas dużego skupienia, ale moim zdaniem bardzo warta przeczytania. Jest to właśnie jeden z przykładów tych "ambitnych" tytułów, którym wielu osobom najwidoczniej brak, ale dla zasady zagłosują na "nie" nawet jeśli takowy tytuł się pojawi.

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » czw sty 08, 2015 10:48 pm

Ja akurat dałam na nie, bo mam już po angielsku. Wg mnie ani to horror, ani dzieło specjalnie ambitne, ale świetnie się sprawdza jako czarna komedia ze względu na maksymalnie przerysowaną przemoc i absurdalną fabułę. Ale ja w ogóle lubię porąbańca Furuyę i inne tytuły od niego bym chętnie kupiła.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » czw sty 08, 2015 11:44 pm

Brzmi... dziwnie. Ale jako że zdarza się, że owa "dziwność" okazuje się być interesująca, daję "może". :P

Awatar użytkownika
Gabutek
Posty: 39
Rejestracja: pt lut 16, 2018 7:51 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Litchi Hikari Club

Post autor: Gabutek » pt lut 16, 2018 8:52 pm

Lubię pokręcone i dziwne mangi.Jestem za wydaniem,szczególnie,że to TYLKO 1 tom.

Gwathgor
Status: Offline

Litchi Hikari Club

Post autor: Gwathgor » pt lut 16, 2018 9:26 pm

Raczej tak. Specjalnie mnie nie zachwyciło, ale to tylko jeden tom i pamiętam, że podobał mi się klimat, więc nie miałabym nic przeciwko powtórce.

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1168
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Litchi Hikari Club

Post autor: Kuroneko » sob lut 17, 2018 11:09 am

Manga ma dosyć ciężki klimat i jest dość brutalna, ale jest na tyle interesująca, że mimo to bym kupiła.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości