Watashi ga motenai no wa dou kangaetemo omaera ga warui wane

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
102
55%
Nie
57
31%
Być może
26
14%
 
Liczba głosów: 185

Momo
Status: Offline

Post autor: Momo » sob gru 21, 2013 2:06 pm

Mangi nie czytałam, ale anime bardzo mi się podobało ;) więc myślę, że jakby tytuł został wydany, to bym kupowała

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » czw sie 21, 2014 8:27 pm

Jest ciekawe, sposób zabicie na nudów, więc kupiłabym gdyby został wydany w Polsce.
Ostatnio zmieniony czw mar 26, 2015 5:27 pm przez Kyokoro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 947
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Dembol » czw sie 21, 2014 10:15 pm

Manga jest mi obojętna, ale chciałbym zobaczyć rozmowy pomiędzy kupującymi i pracownikami księgarni gdyby pozostawić oryginalny tytuł.

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » czw sie 21, 2014 10:22 pm

większość by mówiła WataMote i tym samym robiła sprzedawcom wodę z mózgu.

A poza tym to przy anime się piekielnie wynudziłam, porzuciłam przy piątym czy szóstym odcinku, bo chociaż motyw ciekawy, to kolejne sytuacje były bardzo powtarzalne.

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » czw sie 21, 2014 10:25 pm

Pewnie by mówili "tamto <dominujący kolor> na <x> półce".

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » pt sie 22, 2014 12:24 am

Można by zaryzykować powiedzenie "proszę o ten najdłuższy tytuł w sklepie" :D

Sama manga neutralna, zerknąłem na kilka rozdziałów i współczułem bohaterce. A to chyba miała być komedia.

(Dla tych, którzy pomyśleli "przecież Meph nie dotyka niczego co ma tag komedia", owszem nie tykam. Ale przy tej miało być inaczej, namawiali i miała się spodobać :/)
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pt sie 22, 2014 2:29 am

JEZU, TAK. Manga ma specyficzną kreskę, ale i humor, który uwielbiam, więc walić kreskę, kupiłabym. :D

Nozomi
Posty: 97
Rejestracja: pt lis 30, 2012 3:01 pm
Status: Offline

Post autor: Nozomi » pt sie 22, 2014 9:43 am

Anime nie oglądałam i nie mam zamiaru. Przeczytałam kilka rozdziałów i nie spodobało mi się. Jak dla mnie jest to nudne, żarty są nie śmieszne, kreska natomiast momentami okropna. Jestem na "nie".

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » ndz sie 24, 2014 6:00 pm

Dembol pisze:Manga jest mi obojętna, ale chciałbym zobaczyć rozmowy pomiędzy kupującymi i pracownikami księgarni gdyby pozostawić oryginalny tytuł.
To wystarczy powiedzieć "Gdzie są mangi?" :P

Clair
Status: Offline

Post autor: Clair » wt mar 10, 2015 8:13 pm

Uwielbiam groteskowość WataMote! Poza tym zdarza mi sie identyfikować z główną bohaterką, co chyba niezbyt dobrze o mnie świadczy xD

Saygram
Status: Offline

Watashi ga motenai no wa dou kangaetemo omaera ga warui wane

Post autor: Saygram » pn lis 19, 2018 6:56 pm

Odkopuje temat bo dopiero teraz obaczyłem Anime i przeczytałem wszystkie dostępne rozdziały. I jestem na TAK! Normalnie gdzie ja byłem przez ostatnie 5 lat??? Dawno brakowało mi właśnie takiego komiksu. Bez wymyślnego ustawionego pairingu, bez magii, fantasy i uber przekokszonych postaci (Nie żebym miał coś do Onizuki) choć to komedia to jednak do mnie bardzo przemawia bo wiele sytuacji to niemal kalka moich szkolnych (i nie tylko) doświadczeń (sam nie wiem jak to możliwe ale miejscami aż się czasem zaczynałem bać tego co czytam). A sama kreska choć prosta, miejscami wręcz surowa to jednak ma dla mnie swój urok. Zwłaszcza do podkreślenia komicznych sytuacji. Dodatkowo seria raczej będzie się powoli kończyć więc nie uświadczy się przestojów.

Jeśli wydalibyście, to biorę preorder na wszystko. Inaczej trzeba będzie zamawiać angielskie wydanie albo ogarniać japońskie krzaki bo muszę to mieć.

Awatar użytkownika
yikkimy
Wtajemniczony
Posty: 607
Rejestracja: pt cze 19, 2020 3:16 pm
Status: Offline

Watashi ga motenai no wa dou kangaetemo omaera ga warui wane

Post autor: yikkimy » śr lut 03, 2021 1:41 pm

Volume 19:
► Pokaż Spoiler
Szkoda, ze ta manga nie ma szansa, a tak bardzo chciałabym przeczytać ją po polsku.

Awatar użytkownika
Monsterlight
Weteran
Posty: 1117
Rejestracja: pn maja 11, 2020 11:39 pm
Lokalizacja: Lublin
Gender:
Status: Offline

Watashi ga motenai no wa dou kangaetemo omaera ga warui wane

Post autor: Monsterlight » śr lut 03, 2021 1:50 pm

Anime było spoko, ale seria nie siadła mi na tyle, żeby iść w coś, co ma 19 tomów i dalej wychodzi. Jestem na nie.
Obrazek

Czekam na wydanie: Banana Fish, Ore Monogatari!!, Takane to Hana, Blanc, Bakemono to Kedamono, New normal

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości