Ichiban Ushiro no Daimao

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
18
32%
Nie
29
52%
Być może
9
16%
 
Liczba głosów: 56

Levi A Than
Status: Offline

Ichiban Ushiro no Daimao

Post autor: Levi A Than » pn lut 18, 2013 9:08 pm

Obrazek

Tytuł: Ichiban Ushirō no Daimaō
Autor: Itō Sōichi
Rok wydania: 2008
Typ: Action, Adventure, Comedy, Ecchi, Fantasy, Harem, Romance, Shōnen, Supernatural
Liczba tomów: 4 [ongoing]

Jest 30. wiek A.D., a w świecie gdzie magia istnieje, minęło 100 lat od czasu wielkiej wojny z Władcą Demonów. Pomimo wielu strat, cywilizacja zaczęła wzrastać na nowo.
Pewnego dnia, bardzo szlachetny chłopiec imieniem Sai Akuto ("Najgorsze Zło"), zostaje adoptowany z sierocińca w którym żył od czasu gdy, jako niemowlę, zostawiła go tam pewna wiedźma.

Pięć lat później, Akuto zdaje egzamin wstępny do Magicznego Liceum Constantin. Jego marzeniem jest zostać Najwyższym Kapłanem i czynić dobro. Jednak wyniki jego egaminu, dzielącego uczniów na klasy są zaskakujące:

Egzaminowany: Numer 021
Imię: Sai Akuto
Przyszły Zawód: Władca Demonów
Ostatnio zmieniony sob maja 11, 2013 8:06 am przez Levi A Than, łącznie zmieniany 1 raz.

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » pn lut 18, 2013 10:55 pm

Levi A Than pisze:Przyszły Zawód: Władca Demonów
Ciekawe jaką chłopak miał minę, gdy się o tym dowiedział xD

Opis brzmi bardzo interesująco. Do tego komedia ecchi + supernatural, lepiej być nie może :) Szkoda tylko, że ongoing, bo nie lubię niezakończonych serii...


edit:
Po przeczytaniu kilku rozdziałów stwierdzam, że mimo wszystko nie jest to na tyle fajne, żeby pchać się w serię ongoing.
Ostatnio zmieniony pn lut 18, 2013 11:50 pm przez Lilka, łącznie zmieniany 1 raz.

mid29
Status: Offline

Re: Ichiban Ushiro no Daimao

Post autor: mid29 » pn lut 18, 2013 11:08 pm

Levi A Than pisze: Przyszły Zawód: Władca Demonów
I pozamiatane :P Nie!

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » pn lut 18, 2013 11:42 pm

Rzadko kiedy, sięgam po tytuły o tematyce ecchi (np.lubie Chobits xD, i nie wiem czy jest więcej tytułów, tego typu po, które kiedyś sięgnęłam lub bym sięgnęła), ale i tak ten tytuł niestety mnie nie przekonuje, mimo ładnej kreski, więc NIE.

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » wt lut 19, 2013 1:20 am

Anime doprowadzało mnie do łez ze śmiechu. I pomimo wszechobecnej golizny jakoś fajnie mi się oglądało. A ja nie cierpię durnych ecchi. Nie cierpię, nie cierpię. Jest duża szansa że coś by mnie w tej mandze urzekło, tak jak urzekło mnie w anime. Gdyby tylko nie było za długie to pewnie bym kupiła.

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » czw lut 21, 2013 7:06 pm

Obejrzałem przed chwilą anime - jest to fabularne zero, choć muszę przyznać że całkiem śmieszne (no poza ostatnimi odcinkami które nie wiem czym miały być...). Jeśli cała manga była by utrzymana w tym klimacie szkolnej komedyjki to bym brał.

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » czw lut 21, 2013 7:17 pm

Jedno z najlepszych ecchi, jakie widziałem. Chętnie bym kupił.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt lut 22, 2013 7:30 am

Anime było niezłe, oprócz zakończenia :P mimo wszystko w mangę bym się raczej nie pakował...

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt lut 22, 2013 3:36 pm

Zero zainteresowania z mojej strony.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr lut 27, 2013 5:37 pm

Okładka i opis mnie odstraszają, więc raczej nie jestem zainteresowana... chociaż, gdybym z nudów nie miała już czego kupować, to może nabyłabym przynajmniej pierwszy tom.

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » śr lut 27, 2013 7:28 pm

Nie jestem zainteresowana :\

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » wt gru 10, 2013 3:21 pm

Właśnie spędziłam minutę zastanawiając się, czy ta czerwona jest od kocyka i majtek - robot. Ale ona chyba miała niebieskie włosy...
Oglądałam anime i nawet mi się podobało, ale manga to nie to samo. Jestem na nie.

Golibroda7
Status: Offline

Post autor: Golibroda7 » wt wrz 16, 2014 6:11 pm

Szczerze bardzo chętnie bym kupił ^^ Wszystkie moje ulubione gatunki (poza horrorem) i wątek o władcy demonów w jednym :D

Awatar użytkownika
KortezProPlayer
Posty: 83
Rejestracja: wt cze 19, 2018 9:54 am
Gender:
Status: Offline

Ichiban Ushiro no Daimao

Post autor: KortezProPlayer » czw sie 02, 2018 5:27 pm

Jestem za! Ładne rysunki i zamykająca się w 13 tomach historia pełna humoru. Anime, choć krótkie, trafiło w gust, toteż chętnie sięgnąłbym po książkowy oryginał :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości