Ghost Hunt

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
60
51%
Nie
38
32%
Być może
20
17%
 
Liczba głosów: 118

kugrond
Posty: 38
Rejestracja: ndz cze 07, 2015 5:23 pm
Status: Offline

Post autor: kugrond » ndz cze 07, 2015 5:58 pm

W anime dopiero dwie przed ostatnie sprawy wydawały się poważne (ktoś w nich zginął). Jeżeli kolejne w mandze są takie, a nie jak wczesne sprawy to z chęcią bym kupił. :D

Ayu
Status: Offline

Post autor: Ayu » pn mar 28, 2016 7:37 pm

Taktaktaktaktaktaktaktak. Chyba jedno z tych anime, które po obejrzeniu i zachwyciło, i zostawiło niedosyt. Szybko trzeba było znaleźć mangę i powiem tak - ci, co sięgną po ten tytuł, nie będą rozczarowani!

Triss
Status: Offline

Ghost Hunt

Post autor: Triss » pt gru 21, 2018 6:16 pm

Niedawno ktoś z jednej grupy na Telegramie szukał jakiegoś niebanalnego horroru, który umiał w jakimś stopniu dotknąć, zaciekawić, nie polegający tylko na straszałkach, ja polecam mu Higurashi i Shiki, i jakiś gościu rzucił żeby zapoznał się z Ghost Huntem. Cóż, nie powiem, że nie znało mi się tego wcześniej, możliwe że dlatego, iż teraz obecnie więcej czytam mang niż oglądam anime. Z ciekawości myślę sobie, że spróbuję obejrzeć, poszukać jakiś bliższych informacji też o fabule, bohaterach, skanlacji itp. dobra, oglądam, i szczerze...faktycznie, to groza naprawdę godna polecenia, wciągająca, klimatyczna (tu czuć wręcz tą ciemną atmosferę), chętnie by mi się postawiło ją na półce. W końcu jeden z tytułów, gdzie naprawdę ten "horror" to nie tylko etykietka. Mam nadzieję, że kiedyś doczekam się tej mangi w Polsce i zajmie się nią Waneko bądź JPF.

Szarlotka
Posty: 54
Rejestracja: pn cze 18, 2018 2:06 pm
Gender:
Status: Offline

Ghost Hunt

Post autor: Szarlotka » wt gru 25, 2018 11:17 pm

Uwielbiam ten tytuł, jak dla mnie jest idealnym typem horroru - skupia się na klimacie i tajemnicy a nie na tanim straszeniu. Jednak nie da się ukryć że kilka razy ciarki przeszły mi po plecach podczas czytania oraz seansu anime.
Z każdym ogłoszeniem tytułu autorstwa Fuyumi Ono rosła moja nadzieja na Ghost Hunt, jednak słaba sprzedaż Shiki trochę osłabia mój entuzjazm...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości