Black rock shooter - Innocent soul

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
49
42%
Nie
56
48%
Być może
11
9%
 
Liczba głosów: 116

pancirno
Status: Offline

Post autor: pancirno » pn lut 04, 2013 9:04 pm

Nie oceniałbym po serii TV bo każdy widzi inaczej BRS. Nawet różnice między OVA a serią były kolosalne, mimo że były w zasadzie o tym samym.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5368
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Yuriko » pn lut 04, 2013 10:49 pm

Mnie się BRS podobało, dlatego bym kupiła mangę :D

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » wt lut 05, 2013 1:16 am

Strasznie spodobała mi się Ova,ale po zobaczeniu serii TV pierwszy raz tak się zawiodłam.Co do mangi czytałam pierwszy rozdział,ale nie spodobał mi się na tyle by wydawać na nią kasę.

Demotari
Status: Offline

Post autor: Demotari » sob lut 09, 2013 3:08 pm

O ile OVA była świetna, a seria TV była tragiczna (głównie przez grafikę, bo psychologicznie to całkiem nieźle się prezentowała), tak manga jest kompletną klapą ... Nic dodać nic ująć :/

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » ndz lut 10, 2013 2:13 am

jakoś tak sztampowo powiało dla mnie. raczej nie

Ib
Status: Offline

Post autor: Ib » sob kwie 20, 2013 11:34 am

Całym sobą mówię tak właściwie oglądałam anime i ono nie jest dla każdego ale mam nadzieje że mogła by się pojawić bo naprawdę mi się spodobała.Zresztą postacie mają kiepską przeszłość załamanie na duchu dla mnie to jest bardzo ciekawa historia o przezwyciężaniu trudności jak i o przyjaźni.A do tego jest nawet ciekawiej że istnieje świat w którym każdy wali się instynktownie na 100%kupiłabym jak by się pojawiła chyba skoczyła bym do nieba ale nie ma chyba szans z taką liczbą na nie ahh ta demokracja ;D

l33
Status: Offline

Post autor: l33 » ndz maja 05, 2013 6:48 pm

Cóż... tak :D

Phantom_Shadow
Status: Offline

Post autor: Phantom_Shadow » sob cze 08, 2013 8:01 pm

Kupowałabym. Rozumiem świat głównej bohaterki, którą z resztą bardzo lubię :D

Flaria
Status: Offline

Post autor: Flaria » sob cze 08, 2013 9:46 pm

Według mnie OVA było o wiele lepsze od serii TV, na której szczerze się zawiodłam... Przed chwilą przeczytałam pierwszy rozdział mangi i stwierdzam, iż nie był on zły. C: Także, możliwe, że bym kupowała. ^w^

roxas3
Status: Offline

Post autor: roxas3 » sob sie 30, 2014 12:36 pm

Tak jak reszta nie rozumiem fenomenu i jestem stanowczo na NIE!!!

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » sob sie 30, 2014 6:23 pm

OVA było takie sobie, seria jeszcze gorsza, więc boję się myśleć, co zrobili z mangą. Na pewno nie wydałabym na nią ani grosza.

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » sob sie 30, 2014 8:03 pm

Pamiętam, jak kiedyś to czytałam i czekałam na kolejne rozdziały nawet jeśli nie z przejęciem, to przynajmniej z zaciekawieniem. Ogólnie nic specjalnegoani wybitnego, parę fajnych momentów, ale ogólnie nic wymagającego. Ot, takie na raz i do kąta. Dla podjaranej animowaną wersją dzieciarni w sam raz,chociaż ten czas głównego BUMU już chyba minął. W sumie tez bym sobie odświeżyła, ale to tak na marginesie, jakby mi kiedyś za dużo kasy zostało :P
Obrazek

mysz
Status: Offline

Post autor: mysz » czw cze 09, 2016 1:21 pm

Mnie seria TV i OVA się podobały, ale to jest coś zupełnie innego, w mandze tylko imiona i wygląd (czasem) postaci są takie same jak w anime czy grze. To jest jakaś luźna fantazja na temat BRS, nie kupiłabym.

Awatar użytkownika
Gabutek
Posty: 39
Rejestracja: pt lut 16, 2018 7:51 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Black rock shooter - Innocent soul

Post autor: Gabutek » pt lut 16, 2018 8:31 pm

Nie.Jedyne co podobało mi się w serii TV i OVA to projekty postaci ale to chyba nie jest wystarczający argument by wydawać serię.
Ostatnio zmieniony pt lut 16, 2018 9:15 pm przez Gabutek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Black rock shooter - Innocent soul

Post autor: Alexandrus888 » pt lut 16, 2018 9:01 pm

Ale nie pisz samego smutnego "nie". Rozwiń jakoś, "dlaczego?", jakkolwiek. Jak nie masz nic więcej do dodania to po prostu tylko zagłosuj w ankiecie. :angel:

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

Black rock shooter - Innocent soul

Post autor: Kuroneko » sob lut 17, 2018 12:04 pm

Może. Kreska nie powala, a fabuła też nie zainteresowała mnie na tyle.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

Majucha
Status: Offline

Black rock shooter - Innocent soul

Post autor: Majucha » czw mar 01, 2018 2:04 am

Czytałam kiedyś skanlacje do tego... jakoś.... bardzo, bardzo średnie :?
Anime też nie należało do najlepszych, ja mam tylko do BRS sentyment, ponieważ było to pierwsze z przeze mnie obejrzanych w całości anime

Erisa08
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 08, 2020 10:27 am
Status: Offline

Black rock shooter - Innocent soul

Post autor: Erisa08 » ndz lis 08, 2020 10:40 am

Tak na pewno bym kupiła. Akcja bardzo ciekawa, kreska ładna, a postacie fajne :3 To co najbardziej mnie skłaniało by do kupienia to to że ma tylko 3 tomy a nie 21 lub nawet więcej :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości