Akagami no Shirayukihime

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
94
52%
Może
37
20%
Nie
51
28%
 
Liczba głosów: 182

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » pt paź 05, 2012 1:59 pm

Pierwszy odcinek anime niesamowity, mangę kupowałbym od razu. Nie pamiętam, jak zagłosowałem.
Ostatnio zmieniony czw lip 09, 2015 4:26 pm przez Katori, łącznie zmieniany 2 razy.

Abcd
Status: Offline

Post autor: Abcd » pt paź 05, 2012 6:00 pm

Tak.

Berii
Status: Offline

Post autor: Berii » czw lis 08, 2012 5:06 pm

Jestem na tak:) chętnie bym to kupowała, jestem na bieżąco z polskim tłumaczeniem. Historia fajna, ciekawi bohaterowie:) więc tak! :)

Awatar użytkownika
asuneko
Adept
Posty: 478
Rejestracja: sob lut 28, 2015 4:32 pm
Lokalizacja: milejów
Status: Offline

Post autor: asuneko » czw kwie 16, 2015 4:24 pm

Idąc śladami innych ,,tak,, *o* przeczytałam pierwszy tom i bardzo mi sie spodobało :D

Tarrix3
Status: Offline

Post autor: Tarrix3 » ndz cze 21, 2015 6:52 pm

Czytałam i jestem jak najbardziej na tak. <3

Awatar użytkownika
Yerdiee
Adept
Posty: 250
Rejestracja: śr maja 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Kraków/Edinburgh
Gender:
Status: Offline

Post autor: Yerdiee » pn cze 29, 2015 9:18 pm

Jak nie przepadam za shoujo to po prostu zakochałam się w tym tytule :D Bardzo wielkie TAK, seria jest mega sympatyczna i nie przesłodzona :wink:

Lilith Rose
Status: Offline

Post autor: Lilith Rose » czw lip 09, 2015 3:49 pm

Jestem na TAK, manga jest bardzo wciągająca a poza tym właśnie wyszło anime :)

Kasiunia2773
Status: Offline

Post autor: Kasiunia2773 » pt sie 07, 2015 2:53 pm

Tak, bardzo ją lubię , przy okazji powiem że znam parę osób które też chciałby tej mangi w Polsce ;)

Esme
Status: Offline

Post autor: Esme » pt sie 07, 2015 4:41 pm

Jestem na TAK. Kreska świetna a fabuła wciągająca. :->
Ps. =D> Wreszcie jakaś ciekawa propozycja... :roll:

Roksana
Status: Offline

Post autor: Roksana » pt sie 07, 2015 11:29 pm

Przepiękna manga =D>Z chęcią kupiłabym wszystkie tomiki. :mrgreen:

Ginny
Adept
Posty: 301
Rejestracja: pn mar 03, 2014 10:42 pm
Status: Offline

Post autor: Ginny » sob sie 08, 2015 8:14 pm

Bardzo bym chciała tę mangę.

Ernei
Status: Offline

Post autor: Ernei » wt sie 18, 2015 11:53 pm

Jestem po pierwszym odcinku anime i muszę przyznać, że przeżyłam wielki szok. Nastawiałam się na coś typu "Akatsuki no Yona" - czyli serię z interesującym settingiem fantasy i postaciami drugoplanowymi, ale totalnie skiepszczoną główną bohaterką. Zwłaszcza, że rudowłose bardzo często kończą jako Mary Sue (ot, choćby właśnie Yona, ale też Jean Gray, czy nasza polska Dora Wilk). No i się rozczarowałam - pozytywnie. Nie tylko główna bohaterka jest do rzeczy, ale też jej trulof zapowiada się ciekawie. Co prawda nie jest to ten najbardziej "mój" typ postaci, mimo to za parę odcinków mogę zacząć go lubić.

Oczywiście wciąż jest to shoujou i ma wszystkie mankamenty tego gatunku - sweetaśne momenty, czułe słówka itp. Ale jak przeżyłam Yonę, to to tylko tym bardziej.

Na razie wstrzymam się od głosu i zobaczę co będzie w kolejnych odcinkach. Gdybym miała głosować teraz, dałabym "może".

Loleta
Posty: 61
Rejestracja: ndz lut 02, 2014 4:57 pm
Status: Offline

Post autor: Loleta » wt paź 20, 2015 7:58 pm

jestem na tak

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » wt paź 20, 2015 8:14 pm

Loleta pisze:jestem na tak
Wybacz, ale chyba zdajesz sobie sprawę, że od takich krótkich postów niewnoszących do tematu służy ankieta :P

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » śr paź 21, 2015 7:29 am

Jestem na "tak". Podstawowy i zarazem największy plus jest taki że bohaterowie nie są skończonymi debil..., mają mózgi i z nich często nawet korzystają.
Czyta się zgrabnie i szybko bo nawet wciąga.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Ernei
Status: Offline

Post autor: Ernei » śr paź 21, 2015 3:20 pm

OK, anime zakończone, manga przeczytana po angielsku, a co do kwestii ewentualnego kupna, wciąż pozostaje "może" :P Bohaterowie są nieźli, a do tego jeszcze Izana ( <3 ), ale fabuły brak. O ile w "Akatsuki no Yona" można skupić się właśnie na fabule i ignorować wszystko inne, tutaj to niemożliwe - historia to taki splot zdarzeń bez ścisłego związku, bohaterowie raz sobie jadą na północ, innym tresują ptaki... Są fajne momenty, ale całokształt nudnawy. Stąd ciężko powiedzieć mi zdecydowanie "tak", choć nie powiem też zdecydowanie "nie".

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Fani » ndz sty 31, 2016 4:54 pm

Jakiś czas temu skończyłem pierwszy sezon anime i muszę przyznać, że bardzo przyjemnie się oglądało. Jeśli manga skończyłaby się na nie więcej niż 20 tomach to zdecydowałbym się kupić.

Lasair
Status: Offline

Post autor: Lasair » ndz paź 09, 2016 10:04 pm

Anime bardzo mi się spodobało i po cichu liczę na to, że w końcu ktoś wyda wersję papierową :D

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1171
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Online

Post autor: Kuroneko » pt sty 27, 2017 1:30 pm

Manga wciąga. Bohaterowie dają się lubić, zarówno głównych, jak i drugoplanowych. Nawet wątek romantyczny jest zrobiony sympatycznie, więc jestem na tak (już nie wiem na co głosowałam)!
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

psiak200
Status: Offline

Post autor: psiak200 » sob maja 06, 2017 2:27 pm

Bardzo chętnie kupiłabym tę mangę, według mnie jest ona lekka i bardzo przyjemnie się ją czyta, jedno z lepszych shoujo :) Na początku myślałam, że będzie miało bardzo dużo wspólnego z Królewną Śnieżką, na której jest/było z początku wzorowane, ale manga na szczęście idzie własną drogą. Jestem zdecydowanie na tak :D

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości