Ga-Rei

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
24
45%
Nie
15
28%
Może
14
26%
 
Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Ga-Rei

Post autor: Ame » sob cze 30, 2012 4:53 pm

Obrazek
Autor: Segawa Hajime
Wydawca:Kadokawa Shoten
Gatunek: romans, komedia, supermoce, dramat, shounen,ecchi,fantasy,akcja
Ilość tomów:12
Opis:Wielu z nas prawdopodobnie zaczęło by krzyczeć na samą myśl że koło nas może znajdować się duch. Dla Nimury Kensuke jest to codzienność, gdyż posiada on niezwykłą umiejętność widzenia wielu z nich każdego dnia. Sprawy się komplikują w momencie kiedy spotyka dziewczynę, która zmienia całkowicie jego dotychczasowe życie. Nazywa się Kagura i ma moc wzywania potężnego ducha "Ga-rei" o imieniu Byakuei. I co teraz ma zrobić Nimura? Ścigać złe duchy i pozwalać by Kagura przy pomocy Ga-rei je usuwała, oczywiście.Opis z jinja-temple.
Radziłabym wam zacząć od anime,który jest prologiem.
Ostatnio zmieniony ndz maja 12, 2013 9:34 am przez Ame, łącznie zmieniany 2 razy.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob cze 30, 2012 5:05 pm

Ame, Twoje opisy sprawiają mi potworny ból ;/
Mangę olewam.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » sob cze 30, 2012 6:26 pm

Opis jest z jakiejś stronki ze skanami, to co się dziwić ;) A samą mangę z przyjemnością bym kupił, okropnie mnie boli, że nawet angielskie wydawnictwa nie zainteresowały się tą pozycją.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob cze 30, 2012 7:57 pm

W takim wypadku należy podać źródło...

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » sob cze 30, 2012 9:10 pm

Nie, przejrzałem dwa rozdziały - nuda.

CainSerafin
Posty: 87
Rejestracja: wt sty 25, 2011 11:36 am
Status: Offline

Post autor: CainSerafin » sob cze 30, 2012 9:19 pm

Bitewniak jakich wiele oparty na oklepanych schematach, ale dający radę. W dodatku niespecjalnie długi. Gdyby tylko parka głównych bohaterów nie była takim nieporozumieniem, to byłoby nieźle. Kabura to typowa fajtłapa o złotym sercu dysponująca ogromną mocą. Kensuke natomiast ma za zadanie głównie ratować ją z opałów, w jakie wpada potykając się o własne nogi. Gdyby nie była taką pierdołą to nie byłby wcale potrzebny.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » ndz lip 01, 2012 6:02 pm

Kupiłbym bo miło się czytało.

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » wt gru 10, 2013 6:29 pm

O! Ga-rei Zero! Biedni bohaterzy pierwszego odcinka, pamiëtamy was! Bardzo dobre anime.
Manga to 'kontynuacja' tych wydarzeń. Kiedyś próbowałam ją zacząć, ale nie wyszło. Dużo osób jednak chwaliło, więc ogółem tytuł dostaje ode mnie może.

Xsadi
Status: Offline

Ga-Rei

Post autor: Xsadi » pn cze 18, 2018 11:45 am

Jak najbardziej jestem za, jest wciągająca, chętnie zobaczę ją na swojej półeczce z innymi :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości