Watashi ni XX Shinasai!

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
50
29%
Nie
101
59%
Może
20
12%
 
Liczba głosów: 171

Kuppuru
Status: Offline

Post autor: Kuppuru » czw paź 11, 2012 6:53 pm

Myślę, że nabyłabym. Ciekawią mnie takie historie. :)

Abcd
Status: Offline

Post autor: Abcd » pt paź 19, 2012 7:37 pm

Tallulah pisze: Głupie shoujo, w którym przez cały czas bohaterowie nie robią nic, prócz wypełniania "misji"
Zgadzam się.

Nie kupiłabym tego tytułu.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pt paź 19, 2012 8:39 pm

czytam dalej i coraz bardziej jestem zawiedziona tą mangą pomysł ciekawy ale główna bohaterka działa mi na nerwy swoim niezdecydowaniem
Obrazek

Normik
Status: Offline

Post autor: Normik » pt paź 19, 2012 10:06 pm

Nie, na początku jak czytałam była super, ale z kolejnymi rozdziałami coraz bardziej to wszytko jest irytujące :/

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » sob paź 20, 2012 1:52 pm

A już myślałem, że tylko ja tak miałem z tym tytułem. Fajny na początku, a teraz taki przeciętny i bez szału.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr paź 24, 2012 6:37 am

Zdecydowanie NIE. Pierwsze dwa rozdziały wyglądały, jakby je autorka skopiowanała pod względem fabularnym z "Warau no Kanoko-sama" (o bohaterce na początku już nie wspomnę...), ale potem postanowiła wprowadzić swoje pomysły, które przypominały jakością najgorsze telenowele brazylijskie (dramat, trójkąt miłosny, etc.), więc bardzo szybko przestałam to przeglądać. (I pomyśleć, że byłam już krok od zamówienia prenumeraty pierwszego tomu...)

Demotari
Status: Offline

Post autor: Demotari » sob lut 09, 2013 3:42 pm

Tak bardzo shoujo~
Ale trochę szkoda mi tego całego kochania jednych, a oni innych, którzy kochają tych tamtych...
Nie p0rzepadam za takimi historiami...
Na nie :3

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5394
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Yuriko » sob lut 09, 2013 4:01 pm

Tak :D

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » ndz lut 10, 2013 2:17 am

no no. nie dla mnie

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » śr lut 13, 2013 11:13 pm

Czytałam kilka pierwszy tomów i jednak nie jest to manga dla mnie.
Ostatnio zmieniony pn lis 25, 2013 12:21 pm przez sumomo08, łącznie zmieniany 1 raz.

Cass
Status: Offline

Post autor: Cass » czw lut 14, 2013 12:40 pm

Nie kupiłabym. Początek był nawet niezły, ale im dalej tym gorzej. Bohaterka z rozdziału na rozdział staje się coraz bardziej irytująca, a do tego dochodzą jeszcze tanie dramaty. Zdecydowanie nie.

Diuna
Adept
Posty: 117
Rejestracja: wt lut 14, 2012 4:45 pm
Lokalizacja: Wielkopolska
Status: Offline

Post autor: Diuna » sob cze 01, 2013 10:30 am

Tak, tak, tak! Jestem właśnie w trakcie czytania skanów, nie mówię, manga posiada swoje wady itp, ale coś mnie w niej urzekło, przez co w mgnieniu oka pochłaniam kolejne rozdziały. Główna bohaterka nie jest, ani ciapowata, ani nieśmiała, co często się zdarza i może odpychać. :wink:
Osobiście miło spędzam czas, czytając tą mangę.
Na pewno kupiłabym. :D
Nie mogę uwierzyć, że jeszcze rok temu mi się to podobało, dzisiaj nie tknęłabym tego długim kijem... Nie!

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » sob cze 01, 2013 1:06 pm

Diuna pisze:Nie mogę uwierzyć, że jeszcze rok temu mi się to podobało, dzisiaj nie tknęłabym tego długim kijem... Nie!
Mam to samo... Mimo że początek był naprawdę wciągający to potem manga stoczyła się po równi pochyłej. Powinna się dawno temu skończyć, bo powyżej 40 rozdziału to już nie warto tego czytać.

ewa506
Status: Offline

Post autor: ewa506 » sob lip 20, 2013 11:24 pm

Tak :3 bardzo chętnie przyjęłabym polskie wydanie :D

xAlice
Status: Offline

Post autor: xAlice » ndz lip 21, 2013 11:10 pm

Na początku bardzo lubiłam te mangę [jednakże nie byłam zbyt wymagająca, to jedno z moich pierwszych tytułów], ale teraz to za nic bym nie kupiła. Strasznie zniszczyli tą mangę, powinna zakończyć się już wiele rozdziałów wcześniej.

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » ndz lip 21, 2013 11:17 pm

>Nie - 75% [31]
Ludzie, co wy odwalacie?

I tak, kupiłbym.

Mansii94
Status: Offline

Post autor: Mansii94 » wt sie 06, 2013 10:09 am

Początek był świetny , im dalej tym gorzej.:(

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » wt sie 06, 2013 4:23 pm

Fenek Alfa pisze:>Nie - 75% [31]
Ludzie, co wy odwalacie?

I tak, kupiłbym.
Okładka wygląda jak kiepski doujin, więc to może odstraszać :lol: Sam nie miałem ochoty nawet przeczytać opisu po zobaczeniu obrazka z okładki. Mimo wszystko jednak po krótkim zapoznaniu się tą mangą też jestem na nie.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » wt sie 06, 2013 7:49 pm

Rok czy dwa temu byłbym za.
Teraz spasuję.

kama190
Status: Offline

Post autor: kama190 » śr lis 06, 2013 7:05 am

Czytałam ją na MiA chociaż opis wydaje się "drętwawy" to manga naprawdę wciąga kupiłabym wszystkie tomy :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości