Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
40
37%
Nie
59
54%
Być może
10
9%
 
Liczba głosów: 109

xAlice
Status: Offline

Post autor: xAlice » ndz lip 21, 2013 10:51 pm

Zdecydowanie nie kupiłabym. Nie moje klimaty, opis niezbyt zachęcający, a jest przecież tyle o wiele ciekawszych serii z tego gatunku.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz lip 21, 2013 11:19 pm

Marei pisze:niewarte wydania pieniędzy tylko po to, żeby przez kilka tomów męczyć się z Kirino.
Jeszcze jej nie czytałam,tylko przejrzałam kilka str. i zmienili główną bohaterkę :D Mam nadzieję,zę tam będzie o wiele miej Kirino.

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » ndz lip 21, 2013 11:19 pm

Fenek, dałeś mi nadzieję! Twojego spojlera nie czytam, będę się lepiej bawił przy seansie =]

Awatar użytkownika
Nitka
Adept
Posty: 184
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 5:24 pm
Status: Offline

Post autor: Nitka » ndz lip 21, 2013 11:51 pm

Motywy kazirodcze (nawet w formie light) totalnie mnie nie rajcują. Jestem za stara na takie historyjki i szkoda byłoby mi kasy - tym bardziej, że mogłabym ją wydać na cos ciekawszego/aktualnie potrzebnego.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pn lip 22, 2013 1:37 am

Ame pisze:
Marei pisze:niewarte wydania pieniędzy tylko po to, żeby przez kilka tomów męczyć się z Kirino.
Jeszcze jej nie czytałam,tylko przejrzałam kilka str. i zmienili główną bohaterkę :D Mam nadzieję,zę tam będzie o wiele miej Kirino.
Dlatego właśnie mówiłem, że odcinki specjalne mi się podobały, bo nie było tam głównej bohaterki :D
Skoro sprawa w LN i mandze wygląda inaczej niż w anime, to tym bardziej jestem na nie, bo podobnie jak Grisznak odpycha mnie od takich motywów. Zacząłem oglądać anime, bo gdzieś w recenzji ktoś napisał, że nie jest to typowy incest, tylko po prostu komedia z jakimiś delikatnymi podtekstami.
A Kirino to jedna z najgorszych postaci w historii anime. Mogłaby konkurować nawet z Shinjim z Evangeliona, z tą różnicą, że jeżeli ktoś czuje sympatię do Shinjego to jestem w stanie to zrozumieć, jeżeli do Kirino- nie.

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » pn lip 22, 2013 2:38 am

Tak jak na początku lubić się jej nie da, tak później dostaje całkiem sympatycznego buffa - zresztą, są inne postacie do lubienia jak ta jedna nie podejdzie.

MisakiYuki
Status: Offline

Post autor: MisakiYuki » pn lip 22, 2013 11:21 am

Na tę chwilę tytułu bym nie kupiła. Ogłądałam pierwszy sezon anime i w sumie mi się podobało, ale ten miłosny wątek mnie odstrasza.

Ana
Status: Offline

Post autor: Ana » pn lip 22, 2013 1:25 pm

Kupiłabym wszystkie tomiki. Co prawda Kirino w mandze wygląda jak kosmitka w porównaniu z anime no ale cóż. Co do motywu kazirodczego - ludzie ... była też Kuroneko ^__^ I to właśnie ze względu na jej postać jestem za wydaniem. Niestety jednak widzę, że większość decyduje, że nie :< a szkoda. Dodatkowym atutem historii jest spojrzenie na fanów M&A z boku; ) Manga i anime szybko zdobyły popularność w innych krajach. Już nie mówiąc o tym ile powstaje figurek i innych gadżetów związanych z tym tytułem. Podsumowując : Kreska może odrzucać - ale to tylko pierwsze wrażenie, miła rozrywka jak ogląda się wygłupy Kirino, inne postacie są zróżnicowane od modelek po gothic lolitki, na bogatych panienkach kończąc.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » pt wrz 06, 2013 12:45 am

Dobra, skończyłem drugą serię i zacząłem ostatnie OVA i jestem zdecydowanie na nie. Szkoda, że fabuła poszła w tę stronę w jaką poszła, przez to stało się dla mnie nie do zniesienia.

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » pt wrz 06, 2013 1:50 am

Zakończenie bez zakończenia :| A w 2 serii była taka fajna baza do tego.

Makoto
Status: Offline

Post autor: Makoto » pt wrz 06, 2013 3:44 am

Powiem tak jeśli zakończenie jest choćby podobne jak w LN i anime to jestem na nie. Wiem, że to cienki argument, ale trochę szkoda kasy kupując tylko połowę tomików, a prawdopodobnie tyle bym wziął.

Shizuka
Status: Offline

Post autor: Shizuka » pt wrz 06, 2013 12:28 pm

A ja przyznam, że lubię incest :P i kupiłabym Oreimo gdyby się ukazało. Seria jest lekka i przyjemna, a że bohaterka wkurza, to jakoś da się przetrwać. Zresztą, kiedy w 2 sezonie znamy historię Kirino i motywy postępowania, jakoś łatwiej to idzie.
Także liczyłam na ciekawsze zakończenie 2 sezonu, ale nie ma tragedii. Kto wie, może w LN a za ciom i w mandze nieco inaczej to poprowadzili.

Golibroda7
Status: Offline

Post autor: Golibroda7 » wt wrz 16, 2014 6:16 pm

Kupiłbym, lubie się pośmiać, a to jest cłkiem zabawana seria.

Amer
Status: Offline

Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai

Post autor: Amer » wt sie 21, 2018 12:33 pm

Nie czytałem tej mangi, jednak oglądałem jedynie anime, jednak spodobało mi się samo anime i gdyby manga by się ukazała w Polsce to istnieje możliwość, iż ją zakupię. Pozdrawiam!

Kyrtap19
Status: Offline

Ore no Imouto ga Konna ni Kawaii Wake ga Nai

Post autor: Kyrtap19 » sob sie 25, 2018 7:26 pm

Jasne, że tak. Skończyłem niedawno oglądanie anime, szukałem więcej info w necie o tym i tutaj trafiłem i postanowiłem ją wesprzeć.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości