Natsume Yuujinchou

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
147
65%
Nie
54
24%
Może
26
11%
 
Liczba głosów: 227

mila
Status: Offline

Post autor: mila » czw maja 31, 2012 9:29 pm

Nie jestem wielką fanką tej serii, więc jestem na nie.

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » sob cze 16, 2012 6:09 am

Jestem ogromną fanką anime. Manga nie robi aż takiego wrażenia (w anime swoje robi oprawa dźwiękowa) ale polskie wydanie zapewne bym nabyła. W sumie to na bank bym nabyła. Z samej sympatii dla bohaterów :)

Abcd
Status: Offline

Post autor: Abcd » ndz sie 05, 2012 6:32 pm

Jestem na tak, chętnie bym kupiła ten tytuł po polsku.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz sie 05, 2012 8:28 pm

nie podobało mi się,także na nie
Obrazek

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » śr lut 13, 2013 9:08 pm

Anime było cudowne, więc kupiłabym na 100%!
Obrazek

Awatar użytkownika
Hitomi-chan
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 07, 2010 2:33 pm
Status: Offline

Post autor: Hitomi-chan » sob mar 02, 2013 8:15 pm

Uwielbiam ten tytuł, jeśli wyszedłby po polsku, na pewno bym go kupiła :)

Font A. Marie
Status: Offline

Post autor: Font A. Marie » sob mar 02, 2013 8:20 pm

Dałabym szansę, słyszałam wiele dobrych opinii od moich znajomych. Raczej jestem na tak.

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » sob mar 02, 2013 11:02 pm

Nie znam tej mangi (pod względem treści), kojarzę tylko nazwę tego tytułu, który rzucił mi się w oczy, podczas przeglądania list z anime. Musiałabym zobaczyć pierwszy tom, ewentualnie też drugi, jeśli by mnie zaciekawił może bym kupowała.

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » ndz mar 03, 2013 3:14 pm

Manga jest super, podoba mi się historia, rysunki, klimat... I nie przeszkadza, że wciąż wychodzi :) Z pewnością bym kupiła :)

MisakiYuki
Status: Offline

Post autor: MisakiYuki » czw kwie 25, 2013 6:59 pm

Jestem maniaczką Natsume :twisted: <śmiech> Tytuł uwielbiam, anime tak samo - jedno z lepszych. Trochę dużo tomów, ale czego się nie robi dla jednej z ulubionych serii? Jeśli szanse na wydanie są nikłe, będę polować na wydanie od Viz Media.

l33
Status: Offline

Post autor: l33 » śr maja 08, 2013 7:18 am

Jestem za.

Asmita
Status: Offline

Post autor: Asmita » wt lis 12, 2013 1:24 am

Anime było przecudowne, wspaniała historia oraz świetnie postacie. Bez wahania kupiłabym polskie wydanie mangi.

noi4
Status: Offline

Post autor: noi4 » sob lis 16, 2013 1:16 am

Zawsze oglądałam te serię przed zaśnięciem i od razu mi cieplej na sercu się robiło.
Mangi co prawda nie czytałam, ale na pewno bym kupowała, tak strasznie chcę wiedzieć co się dzieje dalej! :)

Sofi
Status: Offline

Post autor: Sofi » wt lis 19, 2013 7:37 pm

Tardzę Natsume całym moim tardowym serduszkiem.
Manga jest idealna i jeżeli ktoś uważa, że jest nudna to chyba mówimy o różnych tytułach.
Zawsze jak mam gorszy dzień to sięgam po Natsume i zaraz jest mi cieplej na sercu bo chyba nie ma piekniejszej mangi mówiącej o przyjaźni. No i jeszcze należy wspomnieć o tym, że Clannad, Angel Beats, Air i inne tak zwane "wyciskacze łez" odpadają w przedbiegach jeżeli chodzi o ilość generowanych łez wzruszenia.

Kupowałabym bez zastanowienia

Darya
Status: Offline

Post autor: Darya » wt lis 19, 2013 7:41 pm

Tak, na pewno, oddam nerkę. Uwielbiam anime, manga, choć musiałam się przyzwyczaić do kreski, równie chwyta za serce. Moje pieniądze na pewno na tę serię by poszły.

Anime było popularne, na dniach wychodzą OAV i wyczekuje się piątej serii, Ok, 16 tomów i on going to nie jest krótka seria, ale przy tej popularności i jakości tytułu nie martwiłabym się o sprzedaż.

Chcę tak bardzo ;u;

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » wt lis 19, 2013 9:19 pm

Jak tak zerkam, to manga ma sporą przewagę TAK nad NIE... To co Waneko? Pomyślicie kiedyś nad tym tytułem? Przysięgam, że zapłacę z góry za wszystkie tomy tak jak w przypadku Silver Spoon od was oraz Emmy i OPM z Yatty 8-) Czego się nie robi dla ulubionych tytułów...?

Ayanoo
Status: Offline

Post autor: Ayanoo » sob lut 15, 2014 11:19 am

Tak.Tak. Zdecydowanie bym kupiła :lol: Nie ma co opisywać to trzeba zobaczyć :D

Kapelusznik
Status: Offline

Post autor: Kapelusznik » sob lut 15, 2014 12:05 pm

Jestem na tak. Kocham ten tytuł i ciągle czekam aż wreszcie zostanie wydany w Polsce. :twisted:




Manga ma już chyba 17 tomów, wiadomo na ilu się zakończy?
Ostatnio zmieniony śr lip 30, 2014 9:15 am przez Kapelusznik, łącznie zmieniany 2 razy.

Kana24
Status: Offline

Post autor: Kana24 » wt lip 29, 2014 10:08 pm

Zdecydowanie jestem za wydaniem tego tytułu, anime jest jednym z moich ulubionych :D

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2698
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pn sie 11, 2014 12:34 pm

Kiedy Waneko mało ogłaszać swoje nowości w Karnawale, po cichu liczyłam, że jedynym z tytułów będzie Natsume Yuujinchou. Manga sobie dobrze radzi w ankiecie tutaj, wcześniej jak były ogłaszane bodajże DW, MN i TOxA, było naprawdę sporo komentarzy na stronie Waneko, ubiegających się o wydanie Natsume.
Z mojej strony wielkie TAK. Kreska jest ładna, postacie da się lubić i historie są ciekawe. Nie zniechęca mnie nawet ilość tomów i status trwający.
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości