Tsubasa Reservoir Chronicle

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
59
50%
Może
22
19%
Nie
37
31%
 
Liczba głosów: 118

Koraa-chan
Status: Offline

Tsubasa Reservoir Chronicle

Post autor: Koraa-chan » pt sty 27, 2012 2:39 pm

Uwielbiam mangę Tsubasa Reservoir Chronicle i mam nadzieję że zostanie ona wydana w Polsce :)

Autor: Clamp
Gatunek: shonen, przygoda, fantasy, romans, komedia
Ilość tomów: 28
Status w Japonii: zakończone

Opis: TSUBASA RESERVoir CHRoNiCLE to historia o związkach i zrządzeniach losu. Głównym bohaterem jest Syaoran, który od kilku lat prowadzi badania nad ruinami w krainie Clow, gdzie nawiązuje przyjaźń z tamtejszą księżniczką - Sakurą. Z czasem ich związek się rozwija i pojawia się między nimi poważniejsze uczucie. Nie wiedzą jednak, że Sakura posiada potężną moc, która przysporzy im sporo problemów...W dniu, w którym Sakura decyduje się wyznać swoje uczucia, wypadek w ruinach powoduje, że księżniczka traci swoje wspomnienia i myśli. Syaoran wyrusza w podróż poprzez różne światy i wymiary, by odzyskać wspomnienia Sakury. Ale jaką cenę przyjdzie mu za to zapłacić?
Ostatnio zmieniony czw maja 09, 2013 9:58 pm przez Koraa-chan, łącznie zmieniany 1 raz.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt sty 27, 2012 2:58 pm

Z Clampem to do JPF-u.

Koraa-chan
Status: Offline

Post autor: Koraa-chan » pt sty 27, 2012 3:04 pm

Oni wydaja mangi Clampa ?

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » pt sty 27, 2012 3:13 pm

Wydali Wisha, Xa i Chobits. Od kiedy interesujesz się CLAMPem, że tego nie wiesz? O.o

Ale z tym JPFem to też nie wiadomo. Niby miała być wielka kreska na CLAMPie(nie pytałem się o powody, ale kiedyś pewnej osobie pracującej w jednym z polskich wydawnictw wyrwało się o nich "skur***"[w prywatnej rozmowie]:P)- ale z drugiej strony dodruki X są. A też miało nie być.
Wciąż, Waneko CLAMPa nie wyda.

Koraa-chan
Status: Offline

Post autor: Koraa-chan » pt sty 27, 2012 3:31 pm

Nie zagłębiałam się akurat w takie rzeczy :P
Chciałam tylko żeby tą mangę wydali na rynek Polski xD
Ale dzięki napisze do nich może wydadzą tą mangę lub nie ...

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » pt sty 27, 2012 3:58 pm

Bardziej byłbym zainteresowany xxxHolic, ale też bym nie pogardził tym tytułem.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt sty 27, 2012 4:31 pm

Precz z Clampem :P

Awatar użytkownika
Nanaly
Adept
Posty: 403
Rejestracja: pt cze 24, 2011 10:20 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Nanaly » pt sty 27, 2012 6:22 pm

Bardzo chciałabym, aby ten tytuł został wydany w Polsce.

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » sob sty 28, 2012 12:22 pm

A ja bym wcale nie chciała. CLAMP przestał mi sie podobać wkrótce po tym, jak wkroczyłam w pełnoletniość.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » sob sty 28, 2012 3:29 pm

Tego nie widziałem / nie czytałem, wolałbym xxxHolic lub coś innego - ale pewnie nii ma szans.

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » sob sty 28, 2012 6:54 pm

Ja bym wolał xxxHolic. Powód Nie jest praktycznie przetłumaczone na pl przez skanlatorów , a Tsubasa Ch. jest cały już przetłumaczony. Więc gdybym miał wybierać to bym wybrał xxxHolica . Po za tym czytałem już tsubasę i fabuła jest gorsza niż u rówieśniczki :P

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob sty 28, 2012 8:15 pm

Z Clampa to wolę MKR albo CCS. Ostatecznie mogłoby być Kobato. Ani TRC, ani xxxHolic, ani najnowsze Gate 7 nie przypadły mi do gustu.

A co do skanów xxxHolic - z tego co wiem, to mylisz się...

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » sob sty 28, 2012 8:21 pm

O MKR tez bym na 100 % kupił, kocham ta mangę . + dla niej iż jest krótka chyba 3 tomy tylko i piękna kreska i fabuła :o

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » sob sty 28, 2012 8:51 pm

MKR składa się z dwóch części - każda ma 3 tomy, czyli razem sześć ;)

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » sob sty 28, 2012 11:09 pm

nie kupiłbym, za długie, anime średniawe, więc NIE

Awatar użytkownika
Hitomi-chan
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 07, 2010 2:33 pm
Status: Offline

Post autor: Hitomi-chan » sob lut 18, 2012 4:37 am

Uwielbiam TRC, ale... szczerze to nie wierzę że jeszcze jakiś tytuł CLAMPa sie ukarze w Polsce :/

Namida-chan
Status: Offline

Post autor: Namida-chan » sob lut 18, 2012 12:16 pm

Ja się już zdecydowałam na angielską wersję, bo polskiej się nie doczekamy. Zresztą słyszałam, że CLAMP podobno nie chce z Polską umów podpisywać. To takie zasłyszane, więc nie wiem ile w tym prawdy.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » wt maja 07, 2013 2:23 pm

Mam pytanie do osób znających fabułę TRC. Czy miało to jakieś porządne zakończenie, czy takie niedopowiedzenie jak xxxHolic? Bo jeśli takie niedopowiedzenie, to można się spodziewać wznowienia serii, tak jak miało to miejsce z xxxHolic Rei, a co za tym idzie, nikła szansa na wydanie.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt maja 07, 2013 9:25 pm

Sonia pisze:Z Clampa to wolę MKR albo CCS. Ostatecznie mogłoby być Kobato. Ani TRC, ani xxxHolic, ani najnowsze Gate 7 nie przypadły mi do gustu.

A co do skanów xxxHolic - z tego co wiem, to mylisz się...
Oj też bym chciała MKR i CCS *^^*. Szkoda, że Waneko nie udało się wydac Sakury:/.Kiedyś jpf miał wydać MKR, ale też nie udało się;/.Teraz była przecena mangamixu to zamówiłam nr 6,9 i 10, więc będę miała chociaż trochę rozdziałów CCS po polsku :D. Co do Tsubasy to ostatnio zaczęłam czytać i na pewno bym kupiła ten tytuł, mam sentyment do Clampa :). Bardzo fajna przygodówka i fajnie pooglądać znanych bohaterów w innej roli :). I fajnie poczytać coś lekkiego, przyjemnego a zarazem zabawnego:).

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » wt maja 07, 2013 9:36 pm

Lina pisze:Kiedyś jpf miał wydać MKR, ale też nie udało się;
Szansa jest, że może po Kobato się im uda dogadać ten tytuł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości