After School Nightmare

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce, zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
45
38%
Może
19
16%
Nie
53
45%
 
Liczba głosów: 117

Lazarus
Status: Offline

Post autor: Lazarus » pt maja 18, 2012 12:15 pm

Nic mnie nie zachęciło, jestem na nie

Awatar użytkownika
Hitomi-chan
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 07, 2010 2:33 pm
Status: Offline

Post autor: Hitomi-chan » czw maja 24, 2012 8:58 pm

Jestem na tak :)

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » wt wrz 04, 2012 9:18 am

Ostatnio zabrałam się za ten tytuł i bardzo przyjemnie mi się czyta, mimo że nie przepadam za gender bender. Bardzo chętnie bym kupiła. :)

Demotari
Status: Offline

Post autor: Demotari » ndz lut 10, 2013 12:06 pm

Trochę to takie ... no... wtf xD?
Może zerknę na tytuł, skoro tak dużo osób jest tym zachwycona, ale póki co, ja odmówię :p
Nie koniecznie... no ... ten, no... no takie tytułu to nie moja bajka ^^"

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » ndz lut 10, 2013 1:25 pm

Nie.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz lut 10, 2013 2:34 pm

Sądząc po opisie i po waszych opiniach zainteresowaliście mnie tą mangą,więc 1 tom na spróbowanie pewno kupię.A i okładka mi się podoba :D
Ostatnio zmieniony śr maja 01, 2013 10:37 pm przez Ame, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » ndz lut 10, 2013 2:39 pm

Manga byłaby na czasie w naszym kraju ;) Posłanka Grodzka itd ;) Jestem na tak. Ciekawy temat jak dla mnie, oryginalna historia. Chociaż kreska z okładki fatalna wg mnie niestety.

mid29
Status: Offline

Re: After School Nightmare

Post autor: mid29 » ndz lut 10, 2013 6:42 pm

zandam pisze: (...)nie jest w pełni mężczyzną (na co wskazywałaby jego górna część ciała), jednocześnie nie jest także zupełnie kobietą.
OMG, trochę strasznie to brzmi :P, ale mimo to, dałabym szansę :wink:

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » wt mar 04, 2014 4:25 pm

Przeczytałam na razie 1 rozdział i manga wbija w fotel, jest wielki rozgardiasz dzieje się dużo, dużo i jeszcze więcej. Jednak w połowie dostajemy w końcu jakieś wyjaśnienia. A mimo wszystko manga wydaje się bardzo przemyślana, rzadko kiedy jakaś manga aż tak mnie wciąga. Jestem jak najbardziej na tak. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kagusia
Posty: 74
Rejestracja: sob lut 22, 2014 11:29 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kagusia » pt mar 14, 2014 2:05 pm

Jestem na tak. Przeczytałam tą mangę w kilka wieczorów, ciężko się było od niej oderwać. Ciekawa, niebanalna tematyka i jak dla mnie świetne zakończenie.
Obrazek

maurycy
Status: Offline

Post autor: maurycy » wt wrz 09, 2014 1:16 pm

Pamiętam, że to było moje pierwsze przeczytane gender-bender i długo byłam tytułem zachwycona, głównie ze względu na trochę nietypowy, jak na shoujo, klimat. Ale jednak było to z kilka lat temu, więc mój gust mógł się przez ten czas zmienić, zwłaszcza, że 10 tomów to trochę za dużo, by zbierać serię tylko ze względu na sentyment.
Gdyby jakieś wydawnictwo miało wydać, na pewno zapoznałabym się z tytułem jeszcze raz. Na razie jestem na całkiem mocne "może" :)

Otai
Status: Offline

Post autor: Otai » wt mar 10, 2015 12:44 am

Jak dla mnie to perełka josei/shoujo dotykająca wielu problemów psychologicznych człowieka i rozgrywająca je w mniejszych lub większych koszmarach sennych. Wciągnęłam te 10 tomów w jedną noc i myślę, że gdybym miała je na półce w wersji tomikowej po polsku to mogłabym ją czytać przynajmniej raz w miesiącu. Według mnie 10 tomów to jeszcze przyzwoita liczba, zwłaszcza, że mamy do czynienia z mangą gdzie naprawdę dużo się dzieje, no i jest wielowątkowa. Autorka podeszła do tematu bardziej na poważnie, bardziej na porycie czachy, ale z nutką horroru, fantastyki, a nawet romansu. Zakończenie myślę jest satysfakcjonujące, przynajmniej dla mnie.

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt sty 19, 2016 1:38 pm

"Może", dałbym szanse i to spore, byle tylko nie przesadzili z dramatem w pierwszych tomach, jeśli jest logiczny to łaskawie przymknę na niego oko.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » pt gru 30, 2016 9:06 pm

Odświeżam, bo nic tutaj nie pisałem. Oryginalne, ciekawe i z fajnymi postaciami. W dodatku niedługie i zakończone. Bardzo chętnie bym kupił.

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1170
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

After School Nightmare

Post autor: Kuroneko » ndz paź 14, 2018 6:36 pm

Opis mnie zainteresował, a manga wystarczająco nietypowa, że na pewno bym kupiła :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości