Kimi ni Todoke

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
99
49%
Nie
73
36%
Być może
31
15%
 
Liczba głosów: 203

Shichiyumekun
Status: Offline

Post autor: Shichiyumekun » ndz lut 17, 2013 6:53 pm

Jak najbardziej kupowałbym. ;)

linda
Status: Offline

Post autor: linda » pn mar 04, 2013 3:46 pm

Oczywiscie ze bym kupila, ba jak by zostala wydana to bym skakala z radosci :D Jedno z moich ulubionych anime. ^^

Font A. Marie
Status: Offline

Post autor: Font A. Marie » wt mar 05, 2013 7:22 pm

Z mangą co prawda nie miałam styczności, widziałam tylko anime, ale jestem na tak. Chociaż ekranizacja nieco się dłużyła, wspominam ją raczej miło.
Gdyby wydano, kupowałabym.

Airiis
Status: Offline

Post autor: Airiis » śr mar 20, 2013 11:08 am

Kupowałabym na pewno. Zarówno anime i manga bardzo przypadły mi do gustu.

Lian
Status: Offline

Post autor: Lian » wt mar 26, 2013 8:16 am

Raczej bym nie kupiła. Pierwszy sezon anime był całkiem sympatyczny, ale drugi strasznie mnie nudził.

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » ndz mar 31, 2013 2:30 pm

To nie dla mnie, długie i jakieś takie mdłe.
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

MagicShadow
Status: Offline

Post autor: MagicShadow » sob kwie 13, 2013 6:32 pm

A ja bym chciała zobaczyć tą mangę na sklepowych półkach .... popieram niektóre osoby twierdzące że wątek romantyczny jest rozwijany bardzo wolno ale manga byłaby nuda gdyby wszystko działo się szybko a poza tym nikt nie zmieni myśli autorki.Nie wiem czy manga by została wydana przez waneko ponieważ 18 tomów to dużo a zwłaszcza że manga dalej jest wydawana.Z tego co wiem manga w Japonii odznacza się dużą ilością sprzedanych tomów.

Dzordi
Status: Offline

Post autor: Dzordi » sob maja 04, 2013 8:53 pm

Anime troszeczkę mi się dłużyło, ale za to manga... po prostu bardzo proszę o wydanie właśnie jej.

MisakiYuki
Status: Offline

Post autor: MisakiYuki » sob maja 04, 2013 11:30 pm

Tak :)

Yukisa
Status: Offline

Post autor: Yukisa » sob maja 04, 2013 11:32 pm

Tak tak tak i jeszcze raz tak.

l33
Status: Offline

Post autor: l33 » wt maja 07, 2013 9:22 pm

Nie jestem zainteresowana.

mara_yoshi
Status: Offline

Post autor: mara_yoshi » ndz wrz 29, 2013 6:24 pm

Jestem bardzooo na TAK. Oby Waneko wydało tą mangę, czekam z niecierpliwością. <3

kochamkisiel
Status: Offline

Post autor: kochamkisiel » pn wrz 30, 2013 4:59 pm

Oczywiście, że bym kupiła. Jeden z lepszych takich lżejszych romansów. Bohaterowie są genialni i nie irytują jak np. Misaki czy Usui z Kaichou XD Drugoplanowi też są świetni np. Pin czy Kento? XD
Także na 100% bym kupiła gdyby wyszło XD (mimo że mam angielskie wydanie)

kara4400
Status: Offline

Post autor: kara4400 » czw sty 02, 2014 11:29 pm

TAK <3 czekam aż jakieś wydawnictwo weźmie się za tą mangę :wink:

Yunlee
Status: Offline

Post autor: Yunlee » sob sty 04, 2014 4:19 pm

Lubię shoujo, ale ten tytuł to nie coś, co chętnie umieściłabym na swojej półce. Głównie zraża mnie główna, do granic możliwości kluskowata bohaterka. Jednym słowem więc - nie.

KuroLady
Status: Offline

Post autor: KuroLady » śr sty 22, 2014 8:32 pm

Myślę, że manga i anime warte polecenia. Mimo, że nie wszystkim się spodoba to większości na pewno tak. Jest to przyjemna historia, zabawna z ukazaniem scen miłosnych w przyjemny sposób. Dlatego jestem na tak.

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » śr sty 22, 2014 11:48 pm

Po tym, jak zobaczyłam przykładowy chapter z główną parką, mówię zdecydowane NIE.

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Kimi ni Todoke

Post autor: DarkNighty » czw wrz 04, 2014 4:38 pm

Pomyślałabym o kupieniu przez wzgląd na postacie drugoplanowe, które uwielbiam. Główna para momentami jest irytująca, ale można się do niej przyzwyczaić. Nie wypada tak źle, kiedy w tle mamy pozostałych bohaterów, którzy są znacznie bardziej śmiali i żywiołowi. Ryuu, Chizuru i Ayane ratują mangę. Choć nie wiem czy na tyle, by ją kupić.
Ostatnio zmieniony pt paź 20, 2017 5:01 pm przez DarkNighty, łącznie zmieniany 3 razy.
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

rsc-pl
Status: Offline

Post autor: rsc-pl » ndz kwie 05, 2015 5:23 pm

TAK tak i jeszcze raz TAK.
Obejrzałem anime, przeczytałem całość ze skanlacji, ale jakby tytuł ukazał się w polsce, to bardzo chętnie bym kupił (choćby dlatego, by mieć to na półce).
Jeśli jakieś wydawnictwo by miało tę mangę wydać w polsce, to pierwsze co przychodzi mi na myśl to Waneko.

Kannagi
Status: Offline

Post autor: Kannagi » śr lip 15, 2015 7:43 am

Może kiedyś. Widziałam pierwszy sezon anime, ciągnął się straszliwie, podobno manga wlecze się równie bardzo, a nadal wychodzi... A wszystkiemu, co ma zapędy neverending tasiemca, mówię nie, dopóki nie pojawi się w miarę pewna informacja, że seria się kończy. Jak kupuję jakąś serię, to lubię mieć ją całą, więc unikam wszystkiego, co mogę rzucić w trakcie.

Chyba że w desperacji, ale jest tyle fajnych skończonych shoujo, które kupiłabym chętniej...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości