Seikon no Qwaser

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
18
14%
Nie
98
78%
Być może
10
8%
 
Liczba głosów: 126

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » czw kwie 19, 2012 9:03 pm

Jaskol pisze:@ Grey http://forum.waneko.pl/viewtopic.php?t=1781 ten tytuł nie jest tak świetny by mu poświęcać 2 tematy xD
Dubel przy wysyłaniu posta.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw kwie 19, 2012 9:12 pm

Jaskol pisze:@ Grey http://forum.waneko.pl/viewtopic.php?t=1781 ten tytuł nie jest tak świetny by mu poświęcać 2 tematy xD
Drugi temat już poszedł do kasacji.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Ayaram
Status: Offline

Post autor: Ayaram » sob kwie 21, 2012 9:40 pm

Te japonce to maja jednak nasrane w baniach...

NIE.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » ndz kwie 22, 2012 3:31 pm

:lol: Aż do dzisiaj sądziłam, że nic mnie już nie zaskoczy, a tu proszę... :lol:
W tym przypadku jestem neutralna. Z tytułem nie miałam kontaktu, ale z ciekawości pewnie kupiłabym pierwszy tom (I na tym pewnie by się skończyło. Sądząc po wcześniejszych opiniach...). :lol:

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » pn sie 13, 2012 9:58 pm

*Łapie się za głowę.* Nie! Nie! Nie! Ten tytuł ma wszystko, co wywołuje we mnie odruchy wymiotne. Cycki są dobre, kiedy są podawane w dobrym towarzystwie. A na pewno nie jest nim to co serwuje ta manga.

kamiookami
Posty: 77
Rejestracja: pt lut 18, 2011 11:45 am
Status: Offline

Post autor: kamiookami » pn sie 13, 2012 11:31 pm

Boże... chroń od tej mangi!

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pn sie 13, 2012 11:35 pm

Nie... po prostu nie.

Namida-chan
Status: Offline

Post autor: Namida-chan » wt sie 14, 2012 12:46 am

O rany.. W życiu jeża O_o Nigdy bym tego nie kupiła. Sledziu, możesz o tym jakąś piosenkę napisać xD Ostatnio Ci wyszło genialnie :P

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Post autor: amsterdream » wt sie 14, 2012 5:07 pm

A ja jestem na tak =P~

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » czw sie 30, 2012 12:56 pm

Zmieniam swoje chęci co do tej mangi. Fabularnie nie zachwyca, momentami nie wiadomo o co chodzi, a i same sceny ecchi są tylko ok. Chyba, że ktoś ma bzika na punkcie ssania cyca, to będzie w siódmym niebie :P Bez problemu można znaleźć ciekawsze pozycje.

A, jeszcze chyba nie ma co się sugerować samą wersję anime - manga nie jest aż tak boobczasta. To co było w serialu to nadawałoby się momentami na jakiegoś hentajca :D Że nie wspomnę o fillerach które były tak durne, że mózg siada...

Shinri
Status: Offline

Post autor: Shinri » pt sie 31, 2012 3:44 pm

Nie.

Abcd
Status: Offline

Post autor: Abcd » pt paź 19, 2012 7:44 pm

NIE.

Demotari
Status: Offline

Post autor: Demotari » sob lut 09, 2013 3:45 pm

Dziękuję postoję...
Chociaż może...
Nie no co ja gadam naprawdę wspaniała komedia i nic innego xD
Co nie zmienia faktu że obejrzałam całą pierwszą serię i zaczęłam drugą, ale wymiękłam...
Kto w ogóle wpada na takie idiotyczne pomysły jak to...?

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » sob lut 09, 2013 4:18 pm

Ha, ha, ha... Wydanie tej mangi to pomyłka. Jeśli wydawnictwo chce popełnić samobójstwo, to pewnie się nadaje xD

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » czw wrz 12, 2013 1:28 pm

Eee... nie. Ecchi swoją drogą, ale zmasakrowany kościół i brak jakiejkolwiek fabuły nie są dla mnie... do tego anime jest wręcz ohydne i wiele osób odrzuci od choćby sprawdzenia mangi.
Sama widziałam tylko anime i nie mam ochoty sięgać po mangę. Zwłaszcza, że jest możliwość, że czeka mnie 100 stron patrzenia jak nastolatek ssie cyca i 10 stron walki.
Już nawet moja osobista awersja do głównego bohatera nie ma wpływu na to, że bym kijem nie tknęła.

Poza tym: seria ma dzisiaj 16 tomów, wciąż wychodzi, a wielu jej okładek NIKT by w Polsce nie wydał bez okładki z szarego papieru.

Rozumiem chęć pooglądania nagich cycków, ale ten tytuł to jedna wieka porażka.

EDIT: tak na marginesie, pamięta ktoś, że w mandze to świecą gołymi piersiami i nie tylko nie zawsze po 15 roku życia, więc bez cenzury by się nie obyło? O ile Waneko nie skończyłoby w sądzie?
Dla wiarygodności przejrzałam pierwsze rozdziały - tam jedenastolatka świeci gołym kroczem...
Fujka.

Onee-sama
Status: Offline

Post autor: Onee-sama » czw wrz 12, 2013 5:53 pm

Pomysł po prostu obrzydliwy i nie chcę mieć z nim nic wspólnego. Stanowczo NIE.

Aki
Status: Offline

Post autor: Aki » czw wrz 12, 2013 9:08 pm

To jest naprawdę zła manga :D

Mansii94
Status: Offline

Post autor: Mansii94 » czw wrz 12, 2013 9:35 pm

Stanowcze nie.

Golibroda7
Status: Offline

Post autor: Golibroda7 » wt wrz 16, 2014 6:15 pm

Cycki. Szczególna cecha tej mangi. Zdecydowanie nie.

Clair
Status: Offline

Post autor: Clair » pn sty 26, 2015 5:50 pm

Zastanawiałam się, czy znajdę wątek poświęcony SnQ i no proszę, jest. Dawno, dawno temu obejrzałam anime i nawet przeczytałam kilka rozdziałów i tak jakos mi się teraz przypomniało. Wiem, że bym to kupiła. Nawet jeśli są cycki i zakrawa mi to na soft hentai, ale kurde mam jakiś sentyment do tego tytułu, no i nie można cały czas czytać szkolnych komedii romantycznych, a SnQ jest tak zakręcone, że bym to wzięła natychmiast, nawet się nad tym zastanawiając, a później ze zgrozy wrzeszczałabym w niebogłosy. Jeśli ktoś to wyda, kupiłabym, ale błagam nie wydawajcie tego...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości