Seikon no Qwaser

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
18
14%
Nie
98
78%
Być może
10
8%
 
Liczba głosów: 126

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » sob sty 31, 2015 3:04 am

Nie. Jedna z najbardziej niesmacznych mang z jakimi się spotkałam - w dodatku pozbawiona czegokolwiek co by rekompensowało oglądanie dwunastolatki świecącej kroczem by kogoś uwieść.
W dodatku główny bohater bardzo nieładnie pożyczony. :?

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » wt wrz 20, 2016 8:44 pm

Manga oficjalnie po 10 latach zakończyła się na 24 tomach :P
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... an/.106689

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt wrz 20, 2016 9:04 pm

I tak nie kupię...
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Seikon no Qwaser

Post autor: Bukafo » ndz lip 15, 2018 1:49 am

Haha. Specjalnie oddałem głos na "tak", żeby zobaczyć jak dużo głosów jest na "nie" w tej ankiecie no i proszę, prawie 80%. Wiedziałem, że ta manga w ogóle nie ma szans w Polsce, tym bardziej, że liczy aż 24 tomy, no ale cóż... anime mimo dziwnej fabuły i przesadzonego ecchi, miało jakąś tam akcję, walki i spoko kreskę, więc też siłą rzeczy SnQ nie było znowu takie najgorsze.
No ale w sumie to było kilka lat temu... Teraz to już pewnie bym tylko łapał się za głowę podczas seansu. Albo śmiał z tych głupot. No nic, jakiś tam sentyment mam do tego tytułu, ale całej serii na pewno bym nie chciał mieć na półce. Możliwe, że bym zakupił tylko pierwsze dwa, trzy tomiki, właśnie z racji tego małego sentymentu, ale lepiej tego nie wydawać u Nas. :d
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości