Lovely Complex!

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
132
53%
Nie
77
31%
Być może
39
16%
 
Liczba głosów: 248

MsDi
Status: Offline

Post autor: MsDi » czw cze 07, 2012 1:48 pm

Jak najbardziej na tak. :D

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » śr sty 09, 2013 11:30 pm

TAK! Napewno kupowała bym tą mangę! Świetna komedia i romans. Oglądając anime nieźle się pośmiałam.

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » czw sty 10, 2013 1:04 pm

Raczej nie... Anime obejrzałam i owszem, podobało mi się, ale Risa okrutnie mnie wkurzała tym swoim płaczem. Ile można..? 17 tomów to jednak za dużo dla mnie :(

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » czw sty 10, 2013 4:39 pm

Manga kompletnie nie przypadła mi do gustu. Więc nie.
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

~Akane
Status: Offline

Post autor: ~Akane » pt lut 08, 2013 9:19 pm

Byłabym zachwycona, gdyby ta manga wyszła w Polsce *Q* Osobiście uwielbiam anime, jest wspaniałe! Najlepsze połączenie romansu i komedii jakie dotychczas widziałam <3 To wspaniała opowieść, która nie ma sobie równych *-* kupiłabym wszystkie tomy z chęcią ^-^ Na stronach ze skanami jest tylko 5 tomów tej mangi, a ogólnie jest ich około 17. Niewątpliwie zobaczenie tej mangi w sklepach byłoby cudowne, bo to bardzo lubiana seria ^^

MagicShadow
Status: Offline

Post autor: MagicShadow » sob kwie 13, 2013 7:10 pm

Uwielbiam ! Cieszyłabym się gdyby została wydana ! Chociaż nie wiem czy by się podjęli pod względem tomów bo jest ich aż 17 bo chyba z licencją nie mieli by problemu.Z tego co wiem manga się zakończyła. Miło by było ujrzeć jedną z mang na poprawę humoru w sklepie .... kupiłabym <3

Dzordi
Status: Offline

Post autor: Dzordi » sob maja 04, 2013 8:51 pm

Uwielbiam, uwielbiam, uwielbiam <3

MisakiYuki
Status: Offline

Post autor: MisakiYuki » sob maja 04, 2013 11:28 pm

Duuuuże TAK :D

Font A. Marie
Status: Offline

Post autor: Font A. Marie » pn maja 06, 2013 2:38 pm

Zainteresowałabym się.

l33
Status: Offline

Post autor: l33 » wt maja 07, 2013 9:18 pm

Phawdophodobnie bym kupiła.

Mirajanne
Status: Offline

Post autor: Mirajanne » pt cze 27, 2014 8:01 pm

Mam już po angielsku

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » pt cze 27, 2014 9:24 pm

Tę szojkę kupiłabym na 100%! Jeden z przyjemniejszych tytułów, z jakimi miałam do czynienia. :D

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pt cze 27, 2014 10:29 pm

Oglądałam anime ze trzy razy (a niektóre fragmenty to nawet po dziesięć razy), więc mangę na pewno bym kupiła. Szczególnie ze względu na część komediową, która powala na kolana... Chociaż romans jest również niczego sobie :D
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Kyokoro
Status: Offline

Post autor: Kyokoro » pn cze 30, 2014 9:18 pm

Bym się kupiła ^^ Ale nie wiem czy Waneko wyda się mangi shoujo który ma 17 tomów, no i LC ma trochę brzydkie kreski, ale nie przeszkadza mi się ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony ndz lut 22, 2015 3:50 pm przez Kyokoro, łącznie zmieniany 1 raz.

Aki
Status: Offline

Post autor: Aki » śr lip 02, 2014 5:53 pm

Czytałem i uważam, że jest to bardzo dobry tytuł. Nie ma dużo wad. Choć niektóre osoby może wkurzać bohaterka. Jednak nie jest tak źle z tym tytułem. Jetem za.

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » śr lip 02, 2014 6:32 pm

Oglądałem anime i przypadło mi do gustu. Z miłą chęcią zapoznam się z mangą. Więc jestem na tak :P

Awatar użytkownika
Mammoth
Posty: 93
Rejestracja: wt lis 22, 2011 3:28 pm
Lokalizacja: Ząbki
Gender:
Status: Offline

Post autor: Mammoth » pt sie 01, 2014 9:38 am

Chciałbym przeczytać tę mangę, tym bardziej, że anime jest moim top 1 ever anime (ze względu na epicką dawkę śmiechu), a trochę tych anime widziałem.
Obrazek

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » pt sie 01, 2014 12:21 pm

Opis bardzo mnie zainteresował, bo "główna para" wpisuje się w niemal wszystkie z moich ulubionych chwytów romansowych :P , a w dodatku wg wielu forumowiczów to również dobra komedia (tylko takie shoujo zniosę). Aż dziw, że dotąd tej serii nie czytałam/widziałam... Jestem jak najbardziej na tak.

mawako
Status: Offline

Post autor: mawako » pn sie 11, 2014 12:23 am

TAAK!
Tylko szkoda, że są małe szanse na wydanie tego, bo manga jest "za stara". :C

KyleKatarn97
Status: Offline

Post autor: KyleKatarn97 » pn sie 11, 2014 9:01 am

O. Nawet nie wiedziałem, że jest ankieta o ten tytuł :shock:
Lubię tą historię, oglądałem anime, nawet postacie nie są zbyt irytujące... jeden z nielicznych szodżoi, dla których klikam TAK.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości