07-Ghost

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
93
50%
Może
39
21%
Nie
54
29%
 
Liczba głosów: 186

Awatar użytkownika
Hitomi-chan
Posty: 39
Rejestracja: czw sty 07, 2010 2:33 pm
Status: Offline

07-Ghost

Post autor: Hitomi-chan » pt kwie 09, 2010 8:05 pm

Głównym bohaterem mangi jest Teito, dawny niewolnik, posiadający magiczną moc, który zdaje egzamin na oficera Imperium Brasburskiego. Po sukcesie w pierwszej części egzaminu końcowego odkrywa w szkole mordercę swojego ojca. Atakuje go, zostaje za to pojmany, ale ucieka. Musi opuścić szkołę i trafia do miejsca zwanego siódmą dzielnicą. Zostaje wciągnięty w walkę między Verlorenem (Bogiem Śmierci), a „istotami światła” (tytułowymi Siedmioma Duchami) przysłanymi, dla przeciwstawienia się mu.

Wg mnie genialna manga, i godna wydania w Polsce ;) Co o tym myślicie?
Ostatnio zmieniony ndz maja 12, 2013 11:06 am przez Hitomi-chan, łącznie zmieniany 1 raz.

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » wt kwie 13, 2010 3:04 am

Ja jestem za, tym bardziej, że ang wydawnictwo od wakacji 2009 ma obsówę porządną i 3 tomiki do tyłu xD

Kocham tę serię :)

mimek
Status: Offline

Post autor: mimek » wt kwie 27, 2010 9:29 am

Ja też ją uwielbiam ale nie wiem czy opłaca się wydać...

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » ndz maja 23, 2010 1:36 pm

Anime było fajne.
Zaczęłam czytać mangę, ale czytanie skanów tej konkretnej mangi na komputerze jest męczące.
Natomiast chętnie zakupiłabym tę mangę po polsku gdyby któreś wydawnictwo je wydało :)

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pn maja 24, 2010 10:48 pm

A ja teraz bym chciała by je po polsku wydało, bo ang wydawnictwo ogłosiło bankructwo :)

Za późno to wzięli, chyba, że jakoś się wykaraskają jak ostatnio dramaqueen :)

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » śr cze 23, 2010 3:53 pm

Jestem za. Anime widziałam, mangi nie czytałam, lecz chętnie przeczytam :p Miłoby było, gdyby ją u nas wydali, bo jak już wspomniano...
Tereska pisze:czytanie skanów tej konkretnej mangi na komputerze jest męczące.
:D

Joanna
Status: Offline

Post autor: Joanna » pt mar 04, 2011 9:09 am

Jestem za wydaniem tej mangi w Polsce. Anime było według mnie świetne. Oczywiście najlepszy jest Frau XD. Manga również bardzo mi się podoba, a co najważniejsze przedstawia dalsze losy bohaterów i tajemnice związane z głównymi bohaterami.

kyo23
Status: Offline

Post autor: kyo23 » pt mar 04, 2011 9:15 am

Manga jest całkiem fajna. Chętnie przeczytałabym polskie wydanie. Jest do tej pory 10 tomów, więc nie jest to jeszcze taka duża liczba.

mila
Status: Offline

Post autor: mila » pt mar 04, 2011 12:20 pm

Coś mi się wydaje że był już chyba temat na temat 07-Ghost.
A wracając do tytuły, to oczywiście, że bym kupiła. Frau mnie rozwala:D

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » sob mar 05, 2011 11:56 am

Nadrobiłam zaległości i mimo tego, że niezbyt lubię czytać skany przeczytałam pewną część mangi. Jest o wiele lepsza od anime.
Joanna pisze:najlepszy jest Frau
Racja! xd

Amaya-san
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 22, 2008 12:25 am
Status: Offline

Post autor: Amaya-san » sob mar 05, 2011 12:39 pm

Bardzo podobało mi się anime, poza tym ciekawa fabuła, sympatyczne postacie, czego chcieć więcej :) Mam 3 tomy po ang i gdyby go comi nie zbankrutowało pewnie kupowałabym dalej, także zdecydowanie jestem za :wink:

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » wt mar 08, 2011 6:14 pm

Widziałam kilka pierwszych odcinków anime, a potem tak jakoś zapomniałam o tym tytule. :P Ale zapamiętałam o co mniej więcej chodziło, a to już sukces, bo większość tytułów miesza mi się pod względem akcji. Natomiast w tym przypadku bardzo chętnie bym sobie poczytała mangę, gdyby się ukazała polskim nakładem. Sympatyczny główny bohater i reszta też niczego sobie, a historia dosyć ciekawa, więc tak dla 07Ghost :wink:

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » wt mar 08, 2011 7:18 pm

uwielbiam anime a mange to już dopiero :P i zgodzę się Frau jest the best!
Obrazek

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » pn mar 14, 2011 7:10 pm

Kocham tą mange :) Kreska jest cudowna a historia wciągająca. Jestem jak najbardziej za ^^

Joanna
Status: Offline

Post autor: Joanna » wt maja 10, 2011 9:30 am

Manga liczy sobie już 11 tomów, ale dla mnie to plus tej serii, bo wiele rzeczy jest jeszcze niewyjaśnionych.

Mysza
Status: Offline

Post autor: Mysza » sob maja 14, 2011 12:31 am

Anime świetne, więc jestem jak najbardziej za wydaniem tej mangi!

Kag
Status: Offline

Post autor: Kag » pn maja 23, 2011 7:02 pm

Jestem bardzo, bardzo za :D Frau jest genialny x3

Kyle
Status: Offline

Post autor: Kyle » pt maja 27, 2011 12:28 am

Nie znam, ale w odróżnieniu od większości propozycji na tym forum o których nie słyszałem- tutaj opis mnie zaciekawia. Także opcjonalnie jestem na tak.

telajel
Status: Offline

Post autor: telajel » sob cze 11, 2011 9:55 am

Anime mi się podobało można było by ją wydać

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » wt cze 14, 2011 11:10 am

Kiedy zaczynam oglądać jakiś tytuł zawsze dociągam do końca(wyjątkiem Conan, w którym robię sobie przerwy), ale w przypadku Ghosta byłem naprawdę blisko przerwania. Pierwszą połowę(anime) oglądałem znudzony, w drugiej skutecznie odrzucała mnie yaoikowatość.
Nie rozumiem też zachwytów nad Frauem. Ot, kolejny zwyczajny semuś.
Przykro mi, ale wydaje mi się, że to tytuł z wyraźnym znaczkiem kółeczka na drzwiach- a takie raczej nie mają szans na wydanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości