07-Ghost

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
93
50%
Może
39
21%
Nie
54
29%
 
Liczba głosów: 186

Emi
Status: Offline

Post autor: Emi » wt maja 29, 2012 6:03 pm

Odkopię stary temat :)
Jestem na tak.
Bardzo dobra manga. Muszę przyznać, że rozdziały po 25 (czyli te, na podstawie których nie ma już anime) są naprawdę niezłe. Szkoda, że nie zrobili kolejnej serii anime.

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1286
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » wt maja 29, 2012 6:14 pm

Anime rzuciłem w połowie, jestem na nie.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » wt maja 29, 2012 7:51 pm

Anime było kiepskie i wiało wiadomo czym. Jestem na nie.

Amy-chii
Status: Offline

Post autor: Amy-chii » czw maja 31, 2012 4:06 pm

Anime mi się bardzo podobało, na pewno bym kupiła.

Mitsuki
Status: Offline

Post autor: Mitsuki » czw maja 31, 2012 8:28 pm

Jestem na tak! Na pewno bym kupiła ^^ Przypuszczam, że szanse są małe, więc zamówiłam już preorder 1 tomu od Viza (szkoda, że jeszcze tyle czasu do wydania zostało :P).

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » czw maja 31, 2012 10:26 pm

Viz ma wydać 07 ghost i ja o tym nie wiedziałam ojjj trzeba zrobić pre order :P
Obrazek

Emi
Status: Offline

Post autor: Emi » pn cze 04, 2012 12:15 am

Ja również nie wiedziałam, że VIZ wyda (straciłam nadzieję, że ktoś zdobędzie nową licencję na ten tytuł). Cóż za genialna wiadomość xD Trzeba zrobić preorder :-)

xXx
Status: Offline

Post autor: xXx » pn cze 18, 2012 10:36 pm

tak wydajcie 07-ghosta

Gomez
Status: Offline

Post autor: Gomez » ndz maja 12, 2013 5:11 pm

Obejrzałam anime i historia bardzo mnie wciągnęła, lecz niewiele tam wyjaśnili. Kreska w mandze bardzo mi się podoba i z pewnością kupiłabym ją, gdyby wyszła. =D>

Momo
Status: Offline

Post autor: Momo » ndz maja 12, 2013 7:45 pm

O tak, błagam o ten tytuł! Anime było srednie. nie było złe, ale nic nie bylo wyjasnione, postacie były... niewidoczne, niewyrozniające sie, a sam Teito tylko uzalał sie nad swoim zyciem, ale w mandze jest zupełnie inaczej, dużo lepiej.
Nie oceniajcie tej mangi tylko ze względu na anime, bo naprawde manga nie jest taka tragiczna.

Dendrobates
Status: Offline

Post autor: Dendrobates » pn maja 13, 2013 8:13 pm

Jestem na tak. Manga jest o wiele lepsza od anime, które urywa się w połowie historii i nigdy nie zostanie dokończone.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » wt lip 30, 2013 1:09 pm

W numerze magazynu Monthly Comic Zero-Sum (Ichiijnsha), który wyjdzie 28 sierpnia ukaże się ostatni rozdział mangi 07-Ghost.
Obrazek

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » pn sie 12, 2013 10:32 pm

Graficznie mi się podoba, tylko ta historia jest niedopracowana i ciągnie się jak flaki z olejem. Kupowałabym tylko dla kreski i to nie wiem przez jak długo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » pn sie 19, 2013 11:01 pm

Anime było mi dość obojętne, nie oglądało się źle, sam pomysł był dość ciekawy ale jakoś nie potrafiło mnie wciągnąć. Jeśli manga faktycznie jest tak bardzo lepsza, to może bym kupiła.

Taion
Status: Offline

Post autor: Taion » czw sie 22, 2013 12:06 pm

Anime było niewierną adaptacją mangi, która jest naprawdę świetna. Jeżeli chodzi o anime to największym błędem było zamknięcie serii w 25 odcinkach, to jest zaledwie prolog, właściwa historia zaczyna się od ucieczki z kościoła teita i Fraua, więc mam nadzieje, że nie zrobią do anime drugiego sezonu, ale jak już coś to remake. Gdyby manga została wydana w polsce napewno bym ją kupiła, to mój ukochany tytuł, piękna kreska, wciągająca i piękna historia. ludzie, którzy zawiedli się na anime powinni spróbować mangi napewno nie pożąłują ;).

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » wt gru 10, 2013 7:40 am

Uuuuuu... Oglądałam anime. Główny bohater był przez wszystkich traktowany jak oferma. I kreska słaba. Długie to. Nie kupiłabym.

Mirajanne
Status: Offline

Post autor: Mirajanne » pt cze 27, 2014 7:58 pm

Zagłosowałam na nie, bo zbieram już po angielsku. Kocham tą historię! Anime było żałosne, ale manga niesamowicie wciąga

Golibroda7
Status: Offline

Post autor: Golibroda7 » wt wrz 16, 2014 5:49 pm

Opis mnie zaciekawił. Na sprawdzenie bym kupił.

Jilian
Status: Offline

Post autor: Jilian » ndz lis 16, 2014 10:11 am

Podobało mi się anime, mangę kiedyś czytałam i była średnia. Ja raczej jestem na nie, aczkolwiek myślę że innym mogłoby się spodobać, bądź co bądź to fajna historia i mam do niej pewien sentyment :wink:

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » pn lis 17, 2014 11:54 am

Planuje zakup od Viz, więc w sumie jest to mi już obojętne. Co do samej mangi to jestem lekko zawiedziony końcówką. Wypadła strasznie słabo. Mam nadzieje, że w przyszłości autorka zrobi sequela :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości