Shaman King

Zablokowany

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
176
57%
Nie
98
32%
Być może
37
12%
 
Liczba głosów: 311

kotek321
Status: Offline

Shaman King

Post autor: kotek321 » wt wrz 15, 2009 7:51 pm

Bardzo chciałabym żeby jakieś wydawnictwo wydają tą mangę. Może jednak zrobi to Waneko? Jak myślicie?
Ostatnio zmieniony pt maja 10, 2013 9:40 am przez kotek321, łącznie zmieniany 1 raz.

Agiss
Status: Offline

Post autor: Agiss » sob wrz 26, 2009 4:29 pm

Ja jestem za, ale wolalabym, zeby najpierw zostalo wydane Kuroshitsuji :)

Jóga
Status: Offline

Post autor: Jóga » ndz lis 22, 2009 7:35 pm

SK jest spoko. Mogliby wydać.. nawet zdziwiona jestem, że nie zabrano się za ten tytuł, ale chyba niewiele osób by teraz zakupiło, a szkoda.

vampire+knight
Status: Offline

Post autor: vampire+knight » sob sty 09, 2010 7:19 pm

Agiss pisze:Ja jestem za, ale wolalabym, zeby najpierw zostalo wydane Kuroshitsuji :)
ja ne jestem do konca pewna czy warto i zgadzam sie z osoba z cytatu lepiej jakby wydawali kuro..

Zupka Chińska
Status: Offline

Post autor: Zupka Chińska » sob wrz 11, 2010 7:51 pm

Nie, szkoda czasu. Są duuuuużo lepsze tytuły.

kijanka
Status: Offline

Post autor: kijanka » pn wrz 13, 2010 8:52 pm

Nie. Zgadzam się z przedmówcą.

oami
Status: Offline

Post autor: oami » pn wrz 20, 2010 1:26 pm

[usunęłam post]
Ostatnio zmieniony wt kwie 29, 2014 11:12 am przez oami, łącznie zmieniany 1 raz.

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » wt wrz 28, 2010 5:55 pm

nie, nie przepadam za tym tytułem.

mila
Status: Offline

Post autor: mila » wt wrz 28, 2010 7:05 pm

Nie, szczególnie że to tasiemiec i mimo że skończony w Japonii to za długi aby opłaciło się to wydawać Waneko (w zależności od wersji, 32 albo 27). Szkoda czasu na ten tytuł, są lepsze.

Agiss
Status: Offline

Post autor: Agiss » śr paź 06, 2010 9:25 pm

No to jest taki typowy shonen jak Naruto czy Yu-Gi-Oh!. I ciagnie sie niemilosiernie, wiec pewno gdyby wydali to nie kupilabym wszystkich tomow tylko wybrane, te z ciekawsza fabula. Mimo wszystko lubie ta serie :) Szkoda, ze nie jest krotsza

paulina10m
Status: Offline

Post autor: paulina10m » sob paź 16, 2010 9:10 pm

Nie no dobrze by vylo gdyby wydali ale jest strona gdzie mozna pobierac za darmo mange i to kazda serie i kazdy odcinek ;p [cenzura] polecam ;p wszystko za darmo ;ppp i nie trzeba kupowac dzieki temu mangi w ksiegarniach ;p

Wypadałoby się zapoznać z regulaminem - Mod
Ostatnio zmieniony ndz paź 17, 2010 10:13 am przez paulina10m, łącznie zmieniany 1 raz.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob paź 16, 2010 9:57 pm

zacnie, naprawde =D> z takim podejsciem nasz rynek mangowy rozwinie sie w trybie ekspresowym _^_ :roll:

Rixin
Status: Offline

Post autor: Rixin » sob paź 16, 2010 10:05 pm

paulina10m pisze:Nie no dobrze by vylo gdyby wydali ale jest strona gdzie mozna pobierac za darmo mange i to kazda serie i kazdy odcinek ;p [cenzura] polecam ;p wszystko za darmo ;ppp i nie trzeba kupowac dzieki temu mangi w ksiegarniach ;p
Wybacz, lecz nazwę cię idiotką, myślę że 80% ludzi na tej stronie wie o [cenzura], a po drugie jeśli jesteś miłośniczką mangi to powinnaś wiedzieć iż trzymanie i kupowanie mangi, nie dość że jest dużo przyjemne niż ściąganie z netu to na dodatek wspieram polski rynek mang.
Ostatnio zmieniony ndz paź 17, 2010 10:14 am przez Rixin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob lut 19, 2011 3:03 pm

Ostatnio w dziale "nowe mangi waneko" ta propozycja została zmiażdżona.... Malo prawdopodobne, że to wydamy, a już z pewnością nie wkrótce.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

oami
Status: Offline

Post autor: oami » sob maja 07, 2011 2:29 pm

[usunęłam]
Ostatnio zmieniony wt kwie 29, 2014 11:08 am przez oami, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob maja 07, 2011 7:46 pm

Też jestem na NIE. Jest wiele ciekawszych szonenów, które wolałbym ujrzeć w polskiej wersji językowej.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » sob maja 07, 2011 8:40 pm

Aż dziw, że się jeszcze na ten temat nie wypowiedziałem.
Powiem krótko, bo szkoda słów: NIE

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » ndz maja 08, 2011 10:13 am

Nie. Wyrosłam już z większości shonenów :roll:
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Amaya-san
Posty: 16
Rejestracja: wt lip 22, 2008 12:25 am
Status: Offline

Post autor: Amaya-san » ndz maja 08, 2011 11:26 am

A mnie się podoba. Może dlatego że to od SK zaczęła się moja fascynacja m&a. Chociaż teraz sama kupowałabym pewnie też tylko wybrane tomy. Ale pamiętam te 5 lat wstecz to sporo moich znajomych nawet się tym tytułem fascynowało. Więc jak sądzę jest po prostu trochę za późno bo niby każdy wie o co chodzi, ale nikogo to tak nie rajcuje. Choć trzeba pamiętać, że nie tylko my kupujemy mangi od Waneko, więc warto się właśnie rozeznawać w innych miejscach.

Ayumi7
Status: Offline

Post autor: Ayumi7 » pn maja 30, 2011 12:36 pm

A ja bardzo lubię SK i z pewnością bym kupiła :3

Zablokowany

Wróć do „Otchłań”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości