Katekyo Hitman Reborn

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
75
42%
Może
30
17%
Nie
73
41%
 
Liczba głosów: 178

Golibroda7
Status: Offline

Post autor: Golibroda7 » wt wrz 16, 2014 6:02 pm

Mimo, iż główny bohater jest zwyczajną ciotą, to historia wciągająca, skusiłbym się bardzo chętnie :D

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » śr paź 22, 2014 10:34 am

Początki komediowe, a wraz z rozwojem zdarzeń fabuła nabiera powagi. Moim zdaniem to jedna z lepszych serii, więc kupiłbym mangę, bardzo chętnie.
Zgadzam się. jestem na Tak. Może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego Viz Media porzuciło wydawanie mangi po 15 tomach :?

Elly
Status: Offline

Post autor: Elly » czw sty 08, 2015 10:17 pm

Strasznie bym się cieszyła gdyby KHR wyszedł w Polsce! Pomimo odrzucającej kreski na początku i niezapowiadającej się ciekawie fabuły ani postaci, czytając przekonałam się do niej i teraz zdecydowanie kocham tę mangę!

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » śr sie 26, 2015 5:45 pm

Tak, kupilabym. KHR to pozycja zdecydowanie na tak. Świetni bohaterowie i fabula. Mimo iż na poczatku przynudza to potem jest bardzo fajnie i akcja jest coraz lepsza. Początkiem sie lepiej nie zrażać bo potem jest już tylko lepiej :D

Sefcia
Status: Offline

Katekyo Hitman Reborn

Post autor: Sefcia » wt maja 01, 2018 11:00 pm

Jestem zdecydowanie na tak. Klimat europejskiej mafii, a nie yakuzy. Dużo humoru, interesujące i różnorodne postacie. Mimo początku, który był dla mnie lekko przynudzający i głupkowaty, potem akcja się rozkręciła w coś wielkiego, więc z chęcią kupiłabym całą serię ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości