Rosario+Vampire

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
39
43%
Być może
14
16%
Nie
37
41%
 
Liczba głosów: 90

Dunya
Status: Offline

Post autor: Dunya » wt wrz 03, 2013 7:50 pm

Nie moje klimaty niestety : (

Golibroda7
Status: Offline

Post autor: Golibroda7 » wt wrz 16, 2014 6:17 pm

Serie anime szybko przerwałem. Nie byłem w stanie dotrwać do końca. Za mange bym się nawet nie zabrał.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » wt wrz 16, 2014 6:45 pm

Golibroda7, nie oceniaj tej mangi na podstawie anime.Większość to wymysł animatorów,a nie autora.Tylko na początku trzymają się mangi,która wtedy była słaba,a nim dalej tym lepiej.

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » wt lis 25, 2014 3:44 am

Obejrzałam kiedyś anime i byłam boleśnie zawiedziona... Chłopak jednak truł mi, jaka to manga nie jest lepsza i rzeczywiście - postaci magicznie przestały irytować (więcej, wydawały się być zupełnie inne) i okazało się, że ta historia może mieć fabułę, a co więcej - ta fabuła naprawdę przypadła mi do gustu i zapewnia dobrą rozrywkę.
Dlatego bym kupiła, ale to chyba trochę naiwne sądzić, że jest jeszcze szansa na polskie wydanie... :(

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » wt lis 25, 2014 4:07 pm

Carnivall pisze:Obejrzałam kiedyś anime i byłam boleśnie zawiedziona...
Już chciałam przerwać czytanie twojego postu i napisać,że anime ssie na całej linii,a manga ma fabułę jak sama zauważyłaś.W II sezonie bardziej przypomina shounen, bo jest o wiele więcej walk.Tsukune jak w I część był słabeuszem,tak w II będzie wymiatał sam przeciwników.
Carnivall pisze: ale to chyba trochę naiwne sądzić, że jest jeszcze szansa na polskie wydanie...
Tak samo uważam.
W dodatku anime zniechęca ludzi :cry:

Awatar użytkownika
Gabutek
Posty: 39
Rejestracja: pt lut 16, 2018 7:51 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Rosario+Vampire

Post autor: Gabutek » pt lut 16, 2018 8:56 pm

Tak,manga jest na prawdę dobra i jest zupełnie inna niż to,co zostało przedstawione w anime.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości