Trinity Blood

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi Ankietowiczu, gdyby ta manga ukazała się na polskim podwórku, kupiłbyś ją?

Tak!
25
46%
Moooże~
13
24%
Nie...
16
30%
 
Liczba głosów: 54

Kapelusznik
Status: Offline

Post autor: Kapelusznik » pt mar 21, 2014 4:41 pm

Mało prawdopodobne, żeby ten tytuł został wydany... a szkoda - manga jest ciekawa, kreska świetna. To chyba jeden z ciekawszych tytułów o wampirach (zaraz po Hellsing'u :twisted:) jaki czytałam. Jestem za. Nowelką też bym nie pogardziła.

Clair
Status: Offline

Post autor: Clair » pn sty 26, 2015 5:57 pm

Widzę, że dawno nic się w temacie nie działo xd Jestem na tak. Moja przygoda z TB zaczęła się od dość słabego anime, ale po pewnym czasie natrafiłam na mangę (która jak na razie powstaje zgodnie z light novel, ale tych za wiele już nie zostało - jak wiadomo autor nie żyje). Urzekły mnie rysunki, mają bardzo specyficzny styl. Niezbyt przepadam za historiami o wampirach, ale krusniki to co innego :D Tym bardziej, że Yoshida pisząc TB (light novel) stworzył bardzo solidne uniwersum ze szczegółową historią.

[ Dodano: Pon 26 Sty, 2015 ]
Czy ktoś mógłby dodać do tego tematu ankietę? Wątek jest dość stary i wygląda na to, że autorka chyba opuściła nasze forum, a ankieta mogłaby pokazać jak wygląda zainteresowanie tym tytułem.

Kapelusznik
Status: Offline

Post autor: Kapelusznik » wt sty 27, 2015 9:21 am

Też bardzo proszę o dodanie ankiety do tego tematu.

Spoko
Ostatnio zmieniony wt sty 27, 2015 5:18 pm przez Kapelusznik, łącznie zmieniany 1 raz.

Clair
Status: Offline

Post autor: Clair » sob mar 14, 2015 12:12 am

Podaję standardowe informacje:
rysunki: Kyujyo Kiyo na podst. serii LN Sunao Yoshidy
rodzaj: akcja, komedia, dramat, fantasy, romans, post-apo, sci-fi i wampiry
ilość tomów: 17+ (trwa, ale materiały z LN zaczynają się już kończyć :D )
wydawca: Kadokawa Shoten

Obrazek Obrazek

Opis sobie daruję, bo pojawił się przy zakładaniu tematu :P
Ogólnie rzecz biorąc jest Kościół, są wampiry, wampiry pijące krew wampirów, Ci Źli sterujący wszystkim zza kurtyny i zielone ludziki z Marsa :lol: A do tego prześliczne rysunki *0*

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » śr sty 27, 2016 12:19 pm

Czytam sobie aktualnie ten tytuł. Jest dobrze pomimo powielonych motywów. A może to Trinity Blood było pierwsze? nie wiem i nie wnikam. Kreska świetna jak dla mnie. Bardzo chętnie zakupiłbym polskie wydanie.

Illparazzo
Status: Offline

Post autor: Illparazzo » wt lut 09, 2016 5:21 pm

Skoro zbliża się koniec to można by się tym zainteresować ^^

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3786
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Trinity Blood

Post autor: Itachi Uchiha » pt lis 17, 2017 11:03 am

Manga w końcu zbliża się do końca :P
https://www.animenewsnetwork.com/news/2 ... er/.124055

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Trinity Blood

Post autor: pittegawll » pt lis 17, 2017 5:16 pm

Chyba marne szanse na wydanie tej mangi u nas. Tytuł raczej zapomniany. Z drugiej strony manga zakończona jest łatwiejsza do wydania. 20 tomów to chyba obecnie nic trudnego dla Waneko i pasuje do ich wydań. Vampire Knight teraz Serafin, Requiem i ogólnie Waneko lubi takie dłuższe serie. Anime było nudne, ale manga mnie wciągnęła, i te rysunki! Coś pięknego i niezwykle klimatycznego. Myślałem kiedyś nad artbookiem do tej serii.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości